Esileht Ilu ja tervis Palun soovitage näovett/ toonikut

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Palun soovitage näovett/ toonikut

Postitas:

Olen 36-aastane, näonahk pigem kuiv ja suurte pooridega. Kolmanda lapse sünnist on aasta ja umbes pool aastat olen nüüd selliste vastikute väikeste punnidega maadelnud (ilmselt hormoonidest, sest tundub, et hakkab vähemaks jääma). Kortse on ka jubedalt juurds tekkinud, vähemalt ise näen, et olen täitsa märgatavalt vananenud.
Kreem on mul olnud viimased 2 kuud Eesti tootja Blessixi siidikreem. Meeldib, et ei ole lõhnastatud ja ei aja silmi vett jooksma, tundub, et niisutab ka hästi. Aga ma olen eluaeg pesnud meigi maha (erinevate toodetega aja jooksul), mitte ei kasuta meigieemaldajat. Ja tunnen alati, et tahaks enne kreemi panekut veel viimase seebi vms jäägi millegagi eemaldada. Ja see miski võiks olla ka suht looduslik või mahe, L’Oreali- tüüpi tooteid ei soovi. Kas on kellelgi ehk soovitusi näovee osas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 14:17; 15.11 10:13;
To report this post you need to login first.

mina kasutan viimasel ajal ainult mitsellaarnäovett (iroonilisel kombel hetkel Loreali oma), neid on nüüd pea igal tootjal. Vahe tavalise näoveega on tuntav ja suur. soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul garnieri roosa mitsselaarvesi…proovitud ka vist biothermi jne, aga garnier teeb oma töö suurepäraselt ära.Kraanivett pärast ei kasuta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 15:48; 19.10 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Bioderma näopuhastusvett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Ingli Pai näovett poorilisele nahale. Hind on 4 euro ringis. Minu nahale sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Maybelline roosa korgiga vesi on tõesti üllatavalt hea. Mul läheb juba kolmas või neljas pudel.
Soovitan proovida. Kui ei sobi, siis pole kahju minema visata. Ei maksa hingehinda.

Oi pean oma postitust parandama, alles nüüd lugesin, et tavalisi poetooteid sa ei soovi. Aga minu esimene emotsioon oli just selline nagu ülevalpool kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitsellaarveed on siiski meigi eemaldamiseks, mitte klassikalises näovee funktsioonis.

teemaalgatajale soovitan aga hoopis hapetega näovett, mis igapäevaselt nahka õrnalt keemiliselt koorib. vananevale suurepoorilisele nahale just see mida vaja! konkreetsetest toodetest võin soovitada:
– pixi glow tonic (saadaval nt kaubamajas ja I.L.U poodides, ~17 eur)
– the ordinary glycolic acid 7% (tellida nt victoriahealth.co.uk või asos.com, hind väga soodne, vist nii 7 eur)
– aga IMHO neist veel parem on alpa-h liquid gold (beautybay.com, cultbeauty.co.uk, 34 eur).

üleüldse on vananevale nahale lisaks kõige lihtsamale niisutusele püha kolmik:
1. happed
2. retinol/retinoid
3. C vitamiin
tee oma nahale teene ja võta need on “menüüsse”

kui happed ei meeldi, vaid tahad klassikalist õrna veidi värskendavat ja tasakaalustavat näovett, mis lõhnab meeliülendavalt, siis ei tea neist kahest paremat ja paremini lõhnavat:
– l’occitane immortelle essential water (18 eur)
– darphin intral näovesi (üle 30 eur)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 22:39; 19.10 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retinooli osas pole need vähesed teadusuuringuid mingeid mõjusid, eriti positiivseid mõjusid avastatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 15:48; 19.10 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retinooli osas pole need vähesed teadusuuringuid mingeid mõjusid, eriti positiivseid mõjusid avastatud.

Ma pole küll doktor, seega raske väitlema hakata sel teemal, aga minu teada just retinool ja c-vitamiin on need kaks asja, mille mõju on uuringutega just tõestatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 22:39; 19.10 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Suur tänu sulle, kes sa soovitasid Pixi toonikut! See on tõesti hea.
Uuriksin veel, kas keegi on kasutanud mõnd mesilasmürgiga kreemi? Nagu see nt https://tradehouse.ee/et/?i=62279

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 14:17; 15.11 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahe on näoveel, mitsellaarveel ja toonikul? On neid üldse vahet? Kui jah, siis mis otstarve neil on? Miks ja milline valida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:37; 16.11 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahe on näoveel, mitsellaarveel ja toonikul? On neid üldse vahet? Kui jah, siis mis otstarve neil on? Miks ja milline valida?

Mitsellaarvees on väikesed õlist saadud osakesed mitsellid, mis tõmbavad nagu käsn mustust sisse. Üldiselt on mitsellaarveed head puhastajad ja peaks puhastama ka meigi. Hea mugav kasutada, kui oled see laisk, kes ei viitsi õhtuti täisrutiini teha – olen ka ise kasutanud, kuid praegu korralikumale rutiinile üle läinud.

Toonik on naha toniseerimiseks – näiteks kui pesed veega nägu, siis vesi ei ole päris sama ph’ga kui näonahk ning seetõttu aitab (õige) toonik viia naha ph tagasi tasakaalu ning imendada pealekantavaid kreeme paremini. Toonikud sobivad ka pärast meigieemalduspiima, näopesugeeli vms kasutamist – et võtad viimased jäägid ära ja tasakaalustad naha ph.

Näovesi on sageli sama, mis toonik, aga mõnikord ei ole nii konsentreeritud koostis, on ka lihtsalt a’la roosi näovesi, mis on roosi hüdrosool tegelikult ja hea värskendav ja niisutav küll muidugi jne.

Seda, mis toimub jaekaubanduses, ma ei tea, et kas ikka need toonikud ja näoveed täidavad oma eesmärki ja tasakaalustavad ph ja valmistavad naha ette kreemideks, sest mõned näoveed tunduvad ikka päris kuivatavad. Ise soovitaksin looduslikumaid vaadata.

Tänan väga vastamast! Oskad mõnda firmat ka soovitada? Küsin veel, et mis see “täisrutiin” näopuhastamisel muidu on? Kõigepealt meik maha meigieemaldusvahendiga, siis piim, siis toonik ja seejärel kreem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:37; 16.11 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitsellaarveed on siiski meigi eemaldamiseks, mitte klassikalises näovee funktsioonis.

teemaalgatajale soovitan aga hoopis hapetega näovett, mis igapäevaselt nahka õrnalt keemiliselt koorib. vananevale suurepoorilisele nahale just see mida vaja! konkreetsetest toodetest võin soovitada:
– pixi glow tonic (saadaval nt kaubamajas ja I.L.U poodides, ~17 eur)

Proovisin ka toda Pixi glow tonicut ja olen väga rahul, tänud soovitamast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

+1, ülihea toode ja ei vahetaks mitte millegi muu vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul see pixi glow tekitas punnid. Lõi otsaesise vistrikke täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Pure Skin Food toonikute fänn!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasin selle teema ajendusel jõuluvanal endale Pixi glow tooniku kinkida, aga ausalt öeldes ootasin enamat. seni ei ole mingit iseärasust ega fenomeni võrreldes teistega avastanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui happed ei meeldi, vaid tahad klassikalist õrna veidi värskendavat ja tasakaalustavat näovett, mis lõhnab meeliülendavalt, siis ei tea neist kahest paremat ja paremini lõhnavat:
– l’occitane immortelle essential water (18 eur)
– darphin intral näovesi (üle 30 eur)

Jaa, Darphini Intrali lõhna lummuses olen minagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Palun soovitage näovett/ toonikut

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.