Esileht Pereelu ja suhted Palun soovitage veenvat, töökat ja südamlikku advokaati.

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Palun soovitage veenvat, töökat ja südamlikku advokaati.

Postitas:

Olen mehega üle 6a lahus meil on kaks poega,kellele ta pole alimente maksnud.Nüüd aastaid hiljem panin talle lõpuks alimendid peale ja phm kohe tuli advokaadilt kiri, et ta soovib vanemat poega endale.Vanem poeg tema juurde elama minna ei soovi.
Äkki on keegi sama kadalipu läbinud ja teab mulle soovitada mõnda head naisadvokaati, kes ei maksaks päris 200.00 eur/h.
Tänud ette ära.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

170€/h on tavaline advokaadi taks.
Perekonnaõigusega ei soovi nad õigupoolest keegi eriti tegeleda, liiga palju emotsioone

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mare Lust. Südamlikkuse ja hinna kohta ei tea, aga töös on ta hea.

Miks advokaat just naissoost olema peab?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ka üks võimalus juriidilist abi saada. Kas just naine ja kas ju südamlik, aga vähemalt saad endale asja selgeks teha, mida sul vaja on. https://www.juristaitab.ee/et
https://www.kohus.ee/et/oigusabi/tasuta-oigusabi

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad lapsed on? Kui vanem poeg ei soovi isa juurde minna ja on üle kümne aasta vana, siis võtab kohus seda arvesse.
Võid pöörduda lastekaitseametniku poole ja paluda, et lapsele määrataks kohtus esindaja, kes tema huve kaitseks – riigi kulul. Kui sul endal pole võimalik advokaadile maksta.
Aga üldiselt ma ei usu, et see nii keeruline juhus on, et advokaati vaja. Kui isa pole aastaid oma laste vastu huvi tundnud ja seda on võimalik tõestada, siis ei määra ükski kohus last isale.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 00:04; 03.09 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski kohus ei hakka mõjuva põhjuseta lapsi lahutama

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Concordia bürood saan soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna enda email , soovitan advokaati ,kes tegeleb pereõigusega ja ei maksa palju .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helen Lumelille Tomberg
http://tibar.ee/ee/advokaadid

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa pole 6 aastat lapsi rahaliselt toetanud ja peale sinu nõuet lendab sulle sajaga selga?

Kohemaid hakkab sind hirmutama mingi advokaadi poolt koostatud ähvardav-üliametliku kirja teel, kus teatab, et tema “soovib vanemat poega endale”?

Get real!

Muidugi ei taha ta elatist nüüd aastaid hiljem lambist hakata maksma, kui senini elas iisilt oma sissetulekutest ja polnud tal igakuist rahalist kohustust peal…

Pole sul mingit advokaati vaja, see su eks lihtsalt tunneb sind, ning teab, kuidas sind paanikasse ajada…

Sina oled oma kohustused täitnud, su lapsed on hooldatud, söödetud, joodetud, koolitatud…

Mida ta kohtus räägiks – et tal 6 aastat oli oma lastest suva, aga et nüüd, kui elatisraha nõude sai, siis tuli suur armastus peale, ja “määrake see suurem mulle ja olemegi tasa”?

Kui sa nüüd ei jätnud midagi olulist rääkimata, siis pole tal mingit alust üldse kohtuteed ette võtta ning sul pole vaja mingit “südamlikku naisavokaati”…

Vanem laps sul arvatavasti juba teismeline ning ükski kohus ei teibi tal suud kinni.

Säilita rahu ja ära allu provokatsioonile.

Sulle on andnud tasuta juristiabi see tore ja asjalik Kägu, loe veel kord läbi ja saa aru, et sul pole mõtet maksta “südamlikule naisadvokaadile”:

Kui vanad lapsed on? Kui vanem poeg ei soovi isa juurde minna ja on üle kümne aasta vana, siis võtab kohus seda arvesse.

Võid pöörduda lastekaitseametniku poole ja paluda, et lapsele määrataks kohtus esindaja, kes tema huve kaitseks – riigi kulul. Kui sul endal pole võimalik advokaadile maksta.

Aga üldiselt ma ei usu, et see nii keeruline juhus on, et advokaati vaja. Kui isa pole aastaid oma laste vastu huvi tundnud ja seda on võimalik tõestada, siis ei määra ükski kohus last isale.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elatis ja hooldusõigus on alati eraldi tsiviilasjad, kohtud ei lahenda neid koos. Kirjuta vastus ja põhjenda, miks elukoha muutus ei ole ratsionaalne ja palu kohtul seda mitte elatise asjaga koos menetleda. Isa peaks esitama eraldi hooldusõiguse hagi, et last enda juurde saada.
Üldiselt arvestatakse ka laste arvamust. Ja ei pea olema advokaat, et hästi sinu õigusi kaitsta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 20:41; 06.09 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et inimene vajab sellises olukorras tuge ja tundubki, et advokaadi tugi oleks siin see kõige parem ja kindlam. Sellepärast otsibki ta südamlikku advokaati.
Ise sain ma sarnases olukorras tuge hoopis psühholoogilt, kes andis mulle ka muuhulgas päris kavalat nõu ka selles osas, kuidas eksmehega asju ajada.

Üks ametlik võimalus on sul endal pöörduda kohaliku lastekaitseametniku poole ja lasta tal eksmees kohtumisele kutsuda, et seal lastesse puutuvat arutada. Võibolla saate natuke auru maha. Eksmees on ilmselt vihane. Sina ei pea ei kartma ega vihane olema. Säilita rahu. Küsi nõu, kust iganes sa seda tasuta saad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 00:04; 03.09 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohe tuli advokaadilt kiri, et ta soovib vanemat poega endale.

Kindel?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga Mare lusti ma ei soovita, ise tema vastu kohtus olles panen hinnangu, et veits ülbe ja lohakas ka kliendi suhtes

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 20:41; 06.09 18:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Palun soovitage veenvat, töökat ja südamlikku advokaati.