Esileht Koolilaps Palun soovitage kooli Lasnamäe alguses.

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Palun soovitage kooli Lasnamäe alguses.

Postitas:

Oleme just kolinud Tallinna Lasnamäe Pae-Kalevipoja piirkonda ja eriti ei ole koolidega kursis. Käisime ka nn.ellitkoolides katsetel,aga tundub et ei saanud sisse.
Tuttavad,kes ise ei ela Lasnamäel, räägivad,et seal Lasnamäel ei ole ühtegi normaalset kooli.
Ma ei saa nüüd aru, see ei ole ju loogiline.

Palun andke tagasisidet näiteks Laagna Günmaasiumi või mõne muu kooli kohta.

Tänan juba ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 11:39; 29.02 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuristiku Gümnaasiumist olen head kuulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 11:46; 29.02 12:23; 29.02 13:28;
Postitas:

Me ka elame kalevipoja kandis 😀 Meil küll laps arvatavasti siia kuskile kooli ei lähe, kuna sissekirjutus meil hoopis teises kohas.
Aga minu vend käis Laagna gümnaasiumi. Algklassides ta küll seal ei käinud kuid põhikooli ja gümnaasiumi, tema oli rahul. samamoodi tean paljusid kes lapsed just sinna kooli panevad (meie lasteaiarühmast)

0
0
Please wait...
Postitas:

Kadrioru Saksa Gümnaasium. Laagnas on tugev direktor.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minu laps käib Kadrioru Saksa Gümnaasiumis, kui poleks sisse saanud läinuks Laagnasse nagu veel mõni klassikaaslane.
Laagna on täitsa ok. Kuristiku jääb teile kaugemale ja ise eelistaks elukoha järgi laagnat. Kool on teinud läbi kap. remondi, peaks olema ka oma ujula.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:19; 29.02 14:24;
Postitas:

Lasnamäel elavaid lapsi Kadrioru Saksa Gümnaasiumisse ei määrata sel aastal mitte mingi valemiga, sest Kadrioru enda lastelegi ei jätku kohti, neid on aastaid üritatud suruda Lasnamäele iga hinna eest. KSG-s pole ka ühtegi katsetega klassi sel aastal, nii et mõttetu siinkohal sellest rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 11:46; 29.02 12:23; 29.02 13:28;
Postitas:

Pigem eelistaks KSG-d. Kanalist saab 67 ja 68 bussidega otse kooli ette sõita (paar/kolm peatust). Lasnamäel olen vaid Laagna Gümnaasiumist head kuulnud.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kuristiku Gümnaasium on väga tugev kool, vaata seda tasemetööde statistikat, mis Ekspressis just oli, seal oli Kuristiku matemaatikas lausa kümnendal kohal vist. Riigieksamite järgi on alati riigis 55-80 kohal olnud, mis on viimastel aastatel igal juhul Lasnamäe koolide parim tulemus olnud.
Praegu neil Kärberi tn maja just renoveeritakse, aga sügisel avatakse taas uksed ja siis saavad lapsed Tallinna kõige moodsamas ja uuemas koolimajas õppima asuda 🙂
Minu noorem laps käib seal põhikoolis, õpetajad on mõistvad ja tugevad, mina küll igati soovitan. Noor aktiivne ja asjalik meesdirektor ka.
Hästi mitmed tasuta huviringid on ka, minu tüdruk on rahvatantsus.
http://www.kuristiku.ee/

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pigem eelistaks KSG-d. Kanalist saab 67 ja 68 bussidega otse kooli ette sõita (paar/kolm peatust). Lasnamäel olen vaid Laagna Gümnaasiumist head kuulnud.[/tsitaat]
Pigem eelistaks? Kas teemaalgatajal sissekirjutus KSG-le võimalikult lähedal on? Õde-vend õpib selles koolis? Kui pikk on sissekirjutus? Seda kõike arvestab HA kooli määramisel ja tahtjaid on sinna oi kui palju. Mida siin eelistada?

0
0
Please wait...
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Aitäh kõigile vastuse eest.
KSG-st olen ka väga palju head kuulnud,aga me ju lihtsalt ei pääse sinna. Esiteks oleme alles ennast sisse kirjutanud ja asume Lasnamäel, mitte Kadriorus. Arvan et pole vist vähimatki lootust.
Aga kas tõesti vaadatakse ka sissekirjutuse pikkust? Seda ei teadnud.

Selline rumal küsimus,ega sellest pole abi, kui kohe 1.märtsil esitada taotlus? vist mitte :0)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 11:39; 29.02 14:06;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja.
Aitäh kõigile vastuse eest.
KSG-st olen ka väga palju head kuulnud,aga me ju lihtsalt ei pääse sinna. Esiteks oleme alles ennast sisse kirjutanud ja asume Lasnamäel, mitte Kadriorus. Arvan et pole vist vähimatki lootust.
Aga kas tõesti vaadatakse ka sissekirjutuse pikkust? Seda ei teadnud.

Selline rumal küsimus,ega sellest pole abi, kui kohe 1.märtsil esitada taotlus? vist mitte :0)[/tsitaat]

ega siis koole ei hakata määrama selle järgi, kes millisel kuupäeval avalduse esitas. Kõi avalduse esitamise tähtaeg läbi saab, siis hakatakse alles vaatama. Minu teada saab vanem panna 3 eelistust ja mitte keegi ei keela ju panna soovitud koole isegi kui need asuvad kodust kaugemal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:19; 29.02 14:24;
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Koolilaps Palun soovitage kooli Lasnamäe alguses.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.