Esileht Kodunurk Palun soovitage pesukapsleid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Palun soovitage pesukapsleid

Postitas:

Ostsime uue pesumasina ja plaan kapslitega pesema hakata. Kas pesevad jääkideta, st. et kui pesu välja võtan, ei vahuta kuskilt? 😀 Pesen tavaliselt nii, et masinas väga ruumi ei ole, kas kapslitega peaks vähem pesu panema?( Pesen 40 kraadiga, võib- olla peab ka vesi soojem olema?) Teine küsimus, et millised kapslid valida? Sooviks võimalikult vähe aroomi ja puhast pesu 🙂 Enamasti pesen kõik värvid segamini, et kas on olemas eraldi valgele ja värvilisele pesule? Uurisin siin vanemaid postitusi ka, aga need mitu aastat vanad juba, nüüd kindlasti uued tooted turul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aastaid Arieli kapsleid kasutanud ja mulle meeldivad. Pesevad hästi puhtaks (on valgele ja kirjule eraldi) ja talvel, kuivatiga kuivatades ei jää minu arust mingit lõhna tunda. Mees on mitu korda küsinud, et kas sel aastal voodipesu pestud ei olegi. Selleks ajaks, kui tema koju jõuab on ju pesu masinast ja kuivatist läbi käinud ja tagasi voodis. Ju siis lõhnast aru saada ei ole 🙂
Soojal ajal, väljas kuivades, nõrk aroom siiski on juures, aga mulle see värske lõhn meeldib. Liiga täis ei tohiks masinat ühegi vahendiga pestes toppida, siis ei pese ega loputa korralikult. Ikka loksumisruumi peab jääma.
Samas tean, et paljud perekoolikad vihkavad Arieli tooteid..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas ei ole kapsliga mõistlik pesta väikest kogust. Kapsel on mõeldud ikkagi masinatäiele ja kui paari asja kapsliga pesta jääb minu meelest seda vahendit ikkagi riietesse ja tugev lõhn ka. Mul on paralleelselt kasutuses nii kapslid kui lihtsalt pesugeel. Kui pesen masinatäie, kasutan kapslit, kui vähem siis panen vastava koguse geeli.
Kasutuses on peamiselt Ariel sensitive nii geeli kui kapslina.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma vabandan, et teemast välja, aga minu meelest vajaks kogu sinu pesemisharjumus muutmist.
puhas pesu ja mõistlikkus
Esiteks ära topi masinat tuugalt täis, su pesu ju reaalselt ei pese seal niimoodi. Pesu peab saama vabalt loksuda ja vett peab olema piisavalt kangamassi kohta.
Sorteeri pesu, kasvõi minimaalseltki (heledad, tumedad, edasijõudnutele ka punased ja villa sisaldavad). Su riided tänavad sind hiljem.
Ära kasuta kapsleid, neid ei saa doseerida ja vabalt saab hakkama väiksema geelikogusega. Rahaline kokkuhoid veel lisaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ka pigem geeli, kapslid on kallid ja kui kuivatiga kuivatada, pole tegelikult pesuloputusainet tarvis. Kindlasti ei saa kõiki asju masinasse kokku toppida, ikka värvi ja materjali järgi peab ära sorteerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas ei ole kapsliga mõistlik pesta väikest kogust. Kapsel on mõeldud ikkagi masinatäiele ja kui paari asja kapsliga pesta jääb minu meelest seda vahendit ikkagi riietesse ja tugev lõhn ka. Mul on paralleelselt kasutuses nii kapslid kui lihtsalt pesugeel. Kui pesen masinatäie, kasutan kapslit, kui vähem siis panen vastava koguse geeli.

Kasutuses on peamiselt Ariel sensitive nii geeli kui kapslina.

Kuidas te pesugeeli doseerite kas selle pudeli korgitäie või pool pudelikorgitäit tervele täis masinale või kui pesu ainult pool kogust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Persili naturaalse seebi kapsleid (Persil Natural Soap & Almond Milk), need jätavad pesule lihtsalt puhta pesu lõhna.

Ja nagu üks eelkõneleja arvab, et Perekooli vihatakse Arieli kapsleid – mis siin ikka vihata! Lihtsalt terava haistmisega inimene tunneb selle lõhna kaugelt ära ja üldiselt on hea toon lõhnastada ennast ikkagi lõhnaõli või -veega, mitte pesupulbriga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud Arieli ja Neutrali omi. Minu pesemisharjumustega need ei sobi. Pesen 40 kraadiga ja näen, et kapslid pole lahustunud. Arieli kapslitest tekkis lapsel allergia. Pesen pesugeeliga. Selle võid samuti otse masinasse panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just ema tõi kaks nõutäit neid Arieli kapsleid. Kasutasin ühte, ja midagi nii jubedat pole enne üle elanud. Meil kuivati parasjagu remondis ja kuivatasin vannitoas restil. Vannituba on magamistoa kõrval. See lõhn…see oli lihtsalt nii hull ja pealtükkiv, et mu aju sõna otseses mõttes valutas. Olen muidugi ülimalt lõhnatundlik, aga niisugust kogemust pole kunagi olnud. Alguses mõtlesin, et äkki läheb kuivades vähemaks, aga olin sunnitud poole öö pealt üles tulema, tuba õhutama ja pesuresti teise maja otsa tassima tassima. Hommikul ei saanud seal ka hingata – viisin siis pesuresti õue tuulduma. Jätsin päevaks sinna ja tõin õhtul sisse tagasi, et asjad ära panna. See hais oli ikka seal, aga nüüd mitte päris kõigil riietel – vist sõltuvalt materjalist või ma ei teagi. Igatahes ei saanud neid kappi panna, vaid pidin üle pesema. Nüüd on mul kodus kaks kanistritäit neid hirmsaid kapsleid ja mitte aimugi, mida nendega teha. Nad olid veel võrdlemisi kallid tõesti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan geeli, on Norrast toodud Ariel, minu nina jaoks peab panema hästi vähe ja väljas tuulduma siis kaob lõhn täielikult või on aimatav. Ise ostan lõhnatud geeli Mayeri oma, kasutan kui üldse mingit lõhna ei taha riietele. Sain kapslit proovida ja jättis riietele vänge haisu, ei kasuta neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Arieli kapseleid – mulle lõhn meeldib. Olen nõus teiste ülejäägid realiseerima :9

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ariel haiseb tõesti hingematvalt. Absoluutselt alati on tunda kui keegi läheduses on pesuks neid kasutanud. Ise kasutan praegu Soomest ostetud OMO tooteid, aga need saavad kohe otsa. Ainult sellepärast sinna muidugi sõitma ei hakka. Kuni sinna asja on ajan Persili kapslitega läbi ja kasutan kahekordset loputust ja kuivatan õues.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapslite kasutamine on maitseasi, ise kasutan geeli, sest seda saab paremini doseerida pesukogusele ja ma panen seda u poole vähem kui nagunii öeldud on, seega kapsel oleks räige üledoseerimine minu jaoks.

See selleks, aga siiralt soovitan sorteerida pesu vähemalt heledaks ja tumedaks (ja mina veel punaseks-roosaks), riided säilitavad nii paremini oma värvi. Isegi kui ei viitsi nii pheeneks asjaga minna ja osta valgele pesule oma ja tumedale pesule oma geel (kuigi see tasub ka ära, poel ju nii keeruline ega kallis). Mõnikord mul juhtub mõni valge asi tumeda pesu sekka ja see 1 pesuga hallikas särk on lausa kurb vaadata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Palun soovitage pesukapsleid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.