Esileht Ilu ja tervis Palun sandaali-abi!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Palun sandaali-abi!

Postitas:
Kägu

Tänan kõiki vastajaid, eriti ka seda kes humoorikaid bling-bling sandaale pakkus!

Mul on nüüd sandaalid olemas.

Sellised:

https://www.mirapodo.de/waldlaeufer-heliett-komfort-sandalen-rot-13688649.html

Mitte päris need, mida alguses ette kujutasin, aga poes proovides tundusid kõige mugavamad ja meeldis, et on laia liistuga ja tihedalt ümber hüppeliigese. H-laius on minu jalale ikka hulga mugavam kui tavaline G. Müüja soovitas lisaks kaasa ka kannapadjakesed, proovisin poes ära, on tõesti vahe sees.

Täna kandsin pool päeva toas, olen rahul.

Need pole tõesti 60+ vanusegrupile, pigem 80+.

Täiesti jubedad kossid, aga täitsa usun, et mugavad.

jep, ma 50+ ja selliseid ei paneks jalga ka püssiähvardusel …

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jep, ma 50+ ja selliseid ei paneks jalga ka püssiähvardusel …

mõni vanainimene kivistub jah kuhugi noorpõlves tehtu/nähtu/kantu juurde kinni.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nüüd sandaalid olemas.
Sellised:
https://www.mirapodo.de/waldlaeufer-heliett-komfort-sandalen-rot-13688649.html

Kust poest selliseid saab? Täitsa minu stiilis…

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polegi kõige hullemad. Kui endal jalaprobleemid, jumal teab, mis kantosse kannan.

Mind you, pool lapsepõlve sai puukotasid kantud. Ja praegu fännan crockse. Neid originaale ikka.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan kõiki vastajaid, eriti ka seda kes humoorikaid bling-bling sandaale pakkus!

Mul on nüüd sandaalid olemas.

Sellised:

https://www.mirapodo.de/waldlaeufer-heliett-komfort-sandalen-rot-13688649.html

Mitte päris need, mida alguses ette kujutasin, aga poes proovides tundusid kõige mugavamad ja meeldis, et on laia liistuga ja tihedalt ümber hüppeliigese. H-laius on minu jalale ikka hulga mugavam kui tavaline G. Müüja soovitas lisaks kaasa ka kannapadjakesed, proovisin poes ära, on tõesti vahe sees.

Täna kandsin pool päeva toas, olen rahul.

Need pole tõesti 60+ vanusegrupile, pigem 80+.

Täiesti jubedad kossid, aga täitsa usun, et mugavad.

jep, ma 50+ ja selliseid ei paneks jalga ka püssiähvardusel …

Õige, 50+ ma ka ei paneks. Sellises vanuses peab juba ponnistama, et ikka nooruslik välja näha. Aga päriselt noortel inimestel seda muret pole, võivad ka kosse kanda, kõik näeb seljas ja jalas hea välja.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nüüd sandaalid olemas.

Sellised:

https://www.mirapodo.de/waldlaeufer-heliett-komfort-sandalen-rot-13688649.html

Kust poest selliseid saab? Täitsa minu stiilis…

Ma ei ela Eestis ja ostsin need siit ühest kohalikust 80+ muttidele mõeldud kossipoest. Trügisin rulaatorite vahelt läbi ja rabasin viimase paari endale.

Küllap neid ka internetipoodides saada on.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kurp, kurp. ma jalatsit ei riski veebist tellida, pole eurojalad 🙁

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oskate soovitada mõnd suvejalatsi tootjat, kelle sandaalid oleks mingi kannapehmenduse, shock absorberi või ortopeedilise tallaga, aga mille välimus ei oleks disainitud sihtgrupile vanuses 60+?

Nt siin on üks tüüpiline tervislik sandaal, välimus mulle täiesti vastuvõetamatu.https://www.vamos-schuhe.de/p/vamos-sandale-shock-absorber-594940

Ja siin on teine levinud tüüp, minu meelest lihtsalt jõle.https://www.amazon.ca/Pajamasea-Absorber-Sandals-Children-Ribbon/dp/B07H8N992T

Mulle meeldivad nt u sellised, aga soovitavalt nahast.https://www.lulus.com/products/hearts-and-hashtags-black-flat-sandals/304492.htmlVõi siis mingid rooma sandaalid kanna tagant lukuga.

Ma ise ei ole 60+, aga vasaku jala hüppeliiges vist on. Kas on olemas mingit varianti, et me mõlemad rahule jääks?

Kas Rieker ei sobi?

Mul on umbes sellised, see kerge konts on super.

https://rieker.ee/rieker-summer-shoes-3071019

Neil on ka sandaali moodi mudeleid.

Te lingite siia ju järjest mutijalatseid, ehkki TA selgelt ütles, et need ajavad tal südame pahaks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te lingite siia ju järjest mutijalatseid, ehkki TA selgelt ütles, et need ajavad tal südame pahaks.

No ta nüüd ise ostiski taolised, ju siis on arusaam mutijalatsitest erinev.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mutijalatsitega on tõesti see teema, et kui sa oled juba ise muti vanuses aga ei taha veel väga mutt välja näha, siis tuleb pingutada, et endale selga saada võimalikult mittemutilikud riided.

Aga kui sa oled noor inimene, siis võib ka neid mutijalatseid rahumeeli kanda, ilma et sind memmeks peetaks. Vahepeal oligi noortel moes mu meelest sellised asjad, et kui mõni vanainimene need selga oleks pannud, siis oleks vanaeit valmis.

Selles mõttes ei saa üle keskea inimene enam iga noortemoega kaasa joosta 😀

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi võib noor inimene panna selga ja jalga mida iganes, ega mutiks teda ikka keegi ei pea, on ju näha, et noor inimene.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Barefoot, mugavik.ee

Päris koledad aga äkki mõni meeldib su hüppeliigesele?

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Barefoot, mugavik.ee Päris koledad aga äkki mõni meeldib su hüppeliigesele?

Sellised lauad tekitavad lampjalgsuse, natuke peab ikka kand kõrgemal olema.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi TA juba leidis endale sandaalid, soovitan firma LIBERITAE sandaale. Neil on mudeleid, mis näevad naiselikud välja, aga kanna sees on pehmendus, mis teeb nendega kõndimise ülimugavaks. Mul on neid kaks paari. Birkenstocki kiidan samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka Rieker,endal on sellised: https://www.riekershop.se/rs_608G9-45_Svart_221

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka Rieker,endal on sellised: https://www.riekershop.se/rs_608G9-45_Svart_221

Tõsiselt räägid?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka Rieker,endal on sellised: https://www.riekershop.se/rs_608G9-45_Svart_221

Miks küll? Koledad, moes ei ole ega ole kunagi olnud, ühegi riietusega ei sobi. Ei kujuta neid ette 20ne ega 60nese jalas.
Mugavad? No mugavaid jalatseid on ka stiilsete hulgas.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka Rieker,endal on sellised: https://www.riekershop.se/rs_608G9-45_Svart_221

Miks küll? Koledad, moes ei ole ega ole kunagi olnud, ühegi riietusega ei sobi. Ei kujuta neid ette 20ne ega 60nese jalas.

Mugavad? No mugavaid jalatseid on ka stiilsete hulgas.

Täpselt. Miks peaks keegi selliseid jubekingi kandma?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mutijalatsitega on tõesti see teema, et kui sa oled juba ise muti vanuses aga ei taha veel väga mutt välja näha, siis tuleb pingutada, et endale selga saada võimalikult mittemutilikud riided.

Aga kui sa oled noor inimene, siis võib ka neid mutijalatseid rahumeeli kanda, ilma et sind memmeks peetaks. Vahepeal oligi noortel moes mu meelest sellised asjad, et kui mõni vanainimene need selga oleks pannud, siis oleks vanaeit valmis.

Selles mõttes ei saa üle keskea inimene enam iga noortemoega kaasa joosta ????

Mida vanem eit, seda roosam kleit  🙂 Eks igal ütlusel ka mingi tõepõhi ju all on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mutijalatsitega on tõesti see teema, et kui sa oled juba ise muti vanuses aga ei taha veel väga mutt välja näha, siis tuleb pingutada, et endale selga saada võimalikult mittemutilikud riided.

Aga kui sa oled noor inimene, siis võib ka neid mutijalatseid rahumeeli kanda, ilma et sind memmeks peetaks. Vahepeal oligi noortel moes mu meelest sellised asjad, et kui mõni vanainimene need selga oleks pannud, siis oleks vanaeit valmis.

Selles mõttes ei saa üle keskea inimene enam iga noortemoega kaasa joosta ????

Väga tabavalt kokku võetud, nii tõesti on. Sama lugu ka riietega: noorel 20-ndates inimesel võib mingi lohvakas asi seljas olla ja ta näeb sellega stiilne välja, aga kui 40+ samasuguse kaelaauguga telgi selga tõmbab, on selge, et püüab peita oma laialivalgunud kehavorme. Üle keskea korpulentsemate prouade puhul paistavad need “vabalt langevad” pluusid paraku eriti moes olevat.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostan jalanõusid ja riideid, mis vastavad kahele tingimusele: on mugavad ja meeldivad mulle. Kuna isegi nii on sobivas hinnaklassis tooteid päris keeruline leida (eriti jalanõusid), siis  kui ma prooviksin seejuures veel arvestada mingeid ealisi kriteeriume (mille käod on oma peas välja mõelnud) ja moevoolusid (mis kipuvad muutuma kiiremini, kui asjade kasutusaeg läbi saab), läheks asi ilmselgelt liiga keeruliseks.

Sandaalidest on mul olemas nii siinsete kriteeriumite järgi mutijalanõud kui ka päris sportlikud, sõltuvalt riietusest ja eesmärgist käin mõlematega. Soovitan mitte üle mõelda, eriti seoses selle mutindusega, sest see asi on niikuinii segane – kui noored on mutistiili omaks võtnud, siis hakkabki see mingil hetkel tunduma noortepärane, aga kas inimene, kes pole enam noor, aga pole veel ka mutt, näeb siis neid riideid kandes välja ebasobivalt noortepärane või siiski mutt?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka Rieker,endal on sellised: https://www.riekershop.se/rs_608G9-45_Svart_221

Miks küll? Koledad, moes ei ole ega ole kunagi olnud, ühegi riietusega ei sobi. Ei kujuta neid ette 20ne ega 60nese jalas.

Mugavad? No mugavaid jalatseid on ka stiilsete hulgas.

Vat, kui erinevad maitsed inimestel on. Siiani lingitud kossidest on need ainukesed, mida ma oleks nõus omale võibolla jalga ajama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vat, kui erinevad maitsed inimestel on. Siiani lingitud kossidest on need ainukesed, mida ma oleks nõus omale võibolla jalga ajama.

Lisaks sellele, et nad on koledad, on nad ka kunstnahast. Mina ei kujuta ette, kuidas kunstnahk saab mugav olla. Palja jalaga need ju higistavad vastikult ja hakkavad hõõruma.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tabavalt kokku võetud, nii tõesti on. Sama lugu ka riietega: noorel 20-ndates inimesel võib mingi lohvakas asi seljas olla ja ta näeb sellega stiilne välja, aga kui 40+ samasuguse kaelaauguga telgi selga tõmbab, on selge, et püüab peita oma laialivalgunud kehavorme. Üle keskea korpulentsemate prouade puhul paistavad need “vabalt langevad” pluusid paraku eriti moes olevat.

Kui vana sa oled, et 40+ on su meelest vana???  Olen 50+ ja ei tunne end kuidagi eaka prouana, telk-kleite ja -tuunikaid kannan väga meelsasti… Pole ka mingeid “laialivalguvaid vorme” mida varjata, lihtsalt mugav on ja kena ka retuusidega (jalad pikad ja saledad).

Üleüldse miks peaks korpulentne oma vorme demonstreerima ja kitsasse riietusse suruma? Pole ju ei kena ega mugav.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

telk-kleite ja -tuunikaid kannan väga meelsasti… Pole ka mingeid “laialivalguvaid vorme” mida varjata, lihtsalt mugav on ja kena ka retuusidega (jalad pikad ja saledad).

No tuunika pluss retuusid on üks kõige koledamaid kombosid üldse ja noortemoega kuidagi ei haaku, seega räägid väga teemast mööda. Noorte over-size rõivad, mis praegu moes on, on midagi hoopis muud.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

telk-kleite ja -tuunikaid kannan väga meelsasti… Pole ka mingeid “laialivalguvaid vorme” mida varjata, lihtsalt mugav on ja kena ka retuusidega (jalad pikad ja saledad).

No tuunika pluss retuusid on üks kõige koledamaid kombosid üldse ja noortemoega kuidagi ei haaku, seega räägid väga teemast mööda. Noorte over-size rõivad, mis praegu moes on, on midagi hoopis muud.

Need on juba õige pikka aega “moes”, vähemalt viimased 3 aastat. Seega kindlasti tegelikult juba moes ei ole.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on juba õige pikka aega “moes”, vähemalt viimased 3 aastat. Seega kindlasti tegelikult juba moes ei ole.

On ikka küll, liibukad ei ole tagasi veel tulnud. Ikka over-size, üheksakümnendad, mom-jeans ja nabapluusid. Aga see tuunika+retuusid kombo on minu arust viimased 20-30 aastat keskealiste naiste teema olnud ja isegi nemad eriti enam ei kanna.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see tuunika+retuusid kombo on minu arust viimased 20-30 aastat keskealiste naiste teema olnud ja isegi nemad eriti enam ei kanna.

Kõik on hakanud kandma kontorikostüüme või?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Clarks. Head mugavad ning saadaval ka poolnumbrid ning erineva liistuga.

Perekoolis soovitatud tooteid vaadates saan aru miks maitse üle vaieldakse ja kakeldakse????. Siit pakututest ostaksin ise ainult riekerid, teisi ei kannaks ka pealemakstes. Enne panen jalga need, mis teemaalgataja välja praakis.

Ma saan ka nüüd sellest kaklemisest aru 🙂  – neid Riekeri asjandusi ei paneks elus jalga.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Retuusid on moes küll, aga lühikesed. Kindlasti mitte kolmveerand pikkuses, nagu paljud naised armastavad kanda.
Mom jeansid on eilne päev, moes on alt laiad teksad, kas puusast liibuvad või laiad. Üldse igasugused laiad püksid.
Nabasärk või oversized t- särk, kuidas figuur lubab.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Ilu ja tervis Palun sandaali-abi!