Esileht Väikelaps Palun öelge ausalt – kas Roani vankrid on head?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Palun öelge ausalt – kas Roani vankrid on head?

Postitas:

Tere!

Olen esmarase ja otsin vaikselt vankrit. Turg on suur ja lai ja valikut on nii palju, et esmarasedana tõesti võimatu otsustada, millist vankrit valida.

Hinna mõttes välistaksin emmaljunga ja teised pisut kallimad.

Lugesin Roani erinevate mudelite kohta ja tundub, et see on hea käru, samas aga hind on odavam? Kes on kasutanud, kuidas rahul olete? Millist mudelit soovitate pigem linnas liikujale.

Kui ma ostan maxi cosi turvahälli, kas siis see kinnitub adapteritega kõigi Roani vakrite külge? Sorri, olen nii algaja selles teemas, olen väga õnnelik kui keegi vastab ausalt ja annab lisainfot 🙂

Laps sünnib aprillis.

Vankri plaanin osta järelturult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli õhkkummidega Roan Marita. Talve ja lumme hea käru, kerge minek. Tema lükkamisega ei pidanud eriti vaeva nägema.

Käruosa väga kaua kasutada ei saanud, sest jäi lühikeseks. Siis ostsin kõrvale teise käru.

 

Kui suurus ja raskus pole probleemiks ning käru ei pea kuhugi kõrgele tassima, on see minu arvates ok käru. Vedrustus on väga hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:30; 28.12 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli samuti Roan Marita, aga ma liikusin sellega pigem alevikus, samuti metsas ja rannas. Õhkkummid, nii et läks igalt poolt läbi, piisavalt mahukas pagasi”ruum”, et poes käia (no see pole ehk praegu aktuaalne). Kasutasin kahe lapsega kaks aastat kummagagi (aasta vankrina, aasta käruna – kevadised tüdrukud ja seetõttu ei kiirustanud käruks vahetamisega, nagunii kärutasime peamiselt magamisajal). Nende nelja aasta jooksul viisin rattad korra jalgrattahooldusesse liivast puhastamisele. Pidurit oli kehva maha võtta, seetõttu vältisin selle kasutamist, ja sang ei olnud ka nii hästi reguleeritav kui vanemate laste odavamal vankril omal ajal. Minu meelest oli see nagu täitsa uus veel, kui nüüd kuu-paar tagasi ära andsin. Meil oli kõrval lisaks 5 kg kaaluv Hauck Sport, mida hoidsin autos ja kasutasin peamiselt kaubanduskeskustes (sest mingit amortisatsiooni sel muidugi ei olnud), aga ka siis, kui sõitsime pikemale reisile rohkema kraamiga ja suur käru kaasa ei mahtunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:48; 28.12 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Roan Bloom. Vastas täiesti mu ootustele, sai linnas igal pool liigeldud ning ei jäänud ka maal hätta. Meeldisid nii korv kui raam, korv oli hästi ruumikas ja korvil käis põhi ka üles, et sai lapse natuke kalde alla tõsta, et ta korvist välja näeks kui ta juba suurem oli ja ringi tahtis vaadata. Oli ka maxi cosi häll adapteritega ja väga hea oli poes käia nii, et turvahäll oli raamil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Brio ja kiidan väga. Ideaalne vanker. Roani kohta ei tea.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuigi ütlesid, et välistad Emmaljunga, soovitaksin sulle siiski seda. Vanemate mudelite hinnad on viimase aastaga kivina kukkunud, aga funktsionaalsus on endiselt suurepärane.

1. laps sõitis uue poolakaga, mis peale 1.5-aastast igapäevast kasutamist oli paras romu. 2. laps sai aastakese sellega sõita, siis pidin järelturult kasutatud käru ostma.

3. laps sai 9a vana EJ City Crossi, milles tema on 3. laps. Olen väga rahul ja imetlen rootslaste võimekust välja mõelda nii hästi toimiv vanker-käru. Vb saan selle komplekti eest veel 100 eurot, aga pole ka hullu kui niisama ära annan. Kindlasti sõidutab ühe lapse veel ja käru näeb välja viisakas ja kõik omadused toimivad suurepäraselt.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 3x ema ja esmarasedale annaksin nõu, et tegelt pole üldse väga vahet, mis vanker sul on. Palju mõtlevad kõvasti üle ja muudkui vahetavad neid jne, isegi kutsuvad ennast vankrisõltlasteks. Ma ka uurisin hirmsasti esimest vankrit ostes. Kui sul beebi aprillis, siis suurem kärutamine on suvekuudel ehk ei pea lume ja sopa pärast muretsema. Suvel sobivad kõik vankrid. Sügisel beebi juba roomab või käputab ja ei taha enam vankris olla pikalt sageli, seega käigud muutuvad lühemaks ja millalgi tahad endale vb väikest jalutuskäru hoopis, mis kergelt kokku käib, eriti kui autoga liigud ja see rasedana ostetud vanker jääbki rohkem seisma. Ainus väga oluline aspekt kasutatud vankri puhul on see, et ei hallitaks. Ja see on väga sage probleem, sest vankrid ikka saavad märjaks, niiskeks ja kui hoitud on koridoris, niiskes, kokkupandult või üldse kuuri all, siis hallitusplekid peal. Otsi selliseid väikseid ümaraid halle või musti täppe ja laike riideosal. Müüja on pesnud hallituse maha, aga nendes kohtades kus oli, on püsiplekid alles ja sinna kasvab uus hallitus. Vabandan, et küsimusele otse ei vastanud, Roanit pole olnud, on olnud Emmaljunga kasutatult 200€, ja uus kahelapse Mountainbuggy Duo – viimane on super ka ühelapse versioonis.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks kasutatud vankrit. Korra tegin nii ja sain sellise suitsuhaisuse käru, et jube. Ei tea, kus keegi neid hoiustab. Kusjuures kärusõltlaste grupist ostetud.  Roan on ok käru. Peale kobakuse ei ole midagi ette heita. Isegi see paljude kirutud ebamugav pidur töötas kahe lapsega kenasti. Oleks isegi kolmanda lapse ära kärutanud, aga tahtsin vaheldust. Ostsin Abc vankri, aga mugavuselt ei saanud teda roaniga küll võrrelda.

Praegu on Roanil nii palju lahedaid mudeleid. Julgeks osta küll.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:30; 28.12 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega kasutasin laenuks saadud Roani (10 a tagasi, mudelit ei mäleta). Väga OK oli, pärast oli mingi odav hispaania käru, sel oli ilus disain aga raam kiskus viltu. Kolmandaga oli teise ringi Gesslein, mis läks pärast prügimäele, ülipettunud olen sakslaste toote vastupidavuses. Neljandaga ostsin uue Emmaljunga.

Kui pingeritta panna, siis Emmaljungaga olin enim rahul ka sai hea hinnaga edasi müüa, polnud olulisi kasutusjälgigi.

Teiseks paneks pigeritta kasutatud Roani, ei kägisenud-logisenud, oli piisavalt funktsionaalne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügisel beebi juba roomab või käputab ja ei taha enam vankris olla pikalt sageli, seega käigud muutuvad lühemaks ja millalgi tahad endale vb väikest jalutuskäru hoopis, mis kergelt kokku käib, eriti kui autoga liigud ja see rasedana ostetud vanker jääbki rohkem seisma.

See sõltub, millised teemaalgataja plaanid on. Mina näiteks käisin terve talve paari tunni kaupa tööl ja sel ajal jalutas hoidja vankris/kärus magavat last. Just talvel ei võtnud ma seda kerget käru üldse välja, vaid eelistasin kõvast tuulekindlast materjalist õhkkummidega vankrit/käru. See, et käru käib kergelt kokku ja on väike, tuleb millegi arvelt – meie kergkäru puhul tuli näiteks vägagi vaadata, et magava lapse pead ei muljuks (sest seda “kaitses” ainult õhuke riie), ja igasugune vähegi konarlikum tee tähendas lapse pidevat vappumist ja võbisemist, sest amorte muidugi ka ei olnud. Et jah, kui teemaalgataja jalutab peamiselt laudsiledal teel või kaubanduskeskuses, siis sobib kergelt kokkupandav käru ka, aga kui on kavas metsa minna või on kruusateed, siis on see paras lapsepiinamine ja pole vaja imestada, et laps juba varakult enam kärus sõita ei taha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 19:48; 28.12 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimesel lapsel 10a tagasi oli Roan Rocco. Ülimugav, kärutasin nagu hull, vatti sai ikka kõvasti. Istumisosa oli madalal, laps ronis ise sisse. Suur pakikorv, hea vedrustus ja õhkkummid olid põhiargument, mispärast ostsin (Emmaljunga hinnad olid siis ikka arulagedad, ei raatsinud osta). Vankri jäänused jätsime sõbrale rõduvankriks.

Teise lapsega ostsin Roan Rialto. Selle kvaliteet oli isegi parem, ainult aegajalt pidur ei lukustunud kohe lõpuni. Isteosa oli kõrgemal, laps ise sisse ei roninud. Muidu ikka sama rahul.

Minul pole midagi ette heita. Palju olen lugenud siitsamastki foorumist, et kriuksub ja kummid kogu aeg tühjad jne. Ma suutsin teise vankri 2.kuul knopka otsa sõita. Kumm parandati ära ja kärutasin pea kaks aastat edasi, kumme täitsime 2x aastas. Kriuksunud pole kunagi, õlitasime aegaajalt.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Roan Marita Prestige ja sellel kipuvad rattad alt ära jooksma, klamber ei hoia neid üldse kinni.

Mäletan, et sõbrannal oli ka Marita ja sama mure, et rattad panid alt jooksu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi ütlesid, et välistad Emmaljunga, soovitaksin sulle siiski seda. Vanemate mudelite hinnad on viimase aastaga kivina kukkunud, aga funktsionaalsus on endiselt suurepärane.

1. laps sõitis uue poolakaga, mis peale 1.5-aastast igapäevast kasutamist oli paras romu. 2. laps sai aastakese sellega sõita, siis pidin järelturult kasutatud käru ostma.

3. laps sai 9a vana EJ City Crossi, milles tema on 3. laps. Olen väga rahul ja imetlen rootslaste võimekust välja mõelda nii hästi toimiv vanker-käru. Vb saan selle komplekti eest veel 100 eurot, aga pole ka hullu kui niisama ära annan. Kindlasti sõidutab ühe lapse veel ja käru näeb välja viisakas ja kõik omadused toimivad suurepäraselt.

Väidan veidi vastu.

1. Täiesti kõikuv kvaliteet on poolakatel. Takko ja Roan on sellised kindla peale minekud, võib-olla disain on pigem slaavilikum.

2.

Ostsin kasutatult EJ Scooteri ja see oli tõesti maastur, igalt poolt läks läbi ja lapsele väga mugav.  Müüja oli aus, saime kokku ja näitas kõik vead ette.

Kolmandale ostsin samuti EJ vankri üleviidava sangaga, Mondial Duo Combi Sport. Pidi olema ühe lapse kasutatud. Vankrikorvi katte trukid ei kinnitunud, allääres olev kumm oli välja veninud, kate tuli pidevalt ära. Vankrikorvi katus läks alla,aga erinevatesse asenditesse ei fikseerunud. Pakikorvi trukid olid roostes, midagi sisse panid, tuli lahti. Istumisosal ei püsinud jalatugi üleval -peal istutud/hüpatud/teist last sõidutatud. Jah, on hea vedrustusega aga ränkraske tank edasi lükata või nt bussi minna. Et kasutatult ostmine on riskiga, võib minna nii ja naa.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 17:23; 01.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oli Roan Marita ja ülirahul!

suured rattad, väga hea vedrustus, suur vankrikorv, käruosa piisavalt suur, 5-punkti turvarihmad

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli üks kärudest samuti Roan Marita. Mitu last eelnevalt kärutanud, täiesti korralik ja mina jäin rahule. Autoga kaasa ei vedanud, oli maal jalutamiseks ja lõunatuduks. Ikka suur ka kobakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need klassikalise välimusega õhkkummidega Roanid on head küll, vähemalt minu kogemuse järgi. Suured ja rasked on nad ka, aga see-eest vastupidavad ja mugavad kärutamiseks. Autosse ja igale poole kaasavõtmiseks, turvahälliga ringi kärutamiseks jne tasub midagi pisemat-kergemat lisaks hankida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Roan Rocco ja seda kasutanud kõik minu lapsed. Väga rahul!! Lumise talvega saab igaltpoolt läbi, hea vedrustus. Lõpuks hakkas roostetama raam, aga see oli alles pärast 6-ndat kasutusaastat ja eks ma ise olin süüdi ka, sest ei puhastand piisavalt. Sõbranna EJ-d olen ka tema lapsega kärutand ja tõesti ei saa aru, mis selles vankris nii erilist on, pole üldse nii mugav minu hinnangul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roan Marita  on üsna Emmaljunga moodi välimuselt.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 3x ema ja esmarasedale annaksin nõu, et tegelt pole üldse väga vahet, mis vanker sul on. Palju mõtlevad kõvasti üle ja muudkui vahetavad neid jne, isegi kutsuvad ennast vankrisõltlasteks. Ma ka uurisin hirmsasti esimest vankrit ostes. Kui sul beebi aprillis, siis suurem kärutamine on suvekuudel ehk ei pea lume ja sopa pärast muretsema. Suvel sobivad kõik vankrid. Sügisel beebi juba roomab või käputab ja ei taha enam vankris olla pikalt sageli, seega käigud muutuvad lühemaks ja millalgi tahad endale vb väikest jalutuskäru hoopis, mis kergelt kokku käib, eriti kui autoga liigud ja see rasedana ostetud vanker jääbki rohkem seisma. Ainus väga oluline aspekt kasutatud vankri puhul on see, et ei hallitaks. Ja see on väga sage probleem, sest vankrid ikka saavad märjaks, niiskeks ja kui hoitud on koridoris, niiskes, kokkupandult või üldse kuuri all, siis hallitusplekid peal. Otsi selliseid väikseid ümaraid halle või musti täppe ja laike riideosal. Müüja on pesnud hallituse maha, aga nendes kohtades kus oli, on püsiplekid alles ja sinna kasvab uus hallitus. Vabandan, et küsimusele otse ei vastanud, Roanit pole olnud, on olnud Emmaljunga kasutatult 200€, ja uus kahelapse Mountainbuggy Duo – viimane on super ka ühelapse versioonis.

Vaidlen vastu. Minul ka kevade laps. Olen väga suur jalutaja, päevas ikka 15km tuli ära. Laps magas kärus enamus lõunaundest kuni lasteaeda minekuni ehk 2,5-aastaseni. Minu jaoks olid olulised just käru vedrustus ja neli õhkkummratast. Kergkäru mõttekusest ma pole siiani aru saanud, kui just eriline shopleja pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tooks eraldi välja kolmerattalised sportkärud, Thule Urban Glide, Tfk Joggster, Bumbleride Indie. Uutena pigem kallid, vaata kasutatuna. Vankrikorvid on kõigil olemas, turvahälli adapterid samuti.Kolmandale lapsele leidsin järelturult Tfk Joggsteri, istuva lapse saab sinna ilusti panna. Vedrustust on vähem, aga üllatavalt stabiilsed, naljalt ümber ei käi, kerged, käsipiduriga. Igalt poolt läks läbi, väga kergelt manööverdatav. Neljarattalist pead koguaeg kallutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 17:23; 01.01 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks paremaid kärusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meill oli Roan Rocco. Pidas peaaegu vastu kolm last. Kärutasin iga päev, aasta ringi ja igasugustes teeoludes. Seetõttu saigi valitud kiikvedrude ja suurte õhkkummratastega vanker. Rattaid määris mees silikoonmäärdega (pidi kõige parem olema).

Kolmanda lapse kärutamise ajal läks pidur katki (hakkas lihtsalt lõdvalt alla kukkuma). Panin piduri ülemisse asendisse kinni. Siis tuli arvestada, et  jalutada saan, aga kätt kärusanga küljest kuskil kallakul vms. kahtlases kohas ära võtta ei tohi. Uut vankrit ei hakanud ostma, sest kolmas laps oli niikuinii kohe vankrist välja kasvamas.

Jalutuskäru osa ei meeldinud. Ostsin käruks ühe kasutatud Emmaljunga Scooteri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps Palun öelge ausalt – kas Roani vankrid on head?