Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palun soovitage viljatusarsti

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Palun soovitage viljatusarsti

Postitas:

Käin juba ITK-s aga sealne arst on mu 3x uute ravimitega uksest välja saatnud sõnadega, et kui aastaga ei õnnestu siis tulge tagasi.
Olen läinud 6kuuga ja jälle sama-uued rohud ja aasta pärast näeme!
Mõtlesin pelgut proovida aga ma ei leia arstide nimesid, keda valida. Tahaks siis tegutsejat. Ei pea olema ninnu-nännu.
Erakat pelgan, sest mulle väga analüüse tehtut pole ja juba praegu läheb 130€ kuus tablettide peale. Kardan, et läheb liiga kalliks saarelt linna käimine ka.

Keegi pelgus oskab arsti soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 12:42; 20.01 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Käin ise hetkel Pelgus dr Kask juures, aga mulle on väga hea mulje jätnud ka dr Pajumets. Kliiniku arstid on nähtavad ka lapsesoov.ee lehel (pelgulinna viljatusravi enda kodukas). Usun, et sealsed arstid on kõik asjalikud ???? Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:13; 21.01 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arste soovitada ei oska, aga ka erakates saab haigekassa toetusega visiitidele. Nt Meditas on kindlasti olemas ka HK toetus, teiste erakatega pole kursis. Lihtsalt tuleb vaadata, millised erakad seda pakuvad ja et kindlasti ka arst ise siis tasuta oleks.

Viimasel juhul isiklik ehmatus oli viimati mehe arstiga, kui käisime üldse riiklikus kliinikus (TÜK) ja täiesti suvaliselt (st aega pannes küsisime aega meestearstile, mitte konkreetse arsti juurde) määrati meile arst, kelle visiidid on hoolimata riiklikust kliinikust ja haigekassa olemasolust tasulised. Seda aga meile unustati mainida ning kui kohale jõudes 50€ arve kätte ulatati, olime päris ehmunud. Õnneks polnud päris sadades eurodes see arve, aga ka 50€ pole ju väike summa, eriti kui sa selleks kuidagi moodi valmistunud pole ja seda arvet oodatagi ei oska. Ega meil too moment polnudki sellist rahagi kaasas ja õnneks saime arve kaasa, et kodus ülekandega hiljem ära tasuda. Kohapeal ühtlasi tuli välja, et oleks mõne teise arsti poole pöördunud, siis olekski tasuta HK kulul saanud visiidil käia, aga kuidas ma oskan paluda arsti vahetada, kui ma pole isegi eadlik, et ta tasuline arst on. Igaljuhul nüüd targem ja küsin kõik üle, kas ikka HKga või mitte ja kas tulevad mingid lisatasud kuskilt juurde või mitte. Seda ka siis erakates, sest kõik analüüsid jms ei pruugi ka erakates HKga olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erahaiglas on samamoodi haigekassa tellimus ehk ainult konsultatsioon on tasuline. Nad võivad soovitada uuringuid, aga neid uuringuid ei pea tingimata nende juures tegema.

Ise käin Nova Vita kliinikus Tallinnas ja oskan soovitada Peeter Karitsat, rahulik ja põhjalik arst. Mõnikord kui mul endal on asjad sõlme jooksnud on ta aidanud enda mõtetes selgust saada, et mis meie eesmärk on ja kuhu me jõuda tahame. Minu jaoks oli oluline ka see, et kuna meil on see elukaaslasega ikkagi ühine projekt, mitte minu eralõbu, siis mulle oli oluline, et arst ka temas usaldust tekitaks. Siiamaani tundub, et kõik klapib.

Tulemustest nii palju, et tegemine eelmine aasta kolm ringi IVF (kõik täisringid, külma ei saanud midagi). Viimasel korral tekkis rasedus, aga peetus paraku. Nüüd on plaan veebruari tsüklist uuesti alustada kui vahepeal ise ei jää. Ma ise suuri lootusi sellele ise jäämisele ei pane, kuigi arstide selget põhjust mitte rasestumiseks meil ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:21; 20.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakliinikus liigub kõik väga kiiresti ja ei hoolita, mitu kuud loomulikul teel proovitud. Seal nad teevad kohe alguses mõlemale partnerile kõikvõimalikud uuringud korraga ära. Muidugi peab selle eest ka ise tasuma, aga mina võtsin seda kui investreeringut. Tänu sellele sai asjad väga kiiresti liikuma. IVF on juba haigekassa kulul.

mul tegi enda naistearst juba kõik uuringud ära, nii mulle kui mehele enne kui meid viljatusravi arstile edasi suunas. nova vitas hinnati neid piisavaks, ainult mehele tehti üks täiendav uuring.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:21; 20.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mare Pajumets pelgus tõesti hea ja hooliv arst. Kahjuks kolisin ise teise eesti otsa, muidu oleks isegi oma asju seal jätkanud. Kui palusin mehele spermaanalüüsi saatekirja, siis kohe lisaküsimusteta kirjutas välja (olime üle aasta ise proovinud), ureaplasma proovi võttis ka kohe kui palusin ja pani ka ravi peal pos ureaplasma urealyticum tulemuse peale. Põhjalik oli minuga, üritas leida põhjust ja asju liikumas pidevalt hoida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Käin ise hetkel Pelgus dr Kask juures, aga mulle on väga hea mulje jätnud ka dr Pajumets. Kliiniku arstid on nähtavad ka lapsesoov.ee lehel (pelgulinna viljatusravi enda kodukas). Usun, et sealsed arstid on kõik asjalikud ???? Edu!

Käisin seal otsimas aga nägin ainult juhatajaid ja assistente ????‍♀️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 12:42; 20.01 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgulinna viljatusravi kliiniku kodulehel “Viljatusravikeskusest-töötajad” on arstid näha. Ise otsisin samuti sealt ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:13; 21.01 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus dr Aivar Ehrenberg. Vähemalt lähedased ja paar sõbrannat said oma soovid ehk siis perelisa. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus dr Aivar Ehrenberg. Vähemalt lähedased ja paar sõbrannat said oma soovid ehk siis perelisa. ????

Soovitan sama. Tasub ka teisest Eesti otsast käia tema juurde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nova Vita’s soovitan Liis Lille. On küll selline vähese jutuga, aga põhjalik ja hea käega. Käisin tema juures kui ta veel Pelgus oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dr Räim või dr Deniss Sõritsa, palju head kuulnud mõlema kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dr Räim või dr Deniss Sõritsa, palju head kuulnud mõlema kohta.

Samuti kiidusõnad Dr Räimele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palun soovitage viljatusarsti