Esileht Kodunurk Palun padjaostusoovitusu

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Palun padjaostusoovitusu

Postitas:
Kägu

Vajan uusi patju. Kust osta padi, mis oleks “paks”, tugev, kohev? Sulepadi ikkagi. Hind pole oluline.
Kõik seni ostetud sulepadjad on siiski võrdlemisi õhukeseks osutunud ja kuidagi n-ö kokku vajunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee, mis tahad, kõige paremad on anatoomilised padjad, mitte sulepadjad.

Mu isklik lemmik on selline: https://www.dormeo.ee/padjad/anatoomilised-padjad/anatoomiline-padi-aloe-vera-v3

Aga meil on kodus ka siit sellelt valikult Air-Smart padi, see on mõnikord ka hea, eriti toimib siis, kui miskipärast unega probleeme ja kuidagi uuesti uinuda ei suuda, siis võtad AirSmardi pea alla ja varsti juba magadki. Pole küll mu lemmik, sest tavaliselt armastan magada, käsi padja all ja sellega nii ei saa, aga unetutel öödel aitab just see kõrgem padi. https://www.dormeo.ee/padjad/anatoomilised-padjad

Eks neid sarnaseid müüakse ka mujal kauplustes ja ma soovitaksin just pigem mõni anatoomiline osta. Sulepatjadega on mu kogemus selline, et ilus peale vaadata, aga kasutamiseks ei ole mugavad, kui on soov leida tihket kõrget peaalust. Sulepadi on pigem neile, kes saavad ka ilma padjata magatud.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vajan uusi patju. Kust osta padi, mis oleks “paks”, tugev, kohev? Sulepadi ikkagi. Hind pole oluline.

Kõik seni ostetud sulepadjad on siiski võrdlemisi õhukeseks osutunud ja kuidagi n-ö kokku vajunud.

Miks on oluline, et see padi just sulgedest oleks? Sulepadi su nõudmistega – paks, tugev ja kohev ongi natukene vastuoluline, sest paks/tugev ja kohev ei käi koos, ja suled siiski kaotavadki pea surve all oma vormi. Mingi hetk enam ei aita kloppimine ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suled lähevad kiiresti kokku jah, aga nt kui algul on 60×70 sulepadi, siis hiljem topin ta nt 50×60 püüri. Kohe ei raatsi ära visata.
Aga jah, kõik uued padjad olen mäluvahuga  ostnud, osa tavalised, osa anatoomilised ja eri kõrgused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad pigem mäluvahuga padjad.

Olen ostnud ka sünteetilise täidisega nö kunstsulgedega patju.

Sulepadjas peaks vaatama koostist, odavatel on ülekaalus nö pealissuled mitte udusuled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need padjad Kaubamajas on üsna paksud ja tugevad sulepadja kohta.
Neid seal eri mõõdus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulepadjas peaks vaatama koostist, odavatel on ülekaalus nö pealissuled mitte udusuled.

Need udusuled lähevad veel kiiremini kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oleks vaja patja, kus on keskel auk. CPAP maski tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hotellitarbed.ee. Pole küll sulepadjad, aga head on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulepadjas peaks vaatama koostist, odavatel on ülekaalus nö pealissuled mitte udusuled.

Need udusuled lähevad veel kiiremini kokku.

Mul on sulepadi, mis on ligi 60 aastat vana ja on senini täiesti kohev ja hea. Muidugi on seda patja läbi aegade aurutatud, nii et pole vaja lestade pärast muretseda teil. Aga jah, selliseid enam ei tehta.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No on asju, mille vanust ma oskan hinnata ja mida ma tohutult hoian, aga sulepadjad ja -tekid küll nende hulka ei kuulu. Võeh mu meelest kohe…

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No on asju, mille vanust ma oskan hinnata ja mida ma tohutult hoian, aga sulepadjad ja -tekid küll nende hulka ei kuulu. Võeh mu meelest kohe…

Ära muretse, ma ei kasuta seda magamiseks, aga see pole õige, et sulepadi lässu vajub, selleks mainisingi, et mul nii vana padi. Täiesti valge ja puhas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mehel see, ei mingit lõssivajumist https://www.jysk.ee/lux-padi-810-90-plu-ee.html

mul see https://www.jysk.ee/wellpur-figgjo-maluvahu-padi-408-187-1046-ee.html

algul meeldis väga, nüüd veits nagu kõrge, pean ise madalamaks tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sulepadja usku, kuigi need ei kesta igavesti. Suvel viin nad õue kuuma päikese ja tuule kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kiidan Joutsen patju, kus on valikus ka udusule-päris sule seguga padjad. Vot need ei vaju kiiresti ära. Meil on aastate jooksul juba kolmandad Joutseni padjad. Midagi taolist https://joutsen.fi/collections/untuvatyynyt/products/saimaan-untuva-hoyhentyyny-keskipehmea-ja-keskikorkea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka sulepadja usku.

Mul on veel vanaema tehtud sulepatju päris mitu tükki alles – need on küll head paksud ja tugevad, oma kanade sulgi on kohe armastusega sisse pandud.

Olen ka poest uusi sulepatju lisaks ostnud. Aga üldiselt on nii, et ostan poest kaks sulepatja, võtan padjakotid lahti ja teen kahest padjast kokku ühe. Siis saab selline, nagu meie perele meeldib – kohev ja vetruv, aga samas tugev ja toetav. Poe sulepadjad on nirud mis nirud.

Suviti tuulutame patju õues, talviti suurte miinustega viime ka õue nö. lestatõrjele.

Aga kord paari aasta takka võtan ikka padja lahti, tõstan suled välja, kuumutan suled plekkvannis saunas kerisekividel läbi, pesen padjakotid puhtaks ja topin siis jälle sulgi täis.

Ikka nii, nagu meie peres alati on sulepatjadega tehtud.

Ükski vahupadi ei saa ligilähedalegi. Ja need imeliku valge polüestermassiga täidetud masinpestavad lirakad ammugi mitte.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vajan uusi patju. Kust osta padi, mis oleks “paks”, tugev, kohev? Sulepadi ikkagi. Hind pole oluline.

Kõik seni ostetud sulepadjad on siiski võrdlemisi õhukeseks osutunud ja kuidagi n-ö kokku vajunud.

Hemtex

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parimad sulepadjad on tõesti need nõukaaegsed. Suured, samas kohendatavad.

 

Tänapäeva padi väsib kiireimi

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski vahupadi ei saa ligilähedalegi. Ja need imeliku valge polüestermassiga täidetud masinpestavad lirakad ammugi mitte.

Need on jah nagu tatitükid pea all

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suled lähevad kiiresti kokku jah, aga nt kui algul on 60×70 sulepadi, siis hiljem topin ta nt 50×60 püüri. Kohe ei raatsi ära visata.

Aga jah, kõik uued padjad olen mäluvahuga ostnud, osa tavalised, osa anatoomilised ja eri kõrgused.

Äkki vahetaks padjad teatud intervalliga välja mitte ei üritaks neid kasutada 10 aastat ? Mina ostan uued iga poole aasta tagant … ei kurda.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta korralik sulepadi. Korraliku hind algab 100 eur’ist. Alla selle saadki saasta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki vahetaks padjad teatud intervalliga välja mitte ei üritaks neid kasutada 10 aastat ? Mina ostan uued iga poole aasta tagant … ei kurda.

Et muudkui tarbida ja tarbida ja tarbida… Ei kannata sellist asja.
10 aastast pole muidugi juttugi, aga 4-5 aastat peaks üks normaalselt hooldatud padi ikka oma eesmärki täitma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kriis on nagunii käeulatuses, aga kui igaüks hakkaks ka selliseid asju nagu padjad iga poole aasta tagant välja vahetama, siis ei peaks me enam kaua ootama..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Kodunurk Palun padjaostusoovitusu