Esileht Kodunurk Palun õpetage vahukoort tarretama!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Palun õpetage vahukoort tarretama!

Postitas:

Ehk keegi selgitaks täpselt sammu haaval, kuidas vahukoort tarretada.
Kogusele 400ml rööska koort, pakk kohupiima ja natuke purustatud maasikaid.
kuidas teha zelatiinilehtedega? Ikka, et selline mõnus tugev segu jäääks.
Paki peal oli kirjas, et külma toidu puhul tuleb segu valada leotatud, pigistatud ja sulanud zelatiini peale. Aga väga vabandan- minul jäi peale vahukoore valamist zelatiini peale hiljem lihtsalt zelatiinikiht kausi põhja ja kõik.
Mäletan, et kui nägin ükskord kuidas kokad tegid, siis minu meelest nad küll valasid zelatiini vedeliku (ja seda oli päris suur kogus) vahukoore sisse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 12:44; 07.05 14:35; 07.05 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks kõik kokku segatavad komponendid peavad olema toatemperatuuril, mitte külmikukülmad (siis jäävad ¸elatiininiidid vedelasse segusse).

Edasi leotad ja sulatad ¸elatiini, vahustad koore. Nüüd võtad natuke seda koost (ca 1-2 spl näiteks) ja segas ¸elatiini hulka nö temperatuuri ühtlustuseks. Siis segad õrnalt (lappad spaatliga nö alt üles) selle koorega ¸elatiini vahukoore hulka. Paned vormi/tordile ja tardub. Kui koor on külm, jäävad lihtsalt niidid sisse ja ei tardu.

Mis tahad teha kohupiima ja maasikatega?
Kui tahad kohupiima vahukoore hulka segada, siis kreemiks pole sinna enam ¸elatiini vaja, see jääb piisavalt paks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 13:15; 07.05 15:47; 07.05 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esiteks kõik kokku segatavad komponendid peavad olema toatemperatuuril, mitte külmikukülmad (siis jäävad ¸elatiininiidid vedelasse segusse).

Edasi leotad ja sulatad ¸elatiini, vahustad koore. Nüüd võtad natuke seda koost (ca 1-2 spl näiteks) ja segas ¸elatiini hulka nö temperatuuri ühtlustuseks. Siis segad õrnalt (lappad spaatliga nö alt üles) selle koorega ¸elatiini vahukoore hulka. Paned vormi/tordile ja tardub. Kui koor on külm, jäävad lihtsalt niidid sisse ja ei tardu.

Mis tahad teha kohupiima ja maasikatega?
Kui tahad kohupiima vahukoore hulka segada, siis kreemiks pole sinna enam ¸elatiini vaja, see jääb piisavalt paks.[/tsitaat]

Tänan vastuse eest!
Aga kui palju zelatiini? Kui ma tahan teha sellist maasika kreemi, siis väike karbike maasikaid saumikserdatud jääb ka koos kohupiimaga liiga vedel vahukoores. Seepärast tahan zelatiiniga. Selline oleks näiteks sharlotte(võin eksida nimega) koogi sisu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 12:44; 07.05 14:35; 07.05 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tänan vastuse eest!
Aga kui palju zelatiini? Kui ma tahan teha sellist maasika kreemi, siis väike karbike maasikaid saumikserdatud jääb ka koos kohupiimaga liiga vedel vahukoores. Seepärast tahan zelatiiniga. Selline oleks näiteks sharlotte(võin eksida nimega) koogi sisu.[/tsitaat]

´elatiinid on erinevad, purud, pulbrid, kiirlahustuvad jne – vaata kodus pakilt – seal on kirjas kui palju millise vedelikukoguse peale kasutada, et vastav tulemus saada.

Aga kui ¨arlotti sisusse kõik koos, siis ma segaks kokku maasikapüree ja kohupiima, siis tilga seda sulatatud ¸elatiinisse, siis ¸elatiini segaks kohupiimasegusse ja siis segaks ettevaatlikult alt üles tõstes juurde vahustatud koore. Ja endiselt – kõik komponendid olgu toasoojad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 13:15; 07.05 15:47; 07.05 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lehtesid ei armasta kasutada. Kasutan lahtist ¸elatiini. Sellele kogusele paneksin mina 2spl ¸elatiini umbes 150 ml apelsinimahla (võib ka külma vette panna) sisse paisuma nii umbes 10minutiks.Siis lahustaks paisunud olluse kuumas veevannis vedelaks (nii, et tükke ei jääks). Edasi niristaks eelnevalt vahustatud ülejäänud kraamile samal ajal edasi vahustades juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Villane, ma loodan et sa maasikat ja kohupiima koos koorega ikka vahustama ei hakkaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 13:15; 07.05 15:47; 07.05 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan heade vastuste eest! Ehk saan nüüd lõpuks tehtud õigesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 12:44; 07.05 14:35; 07.05 21:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Palun õpetage vahukoort tarretama!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.