Esileht Kodunurk Palun soovitage head diivanvoodit

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Palun soovitage head diivanvoodit

Postitas:
Kägu

Kuna elamine on väike, on magamine diivanvoodil. Kuskohast leida selline kvaliteetne ja tugev diivanvoodi, mis kannatab iga päev lahtivõtmist, ei vaju ära, ei hakka nagisema ega ragisema? Võiks olla nurgaga. Olen otsinud ka, et on selliseid olemas ka isegi, aga oskate äkki mingit konkreetset soovitada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Softrend

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna elamine on väike, on magamine diivanvoodil. Kuskohast leida selline kvaliteetne ja tugev diivanvoodi, mis kannatab iga päev lahtivõtmist, ei vaju ära, ei hakka nagisema ega ragisema? Võiks olla nurgaga. Olen otsinud ka, et on selliseid olemas ka isegi, aga oskate äkki mingit konkreetset soovitada.

Ei ole sellist olemas, mis hea ja vastupidav. Kui tahad hästi magada pead ikka magamisvoodi madratsiga ostma. NÄITEKS NEED ameerikatüüpi, kus all on kušettvoodi ja peal vedrumadrats. Külalised tulevad vōi ise istud kušeti peal ja madratsi lükkad vastu seina kušeti taha seljatoeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma kogemustest oskan soovitada, et kontrolli üle mis materjaliga on kaetud see väljatõmmatav osa. Just sain oma nurgaka kätte aga see väljatõmmatav on kaetud vildisarnase riidega, mis kogub hullult sodi, on toppis ja lokib. Mõnedest kohtadest saab tellida, et see oleks kaetud sama riidega, mis diivan ise. Minu jaoks oli ka oluline voodipesu kast diivani all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks ei oska öelda mis firma diivaniga tegu oli, aga üürikas päästis mind hea kattemadrats. Dormeol on aeg-ajalt suuremad soodukad, tasub peale passida.

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Peaasi, et vedrukat ei osta. Ma vaesuriaegadel üürikas magasin sellise peal 1,5a ja jube oli. Aja pikku hakkasid sealt need vedrud ka järjest püsti hüppama ja külje all torkima. Ei, ma ei pidanud seal orgiaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellist pole olemas, mis igapäevasele kokku-lahti võimlemisele kaua vastu peaks. Ja endale ka viskab varsti kopa ette ning ei viitsi seda nagunii enam kokku panna.

Kui magamise mugavuse mõelda, siis selline, kus voodiosa rullitakse ette lahti. Need, kus lihtsalt seljatugi lükatakse alla, on kõige ebamugavamad magamiseks. Kuid nende boonuseks, et ei ragise ega lõgise.

Igatahes, magamiseks kõlbavad diivanvoodid siis, kui kattemadrats peale panna. Kuid selle igapäevane kokku rullimine ja kuhugi ära toppimine väga nõme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vähegi võimalik tasub osta diivani lahtivõetava osas eraldi madrats, mida magamise ajaks alla panna. Kui iga päev vaja voodit kokku panna siis tüütu, aga ei riku diivanit ära.

Kogemusi päris palju ja kõigil on miski viga, kas vajuvad ära, hakkab puitkarkass läbi torkima, hakkavad vedrud torkima, vajuvad vahed sisse vmt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on selline:
http://www.easybeds.ee/movenurk.html

Seal video ka mehhanismist.
Olnud ca aasta, magan igapäevaselt. Kinniselt näeb sümpaatne välja. Madrats on päris, aga õhem kui tavaline (15 cm vist). Ma ilmselt vähenõudlik, aga kõik on ok, olen rahul. On ikka vägagi voodi moodi.

Meeldib see, et madratsil on kummiga lina peal ja magama minnes võtan nurga osast teki ja padja, viskan peale. Ei kujuta seda linaga mässamist ja silumist igal õhtul ette.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.on24.ee/sisustus/pehme_m%C3%B6%C3%B6bel/diivanid/132571

Poolautomaatne
Otsin selle ühte oma pisikesse üürikorterisse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saigi ostetud kattemadrats, aga rakendust see ei leidnud, sest on tõesti tülikas see igakord diivani taha panna ja pärast jälle välja. Diivan tuleb selleks veel seinast eemale tõmmata. Tegemist niigi diivani lahtivõtmise , voodipesu sättimisega ja jälle kokku pakkimine iga hommik ja õhtu.
Ostsime omateada üsna kvaliteetse Eestis toodetud diivanvoodi, aga läksime päris alt, sest juba mõne kuu pärast hakkas nagisema ja nüüdseks on juba istumisosa ka mõnest kohast ära vajunud. Topilisest kattest rääkimata. Nii ebakvaliteetset diivanit ei osta enam iial. Sellepärast küsingi soovitusi. Mõned vist siiski on mõeldud ka iga päev magamiseks , aga kui tõene see info on, ega ei tea.
Muidugi tahaks magamiseks voodit ja magamistuba, aga hetkel veel ei ole see võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsime omateada üsna kvaliteetse Eestis toodetud diivanvoodi, aga läksime päris alt, sest juba mõne kuu pärast hakkas nagisema ja nüüdseks on juba istumisosa ka mõnest kohast ära vajunud.

Siis ju ei olnud tegu kvaliteetse asjaga, kui on ära vajunud ja keegi garantiist ei taha rääkidagi.
Neil oli garantii vist 5 aastat äravajumise vastu.
Aga lahtikäivat neil kahjuks pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kappvoodi peale ei ole mõelnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kappvoodi peale ei ole mõelnud?

Iseenesest hea mõte ja nutikas variant, kui vaid oleks ruumi eraldi diivanile, kus istuda teleka ees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saigi ostetud kattemadrats, aga rakendust see ei leidnud, sest on tõesti tülikas see igakord diivani taha panna ja pärast jälle välja. Diivan tuleb selleks veel seinast eemale tõmmata. Tegemist niigi diivani lahtivõtmise , voodipesu sättimisega ja jälle kokku pakkimine iga hommik ja õhtu.

Seepärast mina isiklikult soovitangi seda Rave Move diivanit. Seda tüüpi on teistel ka, lihtsalt sel hetkel oli Rave oma kõige soodsam. Mehhanism on metallist ja tegelikult hakkas suht kohe krigisema (mitte magamise ajal aga avamisel), siis lihtsalt õlitasin kõik liikuvad osad, tõenäoliselt tuleb millalgi jälle teha.

Minu argumendid olid et voodi üles tegemine ja kokkupanemine oleks võinalikult lihtne. Välistasin nt selle et pesukast on magamisosa all, et siis võtan pesud välja, panen maha, avan voodi ja siis hakkan sättima. Samuti lahtised diivanipadjad (seljatoel), et neid iga kord maha ja tagasi panna.. osadel neid 5-6 tk. See et mul on praegu lina paigas (ka 2,5 cm kattemadrats mahtus) ja voodi teen lahti ning kõrvalt kastist võtan teki ja padja ja viskan peale on väga suur mugavus.

Ja meeldib, et magamine on risti seljatoega, st ma ei maga nägu vastu seina, vaid reaalselt nagu päris voodi.

Ma tegelikult soovitaks Ermatiko toodet vaadata, neil on madrats paksem (20 cm) ja laiem ka (160 cm vs minu 145 cm). https://ermatiko.ee/diivanvoodid/lena-diivanvoodi/

Please wait...
Postitas:
Kägu

sõbrannal oli taoline, kui magas üksi, lahti ei teinudki. Ruumi oli küllalt, avatuna magamispind 157cm. Kasutas aastaid, ära ei vajunud, ei krigisenud ja lõpuks läks veel järgmisse peresse, kui ise ära tüdines ja vaheldust tahtis.
Pole küll nurgaga https://mkeskus.ee/pood/diivanvoodi-juno-ii-lux-3dl/ magades sellel kattemadratsit isegi ei kasutanud, nii mugav olevat olnud. Kui kaks inimest magab, siis vast vahekoht ikkagi segab ja õhemat kattemadratsit võib kasutada. Tema ostis selle, kuna avatuna hästi lai ja meeldis just raamat, kerge kokku lahti panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Softrendi Simon, seda on vist ka nurgaga olemas. Igapäevase magamise kogemust on küll veel alla aasta, seni olen investeeringuga väga rahul. Poest väideti, et olevat mitu aastat toodetud ja hästi vastupidav mudel.

Analoogse mehhanismiga diivanvoodeid on odavamaid ka, mul pole küll aimugi, kas kvaliteet ja hind mingis reaalses seoses on või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on selline:

http://www.easybeds.ee/movenurk.html

Seal video ka mehhanismist.

Olnud ca aasta, magan igapäevaselt. Kinniselt näeb sümpaatne välja. Madrats on päris, aga õhem kui tavaline (15 cm vist). Ma ilmselt vähenõudlik, aga kõik on ok, olen rahul. On ikka vägagi voodi moodi.

Meeldib see, et madratsil on kummiga lina peal ja magama minnes võtan nurga osast teki ja padja, viskan peale. Ei kujuta seda linaga mässamist ja silumist igal õhtul ette.

Mis sellise hind võiks olla, kodulehel hindasid ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sellise hind võiks olla, kodulehel hindasid ei ole?

Vaata seal kodukal saad all hakata valima – mis nurk, mis kangas, mis madrats jne.. siis tuleb hind. Suvaliselt praegu valisin, siis tuli 1447. Mina maksin 1100. Kohapeal oli kangaid meeletult. Oli mingi kampaania – -20% või isegi 25.

Vaatasin meilboksist, siis Ermatikol oli 160 cm laiuse madratsiga pakkumine 1716 eur.

Asko poes ka käisin vaatamas sellise mehhanismiga diivanit. Praegu kodulehelt ei leidnud.

Softrendil ka vist sellist tüüpi, keegi siin soovitas, kindel ei ole.

Kallim on ta kindlasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel lisan, et kindlasti kuna nii kallis, aga huvi on, siis mine kohapeale vaatama, aele seal madratsil. Sest ma nüüd jälgisin, ta ikka teeb veidi häält. Mitte koguaeg, aga vahel mingis veidras asendis. Häält teevad need vedrud, mis hoiavad neid rihmasid pingul, millel see madrats on. Veidi nagu batuudil.

Ta ei krigise ega kräuksu kogu aeg, aga mingitel hetkedel võib tulla imelik heli. Kuigi ma ei ole siiani tähele pannud, arvasin et ei tee üldse häält.

Aga praegu vanainimeste asja tehes võin öelda, et kunagise puidust lippidega voodi krigin oli ikka palju suurem tase 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tegelikult soovitaks Ermatiko toodet vaadata, neil on madrats paksem (20 cm) ja laiem ka (160 cm vs minu 145 cm). https://ermatiko.ee/diivanvoodid/lena-diivanvoodi/

Soovitaksin ka kindlasti seda diivanitüüpi. Magasin aastaid kitsas korteris sellel üksi ja hiljem kahekesi. Ka diivanina oli väga mugav, nurgadiivani funktsiooni asendas võimalus vaid üks pool lahti teha ja sellel telekat vaadates või lugedes lösutada. Pidas vastu oma kümmekond aastat ja oleks kindlasti edasi teeninud kui kutsikas ei oleks üht nurka väga koledaks närinud. Siis ostsime uue, sest meil oli vahepeal elamistingimustega lahedamaks läinud.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Kodunurk Palun soovitage head diivanvoodit