Esileht Hobinurk Palun soovitage majutust Riias

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Palun soovitage majutust Riias

Postitas:

Kesklinn või vanalinn. Hinnavahemik 40-60 eur öö. Jah booking.com on ka olemas, aga mulle sealne süsteem ja peale surutud pakkumised ei istu. Sooviks otse majutusasutusse kirjutada. Palun palun jagage soovitusi/kogemusi. NB! Reis toimub väikelapsega seega pidutsejate asutusi mitte soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riia hotelle soovitada ei oska, aga miks mitte booking.com’st neid otsida, sealseid review’sid lugeda (saad ka teada kui lärmakas/vaikne) ja siis meeldima hakanud hotelliga otse ühendust võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kahel korral ööbinud Kolonna hotelliketi hotellides Konventa Setas ja Kolonna Hotel Rigas. Mõlemad asuvad vanalinnas ja on sellised lihtsamat sorti hotellid, kuid kõik on olemas ning mulle meeldis.
Lärmavate naabrite eest ei ole keegi kaitstud, kuigi mul sellist kogemust ei olnud.
Hommikusöök on lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Islande hotelli oskan soovitada, jääb üle silla. Vanalinn on ca. 20 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Radisson Blu on ka väga hea, kuid tuba maksis seal viimati ca. 100€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen korduvalt ööbinud Hanza Hotelis ja väga rahule jäänud. Jääb turu taha, vaikne kant, vanalinn lühikese jalutuskäigu kaugusel. Turulkäik on omaette elamus. Hommikusöök üle keskmise. Hinnaklassilt ka üsna soodne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Palun soovitage majutust Riias

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.