Esileht Ilu ja tervis Palun rääkige mulle pilaatese trennis!

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Palun rääkige mulle pilaatese trennis!

Postitas:

Sünnitasin 5 kuud tagasi ja keha on nii kole. Ülekaalu on, kõhus ma ei räägigi. tahaks seda pekki igalt poolt maha ja keha ikka ka trimmi:-) mul pole keha kunagi trimmis olnud, kuid eks ma ikka püüdlen selle poole, et enam vähem ok välja näha. vanust ka juba 36 ja samas usun, et see kõik tuleb raskemalt või kas üldse enam tuleb. mulle on just soovitatud pilaatesega tegeleda. kas selle trenniga saab ka kaalus alla? Loomulikult liigun jala ja joon vajaliku veekoguse päeva jooksul ning toitun tervislikult( jahutooted, magus välistatud ) aidake hea nõuga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jah, pilatesega saab ka kaalus alla. Kui õigesti ja järjepidevalt teha.
Ideaalne praegusel sünnitusjärgsel ajal oleks pilates+mingi kardiotrenn, näiteks suusatamine, jooks, aga kui jalutad vankriga kiiret kõndi, siis võib-olla isegi piisab.
Pilateses on oluline keskendumine, kohaloek, maksimalne pingutus (kõht hoitakse sees, hingamine korras). Pilates tugevdab eiti just süvalihaseid, mis sünnitanud naisel on nõrgad. Kui korsett on nõrk, siis raskema trenni tegemisel kompenseeritakse kõike distaalsemate lihastega, mis põhjustab traumasid ja muudab trenni raskeks, kuid väheefektiivseks (näide: kas tõmbad sõudeergomeetrit ainult kätega või töötavad eelkõige kõht ja selg, ja muude lihaste töö tekitab sünergia).
Kõiki lihasgruppe tugevdatakse pilateses nii, et lihas ei \”kasva\”, lihst ei teki juurde, nagu näiteks jõusaalis. Lihased jäävad \”pikaks\”, peenikeseks.
On ka oluline, et treener oleks asjatundlik ja närkaks vigu.

Kui oled juba treeninud pilatesega ja kaalu ka korda saanud (mis 9 kuud tuleb, see 9 läheb), siis võid lisda bobypumpi või jõusaaitenni, mis kasvatab lihast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käin ka pilateses ja kuna kõik harjutused on läbi kõhu, siis tund aega hoiadki põhimõtteliselt kõhtu sees 🙂 mulle igatahes sobib, ma ei olegi huvitatud, et mul näiteks kints hakkaks kasvama nagu body pumpis, alla pole võtnud, olen niigi 1.74 ja kaalun 58kg aga kõht on peale kahte last voldiline, mujalt enam vähem ok, vanust 38

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Palun rääkige mulle pilaatese trennis!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.