Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palun soovitage head juristi või õigusbürood

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Palun soovitage head juristi või õigusbürood

Postitas:
Kägu

Kes aitaks mul ajada asju seoses tekkinud võlgnevustega. Parim kui teil oleks just endal olnud positiivne kogemus seoses sellega, et olete saanud abi

Tänades,

M

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Palun soovitage head juristi või õigusbürood

Räägi lähemalt probleemist, tegelen võlaõigusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no ma ei tea, aga kui suudad endale juristi palgata, siis äkki oleksmõttekam oma võlad ära maksta

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Räägi lähemalt probleemist, tegelen võlaõigusega.[/tsitaat]

Peale kinnisvara sundmyyki on jäänud yles veel mingi summa. Sisuliselt võetud völg sai sundmyygiga kaetud, aga nagu leping ette näeb – esmalt kaetakse kohtutäituri kulud ja intressid…. Kuna ei olnud nöus järele jäänud osa suhtes kokkulepet pangaga sölmima siis asi on õhus. Ka panga poolt pole aasta jooksul midagi kuulda olnud.. Juriidilst abi otsida oleks olnud aeg juba ammu. Aga nyyd oleks vaja arutada mis siis ylesse jäänud nöudest saab. Kas ta aegub vöi mis saab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere kägu, kes sa tegeled võlaõigusega. Minul on ka probleem, mille suhtes vajan veidi nõu. Nimelt soovin teada, kas minna ühe asjaga kohtusse või mitte. Kas on mõtet?

Juhtum ise selline: Sai kunagi elukaaslasega võetud laen. Laen ise muidugi minu nimel, aga samas pole raha minu kontol tegelikult käinudki, läks otse elukaaslase kontole. Üsna ruttu peale seda läksime lahku, tema muidugi laenu maksta ei aidanud, mina jäin lapsega koduseks. Niimoodi need seaduserattad lõpuks jahvatasid kõik minu sissetulekud kohtutäiturile. Praeguseks hetkeks olen poole sellest ära maksnud, kuid teise poole tahaks hirmsasti endise elukaaslase turja lükata, seda enam, et ta mulle alimentidena juba suuremagi summa võlgu on. Kas sellist asja saab teha?

Please wait...
Postitas:
Alfonss

mul on vägagi positiivseid kogemusi seoses võlaõiguslike kohtuvaidlustega, kuid kahjuks tasuta ei viitsi kedagi aidata.

viimasele käole vastuseks, et saab teha küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on vägagi positiivseid kogemusi seoses võlaõiguslike kohtuvaidlustega, kuid kahjuks tasuta ei viitsi kedagi aidata.

viimasele käole vastuseks, et saab teha küll.[/tsitaat]

Väga tore. Tasuta õiguabi ei vajagi, asi on pigem põhimõttes 🙂 Kui esindajat valin, on see oluline ka, mis piirkonnast ta on?

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Palun soovitage head juristi või õigusbürood

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.