Esileht Ilu ja tervis Palun vastust, kiire

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Palun vastust, kiire

Postitas:

Homme arstile aga praegu väga paluksin mingit lehte kus oleks pilt ka juures .Väikesel tüdrukul sügelised vist.Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me olime kahel korral kogu perega sügelistes ( 5 inimest) ja meil kõigil oli erinev kliiniline pilt, kusjuures teise korra sügelised erinesid veel omakorda esimese korra omadest. See inernetifoto Sind küll vist ei aitaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 18:11; 23.07 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud narveerin sest pole kunagi ise põdenud aga nüüd laps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sügelislesta käikude augud on paarikaupa – sealt kus sisse läheb ja välja tuleb. sellised täpikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iseloomulik on lööve sõrmede-varvaste vahel, naba ümbruses jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu täpid olid täiesti ebatüüpilised ja sõrmevahel polnud midagi. Õhtul voodis sooja teki all hakkab jube sügelemine pihta – see on kindel tunnus, et lestad hakkasid tegutsema.
Olid kõhul ja reitel. Lapsel algasid labajala küljelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]iseloomulik on lööve sõrmede-varvaste vahel, naba ümbruses jne.[/tsitaat]Ma see esimene kägu. Meil näiteks polnud mitte kellelgi löövet käelabadel. Põhiliselt sügelesid kaelad ja õlad ning küünarvarred seestpoolt, ehk siis keha poolt. Selg ka osadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 18:11; 23.07 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma see esimene kägu. Meil näiteks polnud mitte kellelgi löövet käelabadel. Põhiliselt sügelesid kaelad ja õlad ning küünarvarred seestpoolt, ehk siis keha poolt. Selg ka osadel. [/tsitaat]
Sama. Mul on ebatüüpilisi sügelisi olnud korduvalt.

Põhjus, miks enamasti sügelislesta punne leidub kätel, on see, et enamasti me puudutame võõraid asju just kätega, aga kui nakatumine toimub mujal, siis levivad ka need punnid mujal. Klassikaliselt on need jah pisikesed kõvad punnid, ja enamasti mitmekaupa (ei pea olema ainult paarikaupa) pundis.

Peale kõige muu on mul lapsega olnud sügelisi, mille punnid olid suured laiad punased larakad, niiet perearst ei suutnud neid kohe diagnoosidagi, alles allergiatestis tuli välja, et tegu on tugeva sügeliste allergiaga.

Lisan siia veel, et parim ravim sügeliste vastu on benzüülbensoaat, uue nimega vist benzotal, odav, kiire ja tõhus. Arstid aga kirjutavad enamasti välja Nix kreemi, mis on kallim ja ei mõju nii ruttu. Igaühe oma valik…

Sügelistest: http://www.derma.ee/articles.php?id=84

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Palun vastust, kiire

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.