Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Palun tehke see Perekool ometi korda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Palun tehke see Perekool ometi korda

Postitas:
Kägu

Perekooli moderaatoritel peaks ju olemas olema teadmine (info) selle kohta, mis jama siin praegu toimub? Siis andku palun see info IT-le edasi? Keegi ei saa normaalselt kommenteerida ja ka see kopi-peist variant näiteks mul ei tööta. See on täiega haige värk. Saab teha vaid uue teema ja sinna kirjutada.

Ma väga palun, et keegi vähemalt vastaks siia teemasse, et mis probleemid on ja millal võiks saabuda lahendus. Tänan.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest pole siin moderaatoreid enam aastaid või ei tee ÜKSKI neist oma tööd!

+13
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest pole siin moderaatoreid enam aastaid või ei tee ÜKSKI neist oma tööd!

Võimalik veel, et nende arendajatega lõppes leping ja nüüd on kõigil asjast savi.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

test

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

tupsununnukesel, tibulinnukesel elu läbi. otsaa jummel küll perekool nigu pere ja nüüd pole kellegiga suhelda. tuleb tassike teed keeta ja üksinda seda juua

+2
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

tupsununnukesel, tibulinnukesel elu läbi. otsaa jummel küll perekool nigu pere ja nüüd pole kellegiga suhelda. tuleb tassike teed keeta ja üksinda seda juua

Ja kuhu jääb sinu käiatav plaat, et ikka Tinderisse jooksevad, sõbrannadega veini lürbivad ja kuigi on lõdva püksikummiga, siis sind ikka ei taha.

+17
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kuhu jääb sinu käiatav plaat, et ikka Tinderisse jooksevad, sõbrannadega veini lürbivad ja kuigi on lõdva püksikummiga, siis sind ikka ei taha.

Tahtsin sama kirjutada mis sinagi.

Ainult, et üks parandus. See tegelane, kes Tinderist ja sõbrannaga veini lürpimisest ketrab, ei ole OT, vaid on lillkapsamutt.

+1
-9
Please wait...
Postitas:

anonüümselt ei saa enam kommenteerida?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas ei saa siis?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab, aga pead mitu korda copy-paste trikki tegema. Perekool…

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab, aga pead mitu korda copy-paste trikki tegema. Perekool…

Kas mitte anonüümselt saab siis tavalisel moel postitada?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mitte anonüümselt saab siis tavalisel moel postitada?

Mis see copy-paste’i puutub?

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=wTNDT08Hk14

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

saab ju postitada https://www.youtube.com/watch?v=aBh0m2e_H1A

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

kirjutad postituse valmis. igaks juhuks märgid ära ja vajutad CTRL+C. Siis üritad mitu korda järjest postitada. Tavaliselt 3. või 4. korral õnnestub.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

kirjutad postituse valmis. igaks juhuks märgid ära ja vajutad CTRL+C. Siis üritad mitu korda järjest postitada. Tavaliselt 3. või 4. korral õnnestub.

tänan!

see ei oleks perekooli foorum, kui siin ei peaks aina uusi nipitamise võtteid leiutama. 😀

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ei õnnestu ka 3. või 4. korral, siis lisa midagi või kustuta tsiteering, siis läheb läbi. Üldiselt teisel korral saab tehtud.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähemalt milleski on kasutajad ühte meelt ja hoiavad kokku 🙂 Kui asi korda saab, saab üksteisele jälle ära panna nii et tolmab.

+7
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin hädaldamisest ei ole abi, võtke julgus kokku ja kirjutage https://89.ee/#contact, siis loodavad järjekordset tööotsa saada ja ärkavad.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin hädaldamisest ei ole abi, võtke julgus kokku ja kirjutage https://89.ee/#contact, siis loodavad järjekordset tööotsa saada ja ärkavad.

Kahjuks mitte.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled kirjutanud, aga ei vastata?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma väga palun, et keegi vähemalt vastaks siia teemasse, et mis probleemid on ja millal võiks saabuda lahendus. Tänan.

Proovin praegu kõiki neid siin soovitatud nippe siis. Viimastel päevadel on juba kolm kommentaari õhku lennanud mul, olen vihane, sest kirjutasin neid hoolikalt ja mõttega ja arvan, et neist oleks nõu küsinud teemaalgatajatele abi olnud.

Esimene katse: postitan kasutajanime alt.

Ei õnnestunud. Kommentaar kadus nagu poleks kunagi kirjutanudki.

Teine katse: topin algusesse mingi tsitaadi.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Bumm, tsiteerimise abil õnnestus teisel korral kommenteerida. Kasutajanime kuvamine ei tundu mingit rolli mängivat.

Aga ka järgmine kommentaar haihtus tsitaadist hoolimata õhku.

Kolmas katse: ilma tsitaadita, proovin copy-paste abil lihtsalt mitu korda.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Bumm, tsiteerimise abil õnnestus teisel korral kommenteerida. Kasutajanime kuvamine ei tundu mingit rolli mängivat.

test 2, kas ilmub

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

test 2, kas ilmub

tõesti ilmub vaid teisel korral tsiteerides. totter 🙂

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Järeldus: kasutajanimi ega tsitaat ei ole asjasse segatud, kommenteerimiseks tuleb iga kommentaari postitada vähemalt kaks korda, st enne postitamist tekst endale kopeerida, kui ei taha kõike uuesti tippida.

Mina olen suhteliselt IT-kauge inimene ja mulle tundub lausa ulmeline, mis vigureid spetsialistidel õnnestub alatasa siia foorumisse välja mõelda. Kuidas te teete seda? Kas seda saab kuidagi koodi sisse kirjutada, et postitamine õnnestuks ainult teisel katsel ja kuidas te tulete nende huvitavate ideede peale? Hiljuti oli arendaja kritiseerijate peale pahane, et nad arendajaid süüdistavad ja ütles, et omanikud annavad korraldusi, mis foorumid kinni panna jne. Ei tea, kas nüüd anti korraldus alatasa nuputada mingeid nõkse, kuidas kasutajate aktiivsust vähendada? Mõjub küll, ma ka nüüd rohkem pusserdada ei viitsi.

+7
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen suhteliselt IT-kauge inimene ja mulle tundub lausa ulmeline, mis vigureid spetsialistidel õnnestub alatasa siia foorumisse välja mõelda. Kuidas te teete seda? Kas seda saab kuidagi koodi sisse kirjutada, et postitamine õnnestuks ainult teisel katsel ja kuidas te tulete nende huvitavate ideede peale? Hiljuti oli arendaja kritiseerijate peale pahane, et nad arendajaid süüdistavad ja ütles, et omanikud annavad korraldusi, mis foorumid kinni panna jne. Ei tea, kas nüüd anti korraldus alatasa nuputada mingeid nõkse, kuidas kasutajate aktiivsust vähendada? Mõjub küll, ma ka nüüd rohkem pusserdada ei viitsi.

oh, see pole miski uus asi.

siin on ikka järjekindlalt  sellised perioodid, et ilma nõksutamata kommenteerima ei pääse. alles see oli, kui kommenteerida sai ainult inkognito aknas. praegu ei näi see enam vajalik olevat, aga uued lõbustuse ei lasknudki ennast kaua oodata.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas seda saab kuidagi koodi sisse kirjutada, et postitamine õnnestuks ainult teisel katsel

Pigem nii, et esimesel sisustusvormilt ei lähe mingil moel asi edasi, miski tõttu.

Teisel katsel avaneb teine leht õige vormiga ja asi läheb edasi.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk perekool ei jõua enam it arveid maksta?

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk perekool ei jõua enam it arveid maksta?

Mingi kala selle asjaga igatahes on. Enam ei vaevuta isegi vastama.

0
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Palun tehke see Perekool ometi korda