Esileht Koolilaps Palun soovitage poisile trenni

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Palun soovitage poisile trenni

Postitas:

Palun soovitage poisile trenni, kus on kõige väiksem oht haiget saada. Laps kardab nii väga haiget saada.

Pakkusin talle ujumist ja võiks ka tennist proovida.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Male.

Ja psühholoog.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 12:37; 09.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanale lapsele? Ja tennis ei olejust kõige ohutum trenn. Kujuta endale ette, jooksed palli järgi, kukud, saad haiget. Või lendab tennisepall suure hooga sulle pihta. Jälle valus. Ujumisel võivad tekkida lihaserebestused. See on ka valus. Male/kabe on vist tõesti kõige ohutumad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujumises on minu laps näiteks peaga vastu seina ujunud, nii et muhk peas. Selili ujus, ei näinud 🙂

Ilmselt ei sobi ekstreemsport nagu mäesuusatamine, bmx, võitlusalad, uisutamine. Ka jalgpall, korvpall väga kontaktsed.
Muud alad on ikka vägagi mõõduka riskiga. Kergejõustik, ujumine, sulgpall? Aerutamine, sõudmine?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 15:56; 09.05 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujumises on minu laps näiteks peaga vastu seina ujunud, nii et muhk peas. Selili ujus, ei näinud ????

Ilmselt ei sobi ekstreemsport nagu mäesuusatamine, bmx, võitlusalad, uisutamine. Ka jalgpall, korvpall väga kontaktsed.

Muud alad on ikka vägagi mõõduka riskiga. Kergejõustik, ujumine, sulgpall? Aerutamine, sõudmine?

Möh? Sa vist ei kujuta ette, kuidas terve kere valutab pärast trenni?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 12:37; 09.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just, ettevaatlikule sobivad vähemkontaktsed alad, aga kes haiget saamist kardab, vajab tuge hirmust üle saamisel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 17:54; 16.05 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Möh? Sa vist ei kujuta ette, kuidas terve kere valutab pärast trenni?

Ilmselgelt on vahe, kas saad trennis käigus haiget või valutavad peale trenni lihased.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka teemaalgatusest aru, et laps kardab trenni käigus haiget saada- kellegagi kokku joosta või kukkuda vms. Ma ei usu, et mõni väike laps oskaks trennile järgnevat lihasvalu peljata. Algajate trennid pole nii intensiivsedki.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 15:56; 09.05 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus, kas lapsel on mingi negatiivne kogemus või millest selline kartus üldse? Ka lihtsalt kodus olles võib haiget saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan aru küll, mida TA mõtleb. Laps ei taha sellised alasid nagu poks, rattasport vmt. Minu poiss alguses tahtis maadlust, aga kuna ta on teistest nõrgem ja ei jaksa/ julge võrdselt vastu panna,  siis osutus tema jaoks täiesti talumatuks kägistamise tunne. Algajatel ei ole võtted paigas ja paar korda ikka juhtus, et ta ei saanud hingata kuni paanikasse läks ja lõpuks loobus.

Sulgpall on selline ala, mis  nõuab osavust ja kus midagi eriti hullu juhtuda ei saa. Minu oma proovis, aga see oli tema jaoks natuke igav. Sulgpalli juures on see ka hea, et trenn on mõõduka koormusega. Laps ei ole pärast omadega läbi.
Ujumine on ka ok.
Tantsimine?

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orienteerumine. Kart.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahvatants.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontaktivältijale sobiks veel saalihoki (jah, ma tean, kui kontaktselt “hoki” juba kõlab:)). Hasartne ja samas kui nt palli pärast võitled, siis kepiga (mida ei tohi maast oluliselt kergitada).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 17:54; 16.05 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

purjetamine. vette võib kukkuda.

haiget aga ei tee keegi teine peale enda (kui nt omale poomi vastu pead keerad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

purjetamine. vette võib kukkuda.

haiget aga ei tee keegi teine peale enda (kui nt omale poomi vastu pead keerad)

Kui poomiga vastu pead saad võib ära surra. Kahjuks. (Elust enesest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulgpall, lauatennis, tantsimine, jalgrattasport, laskmine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan samuti purjetamist. Praegu, suve hakul, on alustamiseks just õige aeg. Erinevad klubid korraldavad lühemaid, tavaliselt kaheksast treeningust koosnevaid purjetamise algkursuseid, kus õpitakse purjetamise põhitõdesid ning saab selgeks, kas ala sobib lapsele või ei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan tsirkuse-trenni – esiteks on see lastele hästi lõbus ja esialgu õpitakse lihtsamaid asju, mis haiget ei tee. Meie tüdruk läks 7selt tsirkuse linnalaagrisse (seal nii poisse kui tüdrukuid) ja nüüd on 4 aastat päris trennides käinud. Läheb alati väga hea meelega, seal on palju sõpru ja ei mingit kiusamist ega norimist ja siiani pole ka ühtegi tõsisemat haiget-saamist olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Palun soovitage poisile trenni