Esileht Koolilaps Palun rääkige 37kk, kuidas õhkkond, kelle lapsed käivad seal?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Palun rääkige 37kk, kuidas õhkkond, kelle lapsed käivad seal?

Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et seal saavad hakkama ka keskmise ATH-ga lapsed. Endal just selline kodus. Hetkel käib tugevas( nõutud) koolis, hinded klassi keskmised aga seal käimine tähendab minu jaoks ka pidevat topelttööd üle materjali seletamisega kodus. Koolis pidavat tähelepanu ka pidevalt hajuma, ülejäänud tublidega tempos püsimine raske. Näen, et tal endal ka raske. Eelmine klassijuhataja oli diagnoosiga kursis, kuid ka temal oli raskusi poisi suunamisega. Tahaks, et lapsel ja minul oleks inimlikum see elu. Kas 37 kk oleks varjant(see on lähedal suhteliselt) Palun vastakeainult need, kellel kogemusi selle kooliga. Neid üldisi arvamusi ma tean juba. Aitäh ette!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Palun rääkige 37kk, kuidas õhkkond, kelle lapsed käivad seal?

mul on paari aasta tagune kogemus põhikooli lapsega, et õpetajad olid väga mõistvad ja vastutulelikud. klassides on seal ka vähe lapsi.minu lapse klassis 19.
aga kodus õpetasin ikka last, ta ei suutnud tunnis niipalju keskenduda, et kõigest aru oleks saanud ja enamus tööd tuli kodus teha. ta mul nö \”kõva peaga\” ka.ja mulle tundus, et enamus õpetaja auru läks distsipliini peale mitte sisulisele õpetamisele. aga vbl on see igal pool nii tänapäeval.
samas oli seal klassis väga halb õppeedukus ja klassidistsipliin.pooled õpilastest õppisid kahtedele, teine pool siis 4-5-tele.kusjuures enamus olid tudrukud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei oska algkooli kohta midagi öelda. Küll aga seda, et põhikooli osa on ÕUDNE. See vägivald, hoolimatus mis seal lõkkab on kohutav. Ma võin täpsemalt kirjutada kui huvi on, praegu ei tahaks eriti memuaare kirjutada kui tegu algkooli lapsega 🙂

Muidugi kergust pole sealt loota õppetöös, kooli maine kohta on nõutud materjal ikka VÄGA ülepingutatud.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] kooli maine kohta on nõutud materjal ikka VÄGA ülepingutatud.[/tsitaat]

Eestis muide kehtivad riiklikud õppekavad, mis ei ole kuidagi kooli maine ega õhkkonnaga seotud:)

Please wait...
Postitas:
linda123

Minul käib 2 last seal koolis, üks põhi-, teine algkoolis. Seega kogemus olemas. Seetõttu tundub nagu Kägu, kes kirjutas 22.01 kl.22.46, kirjutaks mõnest teisest koolist…..Olen oma lastele valinud kooli ise, see kool ei olnud mingi sundkäik. Vaid lastele mugavaim valik.
Mina olen kooliga väga rahul, lapsed tahavad minna kooli,ei ole olnud mittemingisugust kokkupuudet koolivägivallaga. Lastel läheb hästi. Nõudmised on tasemel, ei mingit ninnu-nännutamist. Kel vaja, saab igakülgset õpiabi logogopeedilt, abiõpetajalt. Loomulikult on koolis lapsi, kellel on probleeme käitumisega, õppimisega. Siinjuures olen päri kooli juhtkonna poolt väljaöelduga, et probleemsete lastega saame hakkama, suurimaks probleemiks on hoolimatud ja ükskõiksed vanemad.Ja kahjuks kujundavad kooli maine väga suurel määral needsamad vanemad.
Kool ootab juba aastaid kapitaalremonti, mida linn pidevalt lubab (ja siis jälle lubadusi murrab), õnneks viimase paari aastaga on koolil avanenud rahalisi võimalusi (toetajate abil)oma ruumide visuaalse väljanägemise muutmiseks, seega tehtud on palju õpikeskkonna paremaks muutmisel.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Koolilaps Palun rääkige 37kk, kuidas õhkkond, kelle lapsed käivad seal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.