Esileht Tasuta teated Palun kustutada!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Palun kustutada!

Postitas:

Palun kustutada

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen järjekordne tüütu tegelane, kes vajab oma küsimustikule võimalikult palju vastajaid. Olge palun nii kenad ja aidake!

Siia oleks ju võinud ka tüütu tegelase asemel kirjutada nii nagu küsimustiku alguses oli :  üliõpilane, lõputöö jaoks (mind enam küsimustiku algusesse ei vii link, seega ei saa täpsemalt üle vaadata).

Liiga palju isemõtlemist laisale inimesele, oleks eelistanud valikvastuseid, kus saaks lisaks ka oma vastuse panna kui ükski valikutest ei sobi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võiksid sissejuhatuse kirjutada, mitu küsimust seal sul on ja kui kaua umbes aega võtab.

Ma ei viitsi vastama hakatagi, kui mul pole aimu, kas seal on 10, 20 või 100 küsimust.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga palju isemõtlemist laisale inimesele, oleks eelistanud valikvastuseid, kus saaks lisaks ka oma vastuse panna kui ükski valikutest ei sobi.

Minu meelest oli see just õige lähenemine, kui taheti teada, kas inimestele  nendest lõpututest kampaaniatest midagigi  meelde ka on jäänud.
Kasvõi mõni üksik lause/eesmärk.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastasin. Alguses vastasin, et ei meenu ühtegi reklaami sellist. Siis, kui valikuid nägin, meenusid ja ka teistsugused. Mulle meenus esimesena peale valikute nägemist – kui juhid, siis juhi. Seda kahjuks valikus polnud. Seda ma korrutan alati oma pereliikmetele ja mulle meeldis see.
Siis oli seal selline  olen mees, ma ei löö(vms) ja tahaks öelda, et naistele kehtib ikka sama, on ka lööjaid naisi, kes oma mehi tahavad lüüa.
Meenub lapsepõlvest teeristil seisnud viit, suur pildiga silt, kus väike kleidikesega tüdruk peal ja juures kiri – isa ära kiirusta, ootame sind koju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastasin.

Minu jaoks olid problemaatilised need küsimused, kus pidi nimekirja mäletama. Ei jäänud meelde, millised seal olid loetletud.

Minu jaoks on siiani kõige rohkem meelde jäänud kampaaniad “Lase rong läbi”, “Tempel mällu igaveseks” ja Päästeameti veeohutuse teemaline.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore küsitlus. Võttis u 7 min koos mõtlemisega.
Aga kuna ma lugesin enne selle teemavastuseid ka, siis need vastused mõjutasid mind mäletamise juures.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis küsimustikus see suunamise koht, et kui eelmisele küsimusele vastasid EI, siis siin vali 1.

Mul on alati see pagana segadus, et ühel hetkel tekib vastuolu. Siin oli sellele ette mõeldud!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tasuta teated Palun kustutada!