Esileht Väikelaps Palun targematelt nõu: saapad pojale järgmiseks talveks

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Palun targematelt nõu: saapad pojale järgmiseks talveks

Postitas:

Tere!
Kogenud emad, ehk oskate aidata? Sooviks osta pojale talveks 2012/13 saapaid, sest praegu saaks ju soodsamalt. Poeg on hetkel 1a 5k vana, jalg on tal 14,5 cm, hetkel kannab s23 Vikingeid (st pikkus 15,5 cm). Mitu cm võib lapse jalg järgmiseks talveks kasvada? Kas peaks arvestama sisetallaga 17 cm, või parem siiski kuskil 17,5?
Vikingitega on lapsel jalad jahedad, seega mõtlesin sellele, et ostaks seekord Crocsi talvesaapaid. Mis suurus võiks sel juhul sobida?
Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:04; 13.02 22:17; 13.02 22:39; 13.02 23:32; 14.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine aasta olid 23 Kuomad (14,9). Sel aastal 26 Kuomad (17,0). Alguses võtsin nr 25, aga hakkasin kartma, et jäävad talve lõpuks väikeseks, jalg oli kahtlaselt tallaga ühe pikkune, seega ostsin suuremad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 14.02 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps on praegu 2a ja 5kuune. eelmisel talvel olid nr 23 Kuomad, sel aastal nr 25. paksu sokiga lähevad praegu ilusti ja on ka varu saapa nina otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel talvel Kuomad 24, sel talvel Kuomad 25

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1a6k oli jalg 14.3 cm, talve jooksul üldse ei kasvand (suvelaps). kogemus puudus ja ootasin talve jooksul ka jalakasvu, kokkuvõttes sai tolleks talveks liiga suured saapad ostetud. selle aasta talve alguseks (2a6k) oli jalg 15.5 cm, nüüd talvel võibolla 2mm on kasvand. saapad praegu 17 cm, väikseks jäämise ohtu ei paista hetkel olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Crocs talvesaapad ,peale seda kui proovisite Vikinguid?
Täitsa huvitav valik,need ju sellised linnakad ,et ostad tesiteks kõrvale ,nagu eputamiseks.
Vett ei pea,poodi minnes jalg higistab jne.Need minu tähelepanekud mida crocs saabaste kohta PK otsingut kasutades teada sain.Jätsin ostmata.

Kui tahad tõeliselt sooje saapaid ,mitte veel väga palju ringi tormavale lapsele ja see et veidi soojemaga jäävad liig soojaks ei häiri osta Kuomad.
Aga kuidas üldse Vikingutes jalad külmad,need ju head saapad.Meil praegu kohe kolmeseks saaval jalas. Tormab nendes õues ringi , mugavad ja jalad soojas.
Suuremal on Columbiad,ka soovitan,väga head ja soojad.

Minu arvates Crocs talvesaapad meie kliimasse ei sobi.
Lihtsalt mõtteaineks,ostad ju veel ette ka.Siis peaks ikka väga väärt kaup olema,mida pool aastat ette osta.

Ah jaa ,saapa ostaks 16,5 cm sisetallaga mitte rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii väikese lapse puhul mina saapaid nii palju ette osta ei julgeks. Minu laps oli suvel 1,5-aastane ja jalamõõt oli 13 cm. Nüüd, ainult mõni kuu hiljem, on jalg juba 15 cm. Seega jalg on meeletult kasvanud. Ma panin isegi sügisel ostetud talvesaabastega mööda. Pidin nüüd keset talve veel uued saapad ostma, sest eelmised lihtsalt jäid väikeseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina pakuks, et kiirema kasvuga poisil on järgmine talv 26 viking saabas. Kes nii kiiresti ei kasva, siis väiksem nr. samas viking 26 ja 25 on ikka väga väikese vahega. see minu suurema kasvuga poisi kogemus, kelle jalg nüüd alles 4selt ei kasva enam nii kiiresti, enne oli talvesaabas +3 numbrit. samas töökaaslase tüdruk kes samavana ikka oluliselt väiksema jalaga ja aastas 1 numbrit jalg vast kasvab mitte rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud kõigile kogemuste/soovituste eest! Ostan siis vast suurust 26 – mul jäi mulje, et poja jalg kasvab suhteliselt kiiresti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:04; 13.02 22:17; 13.02 22:39; 13.02 23:32; 14.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Crocs talvesaapad ,peale seda kui proovisite Vikinguid?
Täitsa huvitav valik,need ju sellised linnakad ,et ostad tesiteks kõrvale ,nagu eputamiseks.
Vett ei pea,poodi minnes jalg higistab jne.Need minu tähelepanekud mida crocs saabaste kohta PK otsingut kasutades teada sain.Jätsin ostmata.

Kui tahad tõeliselt sooje saapaid ,mitte veel väga palju ringi tormavale lapsele ja see et veidi soojemaga jäävad liig soojaks ei häiri osta Kuomad.
Aga kuidas üldse Vikingutes jalad külmad,need ju head saapad.Meil praegu kohe kolmeseks saaval jalas. Tormab nendes õues ringi , mugavad ja jalad soojas.
Suuremal on Columbiad,ka soovitan,väga head ja soojad.

Minu arvates Crocs talvesaapad meie kliimasse ei sobi.
Lihtsalt mõtteaineks,ostad ju veel ette ka.Siis peaks ikka väga väärt kaup olema,mida pool aastat ette osta.

Ah jaa ,saapa ostaks 16,5 cm sisetallaga mitte rohkem.[/tsitaat]

No mina ostsin selleks talveks Vikingud, sest neid soovitati siin, et pidid head olema. Mugavad on nad küll, kuid minu lapse jalad on nendes pidevalt külmad, vaatamata sellele, et panen talle nüüd kaks paari sokke jalga. Nii et meie jaoks on Vikingud pigem nagu linnasaapad, suurt kasu nendest pole ja uuesti sama ämbrisse astuda ei taha. Kuomadele olen mõelnud küll, oleme neid poes ka jalga proovinud, aga minu lapse jalale lähevad nad nii raskelt – tal on siiski krõpsudega saapaid vaja, ei taha iga päev Kuomade jalga saamisega nii palju vaeva näha. Columbia saabaste peale olen ka mõelnud, aga meie linnas pole neid kuskil müügil näinud, kuigi olen otsinud:( Crocsid tunduvad mõnusad kerged ja mõned kiidavad neid ka. Nii et tahaks proovida – ehk hakkavad meeldima…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:04; 13.02 22:17; 13.02 22:39; 13.02 23:32; 14.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Crocsid on külmad, neid ära Vikingile küll eelista. Uuri natuke foorumi teemasid, ette aasta osta ja veel külmad saapad, mis meie talve ei sobi, ei ole eriti mõistlik.

Eks ikka soovitaks sel juhul tõesti Kuomasid, neid saab päris hea hinnaga ka sügisel. Meie lastel siiski ainult Vikingid, väga praktilised. Kui külmetavad, on hea alla osta termotallad, õhuke villane sokk (meile paks alla ei mahu, õhuke on hea (leiab nt lindexist).

Viking saapaga saame sügisest kevadeni, ei olegi meil lisaks mingeid linnasaapaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:16; 14.02 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Crocsid on külmad, neid ära Vikingile küll eelista. Uuri natuke foorumi teemasid, ette aasta osta ja veel külmad saapad, mis meie talve ei sobi, ei ole eriti mõistlik.

Eks ikka soovitaks sel juhul tõesti Kuomasid, neid saab päris hea hinnaga ka sügisel. Meie lastel siiski ainult Vikingid, väga praktilised. Kui külmetavad, on hea alla osta termotallad, õhuke villane sokk (meile paks alla ei mahu, õhuke on hea (leiab nt lindexist).

Viking saapaga saame sügisest kevadeni, ei olegi meil lisaks mingeid linnasaapaid. [/tsitaat]

Kuomad on meie puhul välistatud – need lihtsalt ei lähe lapsele jalga, olen erinevaid mudeleid proovinud.

Villaste sokkide kohta aga olen kuulnud, et ei Ecco ega Vikingi tootja ei soovita neid kasutada. See pidi saabaste omadustele kuidagi halvasti mõjuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:04; 13.02 22:17; 13.02 22:39; 13.02 23:32; 14.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et topid lapse jala liiga umbseks, kui kuomad juba jalga ei lähe, siis su lapsel eriti lai jalg ja crocs kohe kindlasti ei sobi kuna ka seal jalg siis tihedalt saapa sees, mille tõttu külmetabki, peale seda need kohutavalt libedad. Ainukesed saapad sel juhul, mis teile üldse sobiks on Demar kuna on väga laiad ja saab paelega parajaks. Viking saapad ag su lapsele lihtsalt kitsad, mitte väikesed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab Kuoma mitte jalga minna? Müstika. Nendega ikka pigem nii, et kellel peenem jalg, nendel loterdavad. Laia jalaga lapsed panevad mul vabalt ise neid jalga, ka 2-aastane.

Crocs saabas on mul olnud suuremal lapsel. Ja vaid suurele neid panekski. Miinus kolme kraadiga olid jalad higist märjad. Suurem laps oskab öelda, kuna on tal palav, kuna külm ja Crocsi jaoks vale ilmaga siis neid ei pane. Väike seda ei tee ja nii ta seal higistab ja siis jälle külmetab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:17; 14.02 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitavalt erinevaid arvamusi. Mul on kolmel lapsel crocsi saapad sellel aastal kasutuses. Suurematelt lastelt (11.a ja 8.a) olen korduvalt küsinud, et kuidas siis saapad on ja mõlemad väga rahul. Ja kõrgele jalale peaks nad ka mu meelest just sobima.
Ise julgen küll järgmine aasta jälle crocsid osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss hetkel 1.a 9 k ja kasutusel Viking Penguin mudel nr. 23 ja Ecco Light nr. 23. Ecco sobib miinuskraadidega vaid nn. linnaskäikudeks, Vikingid on meil pikemateks õues käikudeks. Vahest harva on Vikingitega jalad veidi lahedad (kui laps vähem liigub), aga kui panen alla termosoki, siis küll jalad alati väga soojad. Järgmiseks aastaks tellisin Amazonist samuti Viking Penguini ja 26 suuruse:
http://www.amazon.de/Viking-PENGUIN-GORE-TEX%C2%AE-3-80410-288-Stiefel/dp/B0051DVGRM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1329207182&sr=8-1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et villane sokk vikingile, eccole ei sobi, on täiesti vale jutt. Olen ise kursis ja tootjaga rääkinud. Omadustele ei tee see midagi. Küll aga ei tohi kasutada 100% puuvilla, see paneb lapse jalad higistama ning jätab märjaks.

Villane sokk on super hea, paraku ei mahu ta enamike saabaste sisse.

Kuidas saab mitte mahtuda lapse jalg Kuomasse, kui Vikingisse mahub. Pigem väga paljud lapsevanemad kurvastavad, et ei saa lapsele Vikingeid osta, sest lapsel lai-kõrge jalg.

Nõu ei oskagi anda, ette osta crocse Vikingi asemel, laia jalaga lapsele, on lihtsalt raha kinni panek millegi ebamäärase alla. Kui raha on, siis miks mitte, ilsmelt soodukaga saab sügisel jälle müüdud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:16; 14.02 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei tea miks, aga vot ei lähe Kuomad jalga! Lapsel on kõrge jalg ja sellepärast sobivad krõpsudega saapad – neid on lihtsam jalga panna ja laiust saab reguleerida. Meie poodides pole krõpsudega Kuomasid näinud (selliseid vist üldse polegi), aga tavalised mudelid lähevad suure vaevaga jalga isegi kui ainult üks pv sokk on jalas! Kui saabas on lõpuks jalas, siis on lapsel kõik ok, aga just see jalga panek on üliraske.

Vikingid mahuvad lapsele jalga hästi, aga minu meelest pole nad oma hinda väärt. Võib-olla olen liiga nõudlik, aga minu meelest pole normaalne kui lisaks kallidele saabastele pean veel ostma termosokke/termotaldu, et täiesti tavalise talveilmaga lapse jalad ei külmetaks. (Kusjuures pole kindel, et ka see aitab – sõbranna lapsel olid termosokkidega jalad sama külmad.) Kvaliteetne saabas peaks juba iseenesest soe olema. Igatahes, Viking saabastes olen pettunud.

Aga aitäh nõuannete eest! Peaks Demareid ka vaatama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.02 14:04; 13.02 22:17; 13.02 22:39; 13.02 23:32; 14.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Palun targematelt nõu: saapad pojale järgmiseks talveks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.