Esileht Ilu ja tervis palun soovitage treeningut

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: palun soovitage treeningut

Mulle meeldib väga tantsida. Sooviksingi leida sellist tantsulist treeningut, mis poleks väga raske, aga ikkagi aitaks natuke rohkem kaloreid põletada kui laua taga istumine ja võibolla veidike suurendaks ka lihasmassi (rasva kahjuks).
Kas kellelgi on konkreetseid häid kogemusi pakkuda mõne kindla stiili, klubi või õpetajaga?
Tallinnas.
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 16:03; 21.02 21:24; 21.02 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan omast kogemusest tantsuliseks väljaelamiseks DanceAct’i trenne danceact.ee
Aga sealne \”häda\” mõnede jaoks on selles, et pead järjest trennis käima. Kui paar trenni vahele jääb, on grupp tantsukavaga edasi liikunud ning pead ise topelttubli olema, et kava selgks saada ja mitte teistele jalgu jääda. Aga see-eest on ka hea ajutrenn. Ning lisaks õpetatakse sind seal tantsima st ei ole lihtsalt tühikargamine. Häid trenne leiad ka ka tantsugeen.ee
Kiidetakse ka spordiklubides tehtavaid tantsulisi zumba-trenne, ise kogemus puudub. Need lihtsatel sammudel põhinevad ja ei eelda seega pidevat kohalkäimist.
Või mine salsa kursustele, mõnusalt naiselik ja kui hingega kaasa teed, siis saad naha märjaks küll. Partneri leiad kohapealt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on zumba kogemus.
Ülivõrdes kiitus.
Võid kohale minnes olla vabalt olematu liigutusoskusega karkjalg, sellest pole mitte midagi.
Seal ei ole mõte mitte täpse sammukombinatsiooni äraõppimises, vaid enese liigutamises ja hästi tundmises. Kombinatsioone on, aga need on lihtsad, paljude kordustega. Väga kergesti jääb meelde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitaks ka zumbat 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

nii, tore. kus te seda zumbat teinud olete? guugeldades ei leia just palju. on mingi zumbaestonia.ee, aga mitte mingeid konkreetseid trenne seal. ka tantsuakadeemias vaid sama tutvustav jutt, tunniplaanis aga pole.
kus käite zumbatamas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 16:03; 21.02 21:24; 21.02 21:36;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Zumba on enamustes spordiklubides kavas, vähemalt Talinnas, vabandust ma ei tea kuhu kanti sa otsid. Samuti on tantsuline Bailatino. Arcticus olen käinud ka Aqua zumbas, basseinis, väga meeldis!
[/tsitaat]
Tallinna piires sobib enamvähem iga kant 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 16:03; 21.02 21:24; 21.02 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kõhutantsu peale mõelnud, aga mõtetest kaugemale pole veel jõudnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis palun soovitage treeningut

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.