Esileht Koolilaps palun soovitage bowlingut

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: palun soovitage bowlingut

Postitas:

kas Kuulsaal Mere pst-l voi Krabi Punasel tn-l 8. aastase poisi sünnipäeva pidamiseks?
tänan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu keskuses on ka bowling, google andis sellise hinnakirja lingi:
http://www.edubowling.eu/index.php/hinnakiri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuse eest aga ma pidasin silmas Tallinna omi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib krabi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele Krabi bowling kindlasti meeldib. Seal on maja-poolseid tasuta lisateenuseid väga palju (alates mängutoast ja multikatest kõige väiksematele kuni suhkruvati automaadi ja näomaalinguteni. Lastel omad rajad (külgtugedega) ja kergead pallid. Lisaks käivad ringi mingid muinasjututegelased. Maja poolne tort oli samuti väga äge. Toidud ja joogid olid ilusti serveeritud ja pidu möödus väga lõbusalt. Edu bowlingus pole kahjuks käinud ja võrrelda ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulsaalis on ka need piirded, aga ruumi tunduvalt vähem. Siis tekivad sellised probleemid, et lapsed jooksevad radade vahel jms. Krabis tundus olevat mitu sünnipäeva korraga, selline Juku mängumaa mulje jäi. Rajad ilmselt kindlale seltskonnale, aga mujal oli segapudru ühe seltskonna klounidest ja teise seltskonna ringijooksvatest lastest.
8 aastasele poisile valiksin Krabi, kuigi mulle isiklikult seal ei meeldinud, aga lapsed tahavad joosta ja Kuulsaalis selleks küll kohta pole.
Veel olen enda last saatnud sünnipäevadele nii Pärnu mnt. kui ka Al Mare bowlingusse, need sellised keskmised kohad, ruumi tiba rohkem, aga ei midagi erilist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste sõprade seas on kõige populaarsem Al Mare bowling. Võrreldes Mere pst on ruumi rohkem, eriti kui võtta esimesed rajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kõigile vastajatele! Käisin ise ka kohapeal ja tõesti Krabi tundub parem sünnipäeva pidamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps palun soovitage bowlingut

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.