Esileht Pereelu ja suhted Palun soovitage head perearsti Tartu kesklinnas väikelastega perele

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Palun soovitage head perearsti Tartu kesklinnas väikelastega perele

Postitas:

Aitäh kõigile, kes antud teemale vastavad 🙂 Kolisime perega äsja Tartu kesklinna. Peres on hetkel isa, ema ja 5-aastane laps, aga kuna olen lapseootel, siis üsna pea lisandub meiega ka imik. Soovin saada perearsti juurde, kes eelkõige jagab väikelaste ja imikutega toimuvat hästi ning oleks vajadusel nõus tegema ka koduvisiite. Tõenäoliselt oleks kasulikum, kui perearst oleks ise varasemalt töötanud lastearstina, aga samas ei ole see ka määrav. Olen täna läbi helistanud 5 perearsti, keda netis \”headeks\” on kiidetud, aga nende nimistud on täis või siis ei tea nad enda väitel beebidest midagi ning seetõttu keeldusid meid vastu võtmast. Palun soovitage, kellel kogemus – kelle poole veel võiksin pöörduda?
Ette tänades 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 12:03; 13.09 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll kesklinn, aga kui mu enda laps sündis, soovitas tohtrist sugulane Lemme Talvist Ropka perearstikeskuses (tema oligi vist ka pediaatri taustaga).
Ülikooli perearstikeskust julgen ka soovitada. Seal peaks koguni eraldi beebide päev olema. Aga nemad asuvad Maarjamõisas polikliinikus ja nimistu võib ka täis olla. Meie pere seal ja oleme rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ropka Perearstikeskust küll ei soovitaks – neil on tõsiseid ja süvenevaid probleeme visiidiaegadest kinnipidamisega. Hea on kui tunnise ootamise peale sisse saad, meil on läinud isegi 2,5 tundi oodata seal haigena koridoris.

Kolisime üle Ülikooli Perearstikeskusesse. Neid kiidame väga. Sealsed arstid on ühtlasi Ülikoolis õppejõud ja väga kaasaegsete teadmistega ning kiire ja korrektse teenindusega. Pole probleemi, millele lahendust ei ole leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Ülle Perend. Olen temaga väga rahul juba 10a. Endine lastearst. Soovitan…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 18:06; 13.09 19:47; 14.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ainult kesklinn? mina küll olen nõus Tartu kesklinna elanikuna ka Tartu äärelinna (Euroopa mõistes küla teise serva) sõitma hea arsti nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh asjalike vastuste eest! Kesklinn on oluline just seetõttu, et olen üksinda (mees viibib enamus ajast Soomes tööl) ja mul pole autot. Ühistransporti ei tahaks haige lapsega niikuinii kasutada (nii tema enda tervise, kui kaasreisijate huve silmas pidades ja ka rahaliselt ei ole see odav lõbu).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 12:03; 13.09 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on Ülle Perend. Olen temaga väga rahul juba 10a. Endine lastearst. Soovitan…[/tsitaat]
Lisaks ka dr Luhamets on ka igati tore, ainult kogemuste puhul on noorem arst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 18:06; 13.09 19:47; 14.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka Perendi juures olnud. Kuna nad Luhametsaga jagavad patsiente, siis saab tavaliselt väga kiiresti jutule. Ja mõlemad on toredad, aga mulle meeldib isegi Luhamets rohkem veidi (vaatamata noorusele… või äkki just selle pärast, oleks nagu kuidagi püüdlikum).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sirje Saar Vaksali tänaval

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui laps haige ja vaja perearstile minna ning peres auto puudub siis selle ühe sõidu(ok kaks otsa,edasi-tagasi) saab teha ju ka taksoga. Me pole ka teab mis rikkurid aga kui vaja lapsega arstile minna ja ükski tuttav autoga aidata ei saa,siis pigem takso kui ühistransport. Kui niisama kontrolli vaja minna siis saab bussiga ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui laps haige ja vaja perearstile minna ning peres auto puudub siis selle ühe sõidu(ok kaks otsa,edasi-tagasi) saab teha ju ka taksoga. Me pole ka teab mis rikkurid aga kui vaja lapsega arstile minna ja ükski tuttav autoga aidata ei saa,siis pigem takso kui ühistransport. Kui niisama kontrolli vaja minna siis saab bussiga ka :)[/tsitaat]
Imelik vastus. Muidugi saab taksoga sõita, aga miks seda tegema peaks, kui on võimalus lihtsalt kodulähedane arst võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 13:47; 16.09 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on Ülle Perend. Olen temaga väga rahul juba 10a. Endine lastearst. Soovitan…[/tsitaat]
mina ei ole perendiga enam üldse rahul. igat uuringut ja kasvõi väikest vereproovi kauple nagu mustlasega 🙁 mõned aastad tagasi oli täitsa ok, aga kui ma satun haige lapsega sinna 1-2 x aastas ning palun siis vereproovi, siis isegi seda ei raatsi teha, et äkki saab ikka ilma hakkama. kuna ei viitsi temaga maid jagada, siis olengi eelistanud pigem lunini erakorralist, kui lapsel midagi tõsisemat viga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mina ei ole perendiga enam üldse rahul. igat uuringut ja kasvõi väikest vereproovi kauple nagu mustlasega 🙁 mõned aastad tagasi oli täitsa ok, aga kui ma satun haige lapsega sinna 1-2 x aastas ning palun siis vereproovi, siis isegi seda ei raatsi teha, et äkki saab ikka ilma hakkama. kuna ei viitsi temaga maid jagada, siis olengi eelistanud pigem lunini erakorralist, kui lapsel midagi tõsisemat viga
[/tsitaat]
Mul on 3 last ja seda muret polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 18:06; 13.09 19:47; 14.09 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh asjalike vastuste eest! Kesklinn on oluline just seetõttu, et olen üksinda (mees viibib enamus ajast Soomes tööl) ja mul pole autot. Ühistransporti ei tahaks haige lapsega niikuinii kasutada (nii tema enda tervise, kui kaasreisijate huve silmas pidades ja ka rahaliselt ei ole see odav lõbu).[/tsitaat]
Kuidas sa siis arsti juurde haige lapsega tulevikus liikuma hakkad? haige lapsega hakkad jalutama arstile??? Tartu arstidest enamus ei tule koju.
Vaksali omadel on nimistud täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ennegi näinud inimesi Sirje Saart kiitmas, aga ma ise küll temaga väga rahul ei ole. Tundub nagu ta oleks ülekoormatud, sest patsiendi jaoks tal väga aega ei ole ja igasuguseid uuringuid/diagnoose peab ka ise välja pakkuma. Õnneks uuringutele saadab vastuvaidlemata. Lisaks oli ükskord titade päeval puruhaige!!! No kas tõesti oli raske sel ühel päevalgi koju jääda ja asendaja otsida? Pärast lapse sündi ise ega ka õde koju ei tule, vaid laseb nädalase lapsega kohale minna vaatama viiruste perioodile. Ühesõnga mina teda ei soovita, kuigi ta on vist isegi hiljuti aasta perearsti tiitli saanud vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen ennegi näinud inimesi Sirje Saart kiitmas, aga ma ise küll temaga väga rahul ei ole. Tundub nagu ta oleks ülekoormatud, sest patsiendi jaoks tal väga aega ei ole ja igasuguseid uuringuid/diagnoose peab ka ise välja pakkuma. Õnneks uuringutele saadab vastuvaidlemata. Lisaks oli ükskord titade päeval puruhaige!!! No kas tõesti oli raske sel ühel päevalgi koju jääda ja asendaja otsida? Pärast lapse sündi ise ega ka õde koju ei tule, vaid laseb nädalase lapsega kohale minna vaatama viiruste perioodile. Ühesõnga mina teda ei soovita, kuigi ta on vist isegi hiljuti aasta perearsti tiitli saanud vmt. [/tsitaat]
Huvitav, meil käis küll dr. Saare pereõde kodus pärast lapse sündi, ei olnud juttugi, et ise kohale peaksime minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 13:47; 16.09 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie olime siin arvel:
http://tüperearstikeskus.ee/?page_id=9

arstiks oli dr. Oona. Ta vist enam väga palju vastu ei võta, ehk teeb teadust, aga tema on küll lastega super-hüper. Dr. Oona ka lastearstiks õppinud.

Dr. Anneli Rätsep on ka väga tore. Mis peamine, seal on ka väga toredad pereõed. Julgen igati soovitada. Ise pole enam seal, sest kolisime, aga soovitan julgelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Palun soovitage head perearsti Tartu kesklinnas väikelastega perele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.