Esileht Ilu ja tervis Palun soovitage naistearsti, kes..

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Palun soovitage naistearsti, kes..

Postitas:

..kes tõesti ka tegeleb murega!

Minu probleemiks on liigne tupevoolus. Eriti tugevalt häirib see seksuaalvahekorra ajal, kus minu tupp läheb nii märjaks (absoluutselt alati), et hõõrdumine muutub nullilähedasteks. Tegu pole meeldivalt “alt märja” olekuga, vaid reaalselt kõik upub ja ujub selliselt, et tunnetus kaob nii minul kui partneril.

See probleem on eksisteerinud minu kõigis suhetes. Olen antud murega käinud kahe naistearsti juures (üks riiklik ja teine erahaigla), ent mõlemal juhul öeldi, et sinu keha eripära ja kõik. Kirjutati mingeid küünlaid ja abi ei miskit.

Väga tahaksin leida tee arstini, kes tõesti uurib, tegeleb, leiab lahendusi.

Ma olen valmis juba minema kas või nõidade ja hiina meditsiini poole, peaasi et mingigi lahendus saada.

Niiet igasugune info, abi ja soovitus teretulnud!

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 11:12; 11.05 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiksid proovida nohuravimeid, kuna need kuivatavad kõiki limaskesti, võib mõju ulatuda ka allapoole, nt sudafed tabletti. Proovida võiks! Aga üldiselt jah, see ongi eripära ja med. ravida seda ei saa.

Tahtsin just juurde kirjutada, et ega seda sudafedi ei saa ju võtta pikalt ja tihedalt. Ma ei tea, et oleks selleks otstarbeks paikselt kasutatavat geeli vms…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sudafed aitab kusjuures väga hästi! Olen proovinud ja tõesti kuivatab ka tuppe. Seda aga ei saa ju eluaeg tarbida ja kohe kui lõpetada sudafedi tarbimine, on ka voolus tagasi 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 11:12; 11.05 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen natuke seda uurinud, sest mul on ka sama probleem, mitte küll vist nii hullusti kui TAl, aga ikka. Lugedes erinevates foorumites, mida netist sel teemal leidsin, siis ega jah, arstid ei saa siin suurt midagi teha. Nad ei hakka ju sul mingeid näärmeid ära opereerima ja rohtudel(nagu ka Sudafed) on ju kõrvalmõjud jne. Üks soovitusi, mis meelde jäi, oli see, et sama probleemiga paarid lihtsalt hoiavad paberirulli läheduses ja aegajalt tõmbavad paberitükiga alt veits kuivemaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

..kes tõesti ka tegeleb murega!

Minu probleemiks on liigne tupevoolus. Eriti tugevalt häirib see seksuaalvahekorra ajal, kus minu tupp läheb nii märjaks (absoluutselt alati), et hõõrdumine muutub nullilähedasteks. Tegu pole meeldivalt “alt märja” olekuga, vaid reaalselt kõik upub ja ujub selliselt, et tunnetus kaob nii minul kui partneril.

See probleem on eksisteerinud minu kõigis suhetes. Olen antud murega käinud kahe naistearsti juures (üks riiklik ja teine erahaigla), ent mõlemal juhul öeldi, et sinu keha eripära ja kõik. Kirjutati mingeid küünlaid ja abi ei miskit.

Väga tahaksin leida tee arstini, kes tõesti uurib, tegeleb, leiab lahendusi.

Ma olen valmis juba minema kas või nõidade ja hiina meditsiini poole, peaasi et mingigi lahendus saada.

Niiet igasugune info, abi ja soovitus teretulnud!

Mitu teemat sa veel teed? Me oleme seda juba varem siin lugenud ju. Ja mis arsti sa otsid? Mida on veel uurida, tegelda? Kui see on sinu keha eripära siis that’s it Case closed. 

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle paari kuu samade lausete ja järjestusega teema?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi hiina meditsiini arsti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui jube asi sul…ei kujuta ette…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Palun soovitage naistearsti, kes..