Esileht Ilu ja tervis Palun öelge, milline AD aitaks ärevuse vastu

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Palun öelge, milline AD aitaks ärevuse vastu

Kunagi aastaid tagasi maadlesin depressiooniga, siis hakkasin viimaks psühhiaatri soovitusel võtma Sertraliini. Kunagi hiljem tegin veel ühe Sertraliini kuuri. Nüüd juba paar aastat olen taas sügavas depressioonis, aga lisandunud on ka üldine ärevushäire. Paanikahoogusid ei ole, periooditi on aga pidev ärevusseisund, nii et roniks või mööda seina üles. Proovisin uuesti Sertraliini, aga miskipärast seekord see rohi üldse ei sobinud, meeletud kõrvaltoimed tekkisid, mida varasematel kordadel kunagi ei olnud.

Arst vahetas siis ravimit ja hakkasin poolteist aastat tagasi võtma Mirtazapini. Esialgu tundus, et läks paremaks, aga depressioon pole siiski eriliselt leevenenud ja nüüd viimased paar nädalat on ka jälle ärevus platsis. Lisaks veel kõiksugused füüsilised ebamugavused nagu surin peas ja uimasus, kohati ka pearinglus, mida seostan rohuga, sest mingit muud viga pole mul leitud.

Tohutu hirm on tekkinud, et ei saagi enam normaalset olemist tagasi. Loodan sel nädalal psühhiaatrile saada, aga ma ei kujuta enam ette, mis rohi mulle sobida võiks. Olen juba mitmeid rohtusid proovinud ja üldse pikki aastaid ADsid tarvitanud (küll pausidega ja väikseid koguseid). Äkki mulle ei mõjugi enam midagi 🙁 Kas oskate oma kogemusest soovitada midagi, mis just generaliseerunud ärevuse puhul aitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 18:25; 27.11 20:20; 30.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses ravid depressiooni antidepressantidega ja siis tekib ärevushäire, nii nad mõjuvadki ja haigusi juurde tekitavad! Ravimid ei aita vaid pealtnäha suruvad haiguse alla, samal ajal tootes uusi haigusi. Otsi omale hea terapeut, tegele nende probleemidega mis on haiguse esile kutsunud ja tarbi midagi looduslikku.
Räägin isiklikust kogemusest.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses ravid depressiooni antidepressantidega ja siis tekib ärevushäire, nii nad mõjuvadki ja haigusi juurde tekitavad! Ravimid ei aita vaid pealtnäha suruvad haiguse alla, samal ajal tootes uusi haigusi. Otsi omale hea terapeut, tegele nende probleemidega mis on haiguse esile kutsunud ja tarbi midagi looduslikku.

Räägin isiklikust kogemusest.

Parem ära räägi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise võtan Efexori. Olin täiesti mustas augus. Nüüd ikka suudan elus positiivset leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Alguses ravid depressiooni antidepressantidega ja siis tekib ärevushäire, nii nad mõjuvadki ja haigusi juurde tekitavad! Ravimid ei aita vaid pealtnäha suruvad haiguse alla, samal ajal tootes uusi haigusi. Otsi omale hea terapeut, tegele nende probleemidega mis on haiguse esile kutsunud ja tarbi midagi looduslikku.

Räägin isiklikust kogemusest.

Usu mind, olen selle kõigega kursis. Igasugune looduslik ravi ka ära proovitud. Paraku on terapeudist vähe kasu (pealegi kallis lõbu, mida krooniline depressiivik vähenenud töövõime tõttu endale alati majanduslikult lubadagi ei saa), kui depressiooni ja ärevuse põhjust eemaldada pole võimalik.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 18:25; 27.11 20:20; 30.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, olen selle kõigega kursis. Igasugune looduslik ravi ka ära proovitud. Paraku on terapeudist vähe kasu (pealegi kallis lõbu, mida krooniline depressiivik vähenenud töövõime tõttu endale alati majanduslikult lubadagi ei saa), kui depressiooni ja ärevuse põhjust eemaldada pole võimalik.

Depressiooni ja ärevuse põhjus asub sinu peas, see ei ole mingi väline asi.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 20:53; 28.11 11:46; 30.11 10:40; 01.12 11:40; 01.12 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutaks teemat ära ja küsiks, kust leida see hea terapeut, kes aitaks mul välja selgitada minu paanikahäire põhjuse? Ma oleks nõus maksma, kui leiaksin asjaliku terapeudi. Paraku olen käinud mitmete psühholoogide juures ja pole nende käest kuulnud midagi muud, kui samu nippe, mida olen juba ise raamatutest ja mujalt lugenud. Viimane psühholoog oli selline, kes üldse suunavaid küsimusi ei esitanud, ütles lihtsalt, et räägi oma mõtetest ja kui mul jutt otsa sai ( pole eriti jutukas inimene ka), siis vaikisime koos. Tundsin, et sõbrannaga rääkimisest on ka rohkem kasu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin venlagammat. Ärevuse vastu aitas väga hästi. Aga kõrvaltoimene sain hirmsad peavalud. Nelja kuu järel vahetasin fluxi vastu, mis ei mõjunud eriti kuidagi. Aga sellest pidevast vastikust eksamiärevusest ja igasugustest mõttetutest hirmudest sain lahti. Venlagamma on selles mottes ka “tore”, et kapslis on väikesed terad, mida saab näiteks pooleks või kolmeks lugeda ja rahulikukt doosi kasvatada ja lõpuks kahandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane psühholoog oli selline, kes üldse suunavaid küsimusi ei esitanud, ütles lihtsalt, et räägi oma mõtetest ja kui mul jutt otsa sai ( pole eriti jutukas inimene ka), siis vaikisime koos. Tundsin, et sõbrannaga rääkimisest on ka rohkem kasu.

Ma soovitaks sul selle viimase terapeudi juurde tagasi minna ja rääkida talle täpselt seda, mida sa meile siin ütlesid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 20:53; 28.11 11:46; 30.11 10:40; 01.12 11:40; 01.12 23:19;
To report this post you need to login first.

Ma ei mõista, miks sellise konkreetse teema peale ilmub alati kohale keegi, kes hakkab rääkima sellest, kuidas antidepressante üldse võtta ei tohiks. Kui keegi püstitab teema küsimusega “Kuidas teha kapsasuppi?”, siis ei vasta te ju talle, et kapsasuppi pole mõtet üldse teha, sest kanasupp on palju parem.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista, miks sellise konkreetse teema peale ilmub alati kohale keegi, kes hakkab rääkima sellest, kuidas antidepressante üldse võtta ei tohiks. Kui keegi püstitab teema küsimusega “Kuidas teha kapsasuppi?”, siis ei vasta te ju talle, et kapsasuppi pole mõtet üldse teha, sest kanasupp on palju parem.

Mitte kanasupp ei ole parem, vaid vaata, see kapsasupp on ju lausa ilgelt KAHJULIK! ja seetõttu tuleks teha hoopis kanasuppi! Nii käivad Perekoolis asjad. Kapsast müüvad firmad on ju korrumpeerunud närakad, kes inimeste murede pealt rikastuvad!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka põdenud depressiooni ja ärevust. Lõpuks kogesin ka kahte paanikahoogu. Alates sellest ajast on selge, et söön oma head rohtu elu lõpuni, ei jäta enam järgi. See 10mg on mulle alati ruttu mõjunud, ärevust pole, depressiooni pole, keskendumisvõime jälle olemas. Saab normaalselt elada, ilma igapäevase hirmu-ärevuseta, ilma häiriva kurvameelsuseta. Ravimi toimeaine on etsitalopraam, ravimifirma on Teva.
Taust: ema suri kui olin väike, düsfunktsionaalne kärgpere. Koguaeg mingi jant-draama-kannatused. Eluviis oli tervislik, trennid ja muu. Pärast kõrgkooli lõpetamist andis ajukeemia järgi, (sest draama jätkus), võib öelda, et u 11 aastat tabletiga. Väga hea rohi. Aga ise peab muidugi suurema töö tegema, likvideerima oma elust kannatusi põhjustavad isikud.Või siis muutma midagi mis häirib, seda mis sellise murdumiseni viib. Aga kui ajukeemia juba puudulik on, ja tagasi langusi on olnud, on mõistlik rohtu süüa kuni seda jagub. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli ADde võtmine suurim viga, mis ma üldse tegin, aga ma ei ütle, et keegi neid võtta ei tohiks.. samas tuleks esmalt välistada kõik muud depressiooni ja ärevuse põhjused ning siis alles minna ajukeemia kruttimise kallale, selles suhtes, et minul tekkis ärevushäire ja paanikahood pärast pikaajalist stressi millele siis lisandus traumaatiline kogemus ning arst lajatas kohe peale ecitaloprami ja tõstis seda maksimumdoosini.. kuigi see ei mõjunud.. arvaski, et ju siis on rohkem vaja.. ja no ikka ei mõjunud…
lõpuks tuli välja, et mul oligi lihtsalt raske stressireaktsioon, mida võimendas krooniline vitamiinide ja mineraalide puudus ning stressihormoonide ületootmine kehas, mis omakorda põhjustas põletiku ajus..
Oma probleemidest saingi jagu siis, kui vitamiinid ja mineraalid said paika ning ka stressihormoonid korda jälle. Antidepressandid ei aidanud ja ei saanudki aidata selles olukorras.

Ehk et kindlasti on inimesi keda need aitavad ja kellel neid vaja on.. aga kui need ei mõju, siis tuleks kaaluda võimalust et ehk on hoopis miski muu kehas valesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:39; 02.12 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krooniline depressioon ja üldistunud ärevushäire lapseeast. 12 aastat võtsin Fluxi- vist mõjus, kuid tagasilangusi oli päris palju (elusündmuste tõttu) Viimased paar kuud olen võtnud lisaks Fluxile Sertraliini. Kõrvaltoime on positiivne- olen paar kilo kaotanud. Mõju hetkel küll ei saa aru, on ka hästi ärevust tekitav aeg. Saan ärevuse ja sellest tingitud värinad- värisen üle keha nii et see on juba ka teistele näha- lahti hetkel ainult Diazepeksi võttes, kuid arst ei soovita mul seda rohkem kui kord nädalas võtta. Nii et mind ka huvitaks tegelikult, kuidas ärevusest vabaneda stressirohkel perioodil? Arst viimati rääkis midagi beetablokaatoritest, aga hetkel neid välja ei kirjutanud veel. Katsetab kuidas mõjub raviskeem 100 mg Sertraliini ja 20 mg Fluxi.
Psühhoteraapias käin juba aastaid, tulemus on vahel päris hea, viimased kaks korda aga pole sellest mingit kasu olnud. Kognitiiv-käitumuslik teraapia siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka põdenud depressiooni ja ärevust. Lõpuks kogesin ka kahte paanikahoogu. Alates sellest ajast on selge, et söön oma head rohtu elu lõpuni, ei jäta enam järgi. See 10mg on mulle alati ruttu mõjunud, ärevust pole, depressiooni pole, keskendumisvõime jälle olemas. Saab normaalselt elada, ilma igapäevase hirmu-ärevuseta, ilma häiriva kurvameelsuseta. Ravimi toimeaine on etsitalopraam, ravimifirma on Teva.

Taust: ema suri kui olin väike, düsfunktsionaalne kärgpere. Koguaeg mingi jant-draama-kannatused. Eluviis oli tervislik, trennid ja muu. Pärast kõrgkooli lõpetamist andis ajukeemia järgi, (sest draama jätkus), võib öelda, et u 11 aastat tabletiga. Väga hea rohi. Aga ise peab muidugi suurema töö tegema, likvideerima oma elust kannatusi põhjustavad isikud.Või siis muutma midagi mis häirib, seda mis sellise murdumiseni viib. Aga kui ajukeemia juba puudulik on, ja tagasi langusi on olnud, on mõistlik rohtu süüa kuni seda jagub. ????

sekundeerin, mul cipralexi nime all, elu parim otsus oli neid tarvitama hakata.Umbes teisel kuul avastasin juhuslikult et oi, ma pole juba tükk aea selle asja peale mõelnud, mid mind enne täitsa hulluks ajas. Tervisega seotud teemad olid mul peamiselt, terveiärevus, lisaks ka tavaline ärevus, pidev tunne, et juhtub midagi halba , lastega eriti. Sain lahti ka pearinglutest mis on kimbutanud lapseeast alates.
Elu parim otsus. Nüüd on elu elamisväärne vähmalt,

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 21:24; 01.12 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka põdenud depressiooni ja ärevust. Lõpuks kogesin ka kahte paanikahoogu. Alates sellest ajast on selge, et söön oma head rohtu elu lõpuni, ei jäta enam järgi. See 10mg on mulle alati ruttu mõjunud, ärevust pole, depressiooni pole, keskendumisvõime jälle olemas. Saab normaalselt elada, ilma igapäevase hirmu-ärevuseta, ilma häiriva kurvameelsuseta. Ravimi toimeaine on etsitalopraam, ravimifirma on Teva.

Taust: ema suri kui olin väike, düsfunktsionaalne kärgpere. Koguaeg mingi jant-draama-kannatused. Eluviis oli tervislik, trennid ja muu. Pärast kõrgkooli lõpetamist andis ajukeemia järgi, (sest draama jätkus), võib öelda, et u 11 aastat tabletiga. Väga hea rohi. Aga ise peab muidugi suurema töö tegema, likvideerima oma elust kannatusi põhjustavad isikud.Või siis muutma midagi mis häirib, seda mis sellise murdumiseni viib. Aga kui ajukeemia juba puudulik on, ja tagasi langusi on olnud, on mõistlik rohtu süüa kuni seda jagub. ????

Kasutan täpselt sama ravimit juba pea 3 aastat ja ei kavatse lõpetada, sest mu elukvaliteet on kordades parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati ei asu põhjus peas. Selles mõttes,et näiteks mis siis, kui ärevushäire on tekkinud ebaõnnstunud IVF katsetest. Kuidas siis küll rahu leida??!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati ei asu põhjus peas. Selles mõttes,et näiteks mis siis, kui ärevushäire on tekkinud ebaõnnstunud IVF katsetest. Kuidas siis küll rahu leida??!

Kuidas siis ei asu põhjus peas? Kus ta siis asub?

Kõik inimesed kogevad elus ebaõnnestumisi, nii suuremaid kui väiksemaid. Mille poolest ebaõnnestunud IVF põhimõtteliselt erinev on – see on ka ju üks ebaõnnestumine elus. Ärevus tekib siis, kui inimene ei suuda nendega enda sees toime tulla.

Ebaõnnestunud IVF põhjustaks ärevuse siis, kui alati kõikidel inimestel, kellel see ebaõnnestuks, tekiks ärevus. Aga see ei ole kindlasti nii. Lihtsalt osad inimesed suudavad oma negatiivsete elusündmustega paremini toime tulla kui teised. Aga põhjus on ikkagi enda peas – a la tundlik loomus, eelsoodumus ärevusele, eelnevad traumad, mis ootavad sobivat hetke käivitumiseks, mis iganes.

Teraapia loomulikult ei saa ära võtta negatiivseid elusündmusi. Keegi ei saa. Teraapia saab aidata õppida nendega paremini toime tulema, neid paremini taluma, muutuma vähem haavatavaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 20:53; 28.11 11:46; 30.11 10:40; 01.12 11:40; 01.12 23:19;
To report this post you need to login first.

Olen ka põdenud depressiooni ja ärevust. Lõpuks kogesin ka kahte paanikahoogu. Alates sellest ajast on selge, et söön oma head rohtu elu lõpuni, ei jäta enam järgi. See 10mg on mulle alati ruttu mõjunud, ärevust pole, depressiooni pole, keskendumisvõime jälle olemas. Saab normaalselt elada, ilma igapäevase hirmu-ärevuseta, ilma häiriva kurvameelsuseta. Ravimi toimeaine on etsitalopraam, ravimifirma on Teva.

Taust: ema suri kui olin väike, düsfunktsionaalne kärgpere. Koguaeg mingi jant-draama-kannatused. Eluviis oli tervislik, trennid ja muu. Pärast kõrgkooli lõpetamist andis ajukeemia järgi, (sest draama jätkus), võib öelda, et u 11 aastat tabletiga. Väga hea rohi. Aga ise peab muidugi suurema töö tegema, likvideerima oma elust kannatusi põhjustavad isikud.Või siis muutma midagi mis häirib, seda mis sellise murdumiseni viib. Aga kui ajukeemia juba puudulik on, ja tagasi langusi on olnud, on mõistlik rohtu süüa kuni seda jagub. ????

sekundeerin, mul cipralexi nime all, elu parim otsus oli neid tarvitama hakata.Umbes teisel kuul avastasin juhuslikult et oi, ma pole juba tükk aea selle asja peale mõelnud, mid mind enne täitsa hulluks ajas. Tervisega seotud teemad olid mul peamiselt, terveiärevus, lisaks ka tavaline ärevus, pidev tunne, et juhtub midagi halba , lastega eriti. Sain lahti ka pearinglutest mis on kimbutanud lapseeast alates.

Elu parim otsus. Nüüd on elu elamisväärne vähmalt,

Kaua sa oled neid võtnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 18:25; 27.11 20:20; 30.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veebruaris saab kaks aastat.
Ise olen psühholoog, pikalt paktiseerinud nii et kõiki terapeutilisi abimeetodeid olen ka loomulikult proovinud, aga mingil hetkel sain aru, et sellest jäi minu puhul väheks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 21:24; 01.12 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veebruaris saab kaks aastat.

Ise olen psühholoog, pikalt paktiseerinud nii et kõiki terapeutilisi abimeetodeid olen ka loomulikult proovinud, aga mingil hetkel sain aru, et sellest jäi minu puhul väheks.

Kas see tähendab, et sa käisid ise piisavalt pikalt terapeudi juures või et sa püüdsid oma meetodeid iseenda peal rakendada? Kui viimane, siis pole ime, et see ei õnnestunud. Efektiivseks teraapiaks on nimelt ka teist inimest vaja (va muidugi juhul, kui teraapia seisneb selles, et terapeut räägib patsiendile seda, mida too võiks ka kusagilt internetist või eneseabiõpikust lugeda).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 20:53; 28.11 11:46; 30.11 10:40; 01.12 11:40; 01.12 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imelisi põhjusi te küll sealt peast otsite? Mul on praktiliselt ideaalne elu ilma mingite oluliste muredeta. Ärevushäire tekkis, kui sain 50. Seostan seda ülemineku eaga. Milleks või mille peale ma peaksin terapeudi aega raiskamas käima? Mida ma seal kurtma peaksin, mõtlen endale välja mõne mure või?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 18:18; 01.12 21:13; 02.12 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imelisi põhjusi te küll sealt peast otsite? Mul on praktiliselt ideaalne elu ilma mingite oluliste muredeta. Ärevushäire tekkis, kui sain 50. Seostan seda ülemineku eaga. Milleks või mille peale ma peaksin terapeudi aega raiskamas käima? Mida ma seal kurtma peaksin, mõtlen endale välja mõne mure või?

Kas ärevus pole sulle siis veel piisav mure?! Seda kurdadki kui soovid ärevusest vabaneda. Sina seostad seda ülemineku eaga, aga terapeut teab et nii see tegelikult pole, põhjus on ka sinul ikkagi peas

Ehk siis sina ja tundmatu terapeut teate kindlalt paremini, mis minuga lahti on? Oh, neid isehakanud arste küll…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 18:18; 01.12 21:13; 02.12 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imelisi põhjusi te küll sealt peast otsite? Mul on praktiliselt ideaalne elu ilma mingite oluliste muredeta. Ärevushäire tekkis, kui sain 50. Seostan seda ülemineku eaga. Milleks või mille peale ma peaksin terapeudi aega raiskamas käima? Mida ma seal kurtma peaksin, mõtlen endale välja mõne mure või?

Kas ärevus pole sulle siis veel piisav mure?! Seda kurdadki kui soovid ärevusest vabaneda. Sina seostad seda ülemineku eaga, aga terapeut teab et nii see tegelikult pole, põhjus on ka sinul ikkagi peas

Ehk siis sina ja tundmatu terapeut teate kindlalt paremini, mis minuga lahti on? Oh, neid isehakanud arste küll…

Ega keegi ei sunni ju. Kui see ärevus sind ei sega, siis võid ju rahulikult temaga koos elada ja sellega mitte kellegi aega raisata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 20:53; 28.11 11:46; 30.11 10:40; 01.12 11:40; 01.12 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häirib ikka mind ärevus, sellepärast võtangi tablette ja mingit ärevust mul neid võttes ei ole. Lihtsalt terapeudi juures ei oskaks ma millegi üle kurta ja ausalt öelda – meenutades, mis tunne see ärevus on ja kui tugev – siis ei usu ka, et ainult terpaeudi abiga oleks võimalik sellest üle saada. Samas, kui keegi on saanud, siis mul on muidugi väga hea meel selle inimese pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 18:18; 01.12 21:13; 02.12 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lugu selline. Kastavan kerge puudega last, kes esimestel eluaastatel vajas öösiti pidevat järelvalvet.
2012 alustasin sertraliini kõige väiksema kogusega, zolofti võtsin. Kaebuseks oli ärevus, suur nutuvalmidus, unehäired, äkkivihahood. Käisin psühhiaatril 8 kuud, ravimit võtsin aasta. Siis jätsin pooleli, sest tundus, et on parem.
2 a hiljem hakkas jälle kätevärinaga pihta. Valisin uue psühhiaatri, kes ütles et kui see ravi varem sobis, teeme edasi. Võtsin ravimit u 8 kuud. Jätsin pooleli.
Siis otsisin terapeudi, kes ütles et ok, proovime ilma ravimiteta. Käisin teraapias peaaegu aasta ja ravimeid ei võtnud, enesetunne oli tubli 4+
Sattusin tuttava soovituse peale toitumisnõustaja juurde- gluteeni ja piima keeld. Enesetunne 5.
Hetkel terapeudil ei käi, sain sealt mingi vundamendi alla, ravimeid ei võta, toitumist jälgin u 90%
Enesetunne väga hea, energiat palju. Pean vaatama, et unereziim oleks täpselt paigas, muidu võib tagasilööke tekkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imelisi põhjusi te küll sealt peast otsite? Mul on praktiliselt ideaalne elu ilma mingite oluliste muredeta. Ärevushäire tekkis, kui sain 50. Seostan seda ülemineku eaga. Milleks või mille peale ma peaksin terapeudi aega raiskamas käima? Mida ma seal kurtma peaksin, mõtlen endale välja mõne mure või?

Kas ärevus pole sulle siis veel piisav mure?! Seda kurdadki kui soovid ärevusest vabaneda. Sina seostad seda ülemineku eaga, aga terapeut teab et nii see tegelikult pole, põhjus on ka sinul ikkagi peas

Ei pruugi üldse olla põhjus “peas”. Võib olla hoopis füüsiline
Nagu eelpool kirjutasin, siis minul oli stressihormoonide toimimine kehas sassis + tõsine vitamiinipuudus.
Kui tõesti tundub, et elu on muidu ideaalne, siis soovitangi lasta hoopis oma üldist tervist kontrollida. Vabalt võib olla probleemi põhjus hoopis milleski füüsilises, mis kehas valesti on. Ja sellisel juhul ei saagi sellest ärevusest enne lahti kui probleemi ei lahenda ning antidepressandid ka lihtsalt maskeerivad sümptomeid, sest no vitamiinipuudust näiteks ADga ei ravi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:39; 02.12 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imelisi põhjusi te küll sealt peast otsite? Mul on praktiliselt ideaalne elu ilma mingite oluliste muredeta. Ärevushäire tekkis, kui sain 50. Seostan seda ülemineku eaga. Milleks või mille peale ma peaksin terapeudi aega raiskamas käima? Mida ma seal kurtma peaksin, mõtlen endale välja mõne mure või?

Kas ärevus pole sulle siis veel piisav mure?! Seda kurdadki kui soovid ärevusest vabaneda. Sina seostad seda ülemineku eaga, aga terapeut teab et nii see tegelikult pole, põhjus on ka sinul ikkagi peas

Ei pruugi üldse olla põhjus “peas”. Võib olla hoopis füüsiline

Nagu eelpool kirjutasin, siis minul oli stressihormoonide toimimine kehas sassis + tõsine vitamiinipuudus.

Kui tõesti tundub, et elu on muidu ideaalne, siis soovitangi lasta hoopis oma üldist tervist kontrollida. Vabalt võib olla probleemi põhjus hoopis milleski füüsilises, mis kehas valesti on. Ja sellisel juhul ei saagi sellest ärevusest enne lahti kui probleemi ei lahenda ning antidepressandid ka lihtsalt maskeerivad sümptomeid, sest no vitamiinipuudust näiteks ADga ei ravi.

Kuidas v kus lasta endal kontrollida stressihormooni ja vitamiine? Minna ise synlabi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu ja tervis Palun öelge, milline AD aitaks ärevuse vastu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.