Esileht Pereelu ja suhted palun vastake, kes paariteraapias käinud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: palun vastake, kes paariteraapias käinud

Postitas:

Öelge palun paljud teist on käinud paarinõustamises ja kas sellest on abi olnud?
Kas pärast nõustamist olete probleemid lahendanud või lõppkokkuvõttes ikkagi lahku läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaisin 4 aastat tagasi, see paastis mu suhte. Praegu 6nnelik selle mehega.

Ylioluline on terapeut kelle otsa satud. Kui on vaikenegi kahtlus tema osas, tuleb koheselt vahetada enne kui hilja. Sest ta v6ib k6ik sassi keerata ju kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme käinud 2.5 a aasta jooksul 6-7 korda.
Ei oskaks ennustada, kus oleksime oma suhtega praegu, kui poleks läinud.
Mõlemad oleme siiani väga rahul, et käisime.
Nõustaja oli ka meile väga sobilik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 17:50; 09.09 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen natuke hämmelduses viimase kommentaari pärast… Kui 2,5 a jooksul on pereteraapia järgi vajadust 6-7 korda juba, kas siis on tõesti mõtet sellise suhtega jätkata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kummut kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui 2,5 a jooksul on pereteraapia järgi vajadust 6-7 korda juba, kas siis on tõesti mõtet sellise suhtega jätkata?[/tsitaat]

Aastate jooksul võib tekkida mitmeidki kriise ja möödarääkimisi. Nii väikeseid kui suuri. Minu arvates on ainult positiivne, et inimestel on motivatsiooni koos olla ja oma suhte kvaliteedi nimel pingutada – käia spetsialistilt vajadusel nõu küsimas.

Hea suhe tähendab igapäevast tööd. Enesekasvatust ja teisega arutlemist. Liiga paljud inimesed lahmivad oma kaaslasega täitsa sihitult. Tehakse teisele haiget ja ollakse mõtlematu. Nii lähevadki elud lahku. Terapeut aitab pöörata tähelepanu õigetele asjadele ja nii võib suhe aastate jooksul üha paremaks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kummut kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen natuke hämmelduses viimase kommentaari pärast… Kui 2,5 a jooksul on pereteraapia järgi vajadust 6-7 korda juba, kas siis on tõesti mõtet sellise suhtega jätkata?[/tsitaat]

Ega siis pereteraapia pole nagu kinos käik, et lähed ühele seansile (kusjuures mõlemad vihased ja mossis) ja välja jalutate ümbert kinni naeratus suul. Ikka tuleb tööd teha ja mitu korda käia. Esialgu uuritakse üldse, mis inimesed te olete, kuidas kokku saite. Võib selguda, et vajaksite ka üks-ühele nõustaja aega. Saate kodutöid, käite oma arengust teada andmas.

Mu meelest paljud teevad pereteraapiat maha, sest arvavad, et lähevadki uksest sisse, pereterapeut lahendab asjad ära (naiste meelest enamasti siis peaks terapeut mehele selgeks tegema, et see on kõiges eksinud), mees võtab vead omaks ja elu ilus. Kui selliste ootustega minna, siis loomulikult pettutakse. Tuleb ikka ise tööd teha ja seda järjepidevalt, 6-7 korda ei tundu mulle küll üldse palju kui tõeliselt asja juures olla. Aga eks see kõik sõltub ka muredest ja inimestest endist, palju nad vajavad nõu, palju suudavad ise ära teha. Iga juhtum ikka isesugune ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kummut kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen natuke hämmelduses viimase kommentaari pärast… Kui 2,5 a jooksul on pereteraapia järgi vajadust 6-7 korda juba, kas siis on tõesti mõtet sellise suhtega jätkata?[/tsitaat]

Kohe näha, et pole teemaga kursis 🙂
Meil ei olnud mingid megasuured probleemid, lihtalt üks väike asi viis teiseni ja ükshetk tundus, et liiga palju asju käib närvidele üksteise juures ja nii me sinna jõudsime.
4-5 korda käisime jutti ära ja siis said need asjad selgeks räägitud.
Peale suurt elumuutust käisime veel korra ja rohkem pole käinud.
Kui mingid suured probleemid peaks tekkima, siis läheks kindlasti tagasi.

Kes asjaga kursis teab vägagi hästi, et 6-7 korda on vägagi vähe käidud ja esimestel kordadel lendab aeg nii kiiresti ja tundub, et rääkida tahaks veel ja veel 🙂 Ja mida varem asjaga tegelema hakata, seda suurem õnnestumisprotsent.

Ja suhte jätkamisest rääkides…Kui esimeste probleemide tekkimsel suhe lõpetatakse ja joostakse järgmise juurde, siis ei ole asi õige.
Kui üks hetk tuleb elus äratundmine, et see mees ja see suhe on see millega sa tahad oma elu lõpuni elada, siis selle nimel ka pingutatakse. Mitte ei elata üksteise kallal vingudes aastaid koos ja kannata kuni lapsed suured ja siis lahku minnakse.

Ammu oleks aeg üle saada nendest psühholoogide, psühhiaatrite, perenõustajate jms foobiatest. Need kohad ei ole mõeldud hulludele ja saamatutele vaid arenemis- ja õppimisvõimelistele inimestele! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 17:50; 09.09 22:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted palun vastake, kes paariteraapias käinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.