Esileht Kodunurk Palun võrkkiige ja raami ühildumisnõu (lingid antud)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Palun võrkkiige ja raami ühildumisnõu (lingid antud)

Postitas:

Kuna K-Rauta müüjad mulle seda öelda ei osanud, siis küsin siit.

Kas sellised tooted:

https://www.k-rauta.ee/p/vorkkiige-raam-o-e-camp-75110-285-370-x-105-x-108-cm/3p1w?mtd=search&pos=regular&src=searchnode   (võrkkiige raam)

 

ja

 

https://www.k-rauta.ee/p/vorkkiik-rainbow-100x200cm/3p9r?mtd=search&pos=regular&src=searchnode (võrkkiik)

 

ühilduvad? Kas oleksid koos mõõtudelt ok, et tagumik mööda maad ei käiks? 😀

On kellegil kogemust selle võrkkiigega, on hea asi?

Või on parem see?:

https://www.k-rauta.ee/p/vorkkiik-checker-220x160cm/3p9d?mtd=fbt&pos=product-bottom&src=bitrec&index=2&prev=172436

Kas tuleks osta veel eraldi kinnituskonksud?

Tänan vastajaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täitsa kindel et sobivad, tagumik maha küll ei lähe. Kiige otstes on aasad, mis lähevad raami tipus olevate konksude külge.

Teine on parem, pikem. Raam ise on pikkuselt reguleeritav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raam on reguleeritav, siis pole kiige suurus sobivuse osas kuigi oluline.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis pagana raam.

eestimaal on võrkkiikeid ikka lihtsalt nööriga kahe puu vahele kinnitatud. nii tehti juba tsaariajal ja tehakse tänapäevalgi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks võrguga kiige. See kalts mulle ei meeldinud. Oli kitsam 60cm laiust. Nüüd on võrgud puuvillast, hea pehme mitte nagu vene ajal kapronnöörist, mis oli valus nagu kivide peal magada. Vihma kätte ei tohi ainult kaaaaegseid jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis pagana raam.

eestimaal on võrkkiikeid ikka lihtsalt nööriga kahe puu vahele kinnitatud. nii tehti juba tsaariajal ja tehakse tänapäevalgi.

Kujutad ette, et kõigil ei ole hoovis ideaalse vahega mitut puud (ja sobivas asukohas) ja puu kasvamine võtab ka tsut aega, et ei saa sõrmenipsuga seda parandada.

Samuti on raamiga kiiku hea nt terrassile (ja ka rõdule) panna.

Kuidas inimesed oma ninaotsast kaugemale ei suuda näha ja mõelda? Ja ära tule rääkima, et maja ostes oleks pidanud valima juba selle järgi, et kas võrkkiike annab olemasolevate puude külge panna või ei.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lihtsalt soovitus nendele, kes tahavad puude külge panna, aga puud ei ole sobivas kauguses: mina ostsin 2 koormarihma ja 2 karabiini ja panin võrkkiige nendega puude külge. koormarihmadega timmisin vahemaa parajaks. need on mul aasta ringi puu küljes, et ei peaks iga kevad jälle mõõtma ja sättima hakkama. karabiinid on kiige küljes ja nendega panen selle klõps-klõps kiirelt üles.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Palun võrkkiige ja raami ühildumisnõu (lingid antud)