Esileht Beebi ja mitmikud Pampers on ohtlik, vähitekitaja

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Pampers on ohtlik, vähitekitaja

Postitas:

Ärge kasutage oma abitutel lastel neid keemiast haisvaid rämpsmähkmeid.
Tõestati ära, et nad on vähitekitajad: http://tarbija24.postimees.ee/v2/3887045/uuring-laialt-levinud-maehkmed-sisaldavad-vaehki-tekitavaid-aineid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas teiste mähkmetega on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, mind huvitaks ka, kuidas teiste mähkmetega on. Alati tundub, et see pampersi-vihkamine on lihtsal teiste mähkmetootjate kampaania tulemus – ei taha uskuda, et kõik liberod, huggiesed, lovingud jmt on nii puhtad.

Saan aru, kui propageeritaks riidest mähkmeid, see hoopis teine teema. Aga pigem tundub,e t osad mähkmetootjad oskavad oma keemialõhna lihtsalt paremini varjata 😀

Uuringud on tõestanud, et ka tomat sisaldab vähkitekitavaid aineid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina isiklikult usun, et Pampers võeti meelega luubi alla, sest nende mähkmed tõesti haisevad ja see tekitas kahtlusi.
Selle kõrval näiteks Huggies, Liberod jm ei haise, praktiliselt lõhnatud üldse.
Seetõttu parem karta kui kahetseda, ärge “tapke” oma lapsi, kui selline uuring ongi tehtud ja see pole mingi nurgatagune uuring, vaid päris tõsine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, mind huvitaks ka, kuidas teiste mähkmetega on. Alati tundub, et see pampersi-vihkamine on lihtsal teiste mähkmetootjate kampaania tulemus – ei taha uskuda, et kõik liberod, huggiesed, lovingud jmt on nii puhtad.

Saan aru, kui propageeritaks riidest mähkmeid, see hoopis teine teema. Aga pigem tundub,e t osad mähkmetootjad oskavad oma keemialõhna lihtsalt paremini varjata ????

Uuringud on tõestanud, et ka tomat sisaldab vähkitekitavaid aineid.

skeptikuid leidub ka igal pool, aga kui sa nüüd selle info teada said ja tõestati ära, et on vähkitekitavad ained sees, kasutad hambad ristis edasi ?
Pampers on nagu Johnsons beebipuudergi suure müügikampaania tulemus. Selle beebipuudri tõttu on tõestatult mitu inimest juba vähki surnud, sest seda talki leiti väljalõigatud vähi seest.
Nii et uuringuid ei tehtud asjata ja ju oli põhjust ja kahtlusi.
See annabki võimalust teha tervislikumaid valikuid, mitte olla hambad ristis skeptik ja oletada “äkki teised tüssavad”, äkki äkki äkki.. konkurents ja muu häma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah jube küll. Kahjuks mu laps peale Pampersi mitte ühtegi teist mähet ei kannata, läheb punaseks ja kärna (isegi ökomähkmetega). Alternatiiv siis riidest mähkmed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 10:45; 27.10 15:18; 27.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, haiseb või ei haise, pole oluline, tõestati ära et vähki tekitab.
Pange jah alla te kohusetundetud emad !
Endale pandi teile marlimähkmed, tõenäoliselt pääsete vähist, kuna olete teisest ajast, aga ise keerate oma lapse elu tõenäoliselt pekki, ei ole nii ?
Mõttetud vaielda, tõestati ju ära, selles on point ! Mina küll eales ei paneks alla, kui nüüd on ära näidatud et risk on ja suur. Sellest piisab.
Mõelge sellele !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, haiseb või ei haise, pole oluline, tõestati ära et vähki tekitab.
Pange jah alla te kohusetundetud emad !
Endale pandi teile marlimähkmed, tõenäoliselt pääsete vähist, kuna olete teisest ajast, aga ise keerate oma lapse elu tõenäoliselt pekki, ei ole nii ?
Mõttetud vaielda, tõestati ju ära, selles on point ! Mina küll eales ei paneks alla, kui nüüd on ära näidatud et risk on ja suur. Sellest piisab.
Mõelge sellele !

no ilmselt oled sa ise ka oma lapsele vähi kinkinud. Ka tomatist on leutud vähki tekitavaid aineid. Ja ära tule nüüd väitma, et su laps oole elu sees poetomatit söönudki.

asi on põhimõttes, kui sul on valida teised mähkmed, siis iga kohusetundlik ema ehmuks selle uuringu peale ning leiaks teise lahenduse, mitte ei kraaksuks siin vastu.

NB! mina koorin tomatid ära või kuumtöötlen, et 100C juures kõik halb hävineks. Minimaliseerin võimaliku kahju, mida sina tõenäoliselt siis ei tee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja rahune maha. Vähi võib saada tuhandest eri asjast. Õhk on ka saastatud ja tekitab vähki. Lõpetad sellepärast hingamise või? Üle ka ei tasu pingutada. Jah Pampers võib tekitada vähki, kuid ütle mulle mis ei tekita. Elamine ongi kahjulik, varem või hiljem sureme kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 10:45; 27.10 15:18; 27.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja rahune maha. Vähi võib saada tuhandest eri asjast. Õhk on ka saastatud ja tekitab vähki. Lõpetad sellepärast hingamise või? Üle ka ei tasu pingutada. Jah Pampers võib tekitada vähki, kuid ütle mulle mis ei tekita. Elamine ongi kahjulik, varem või hiljem sureme kõik.

kimu siis suitsu ka, lõpuks sureme ju niikuinii eksole. Ei tundu tobe suhtumine endale ?
On antud võimalus hoiduda, ei pea tarbima.
Suitsud on ka kassas müügil, jooksed ka ostma ? Niikuinii ju sureme kunagi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja rahune maha. Vähi võib saada tuhandest eri asjast. Õhk on ka saastatud ja tekitab vähki. Lõpetad sellepärast hingamise või? Üle ka ei tasu pingutada. Jah Pampers võib tekitada vähki, kuid ütle mulle mis ei tekita. Elamine ongi kahjulik, varem või hiljem sureme kõik.

kimu siis suitsu ka, lõpuks sureme ju niikuinii eksole

Jah aga nii ongi või sa kavatsed igavesti elada 😀
Kallis teemaalgataja palun ütle mulle mõni mähkmesort, milles kindlasti ei ole vähki tekitavaid jälgi leitud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 10:45; 27.10 15:18; 27.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja rahune maha. Vähi võib saada tuhandest eri asjast. Õhk on ka saastatud ja tekitab vähki. Lõpetad sellepärast hingamise või? Üle ka ei tasu pingutada. Jah Pampers võib tekitada vähki, kuid ütle mulle mis ei tekita. Elamine ongi kahjulik, varem või hiljem sureme kõik.

kimu siis suitsu ka, lõpuks sureme ju niikuinii eksole

Jah aga nii ongi või sa kavatsed igavesti elada ????
Kallis teemaalgataja palun ütle mulle mõni mähkmesort, milles kindlasti ei ole vähki tekitavaid jälgi leitud?

kallis vastu vaidleja, ütle mulle mähkmesort peale Pampersi, millel on leitud ?
Ootan huviga.

Lisaks peale ühe artikli Huggiese kohta, ei leidnud ma enam netist konkreetseid nimesid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tõestatud, et Pampersit kandvad lapsed surevad vähki. Ei tõestatud üldse, mis mõju on sel lastele, sest lapsi ei uuritudki, uuriti mähkmeid. Kas ja kuidas see nahaga, pissiga reageerib jne, on hoopis teise uuringu teema. Kui siin undama hakata, siis oleks täpsed. Uuringutega tõestada annab igasuguseid asju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust pampers ei haise enam mitu aastat. Ma kasutaskn Soomest ostetud, Saksamaal toodetud, mähkmeid ja mitte ükski ei haisenud keemia järgi.

Eestis müüdav Pampers peaks llema Poola toodang.

Kvaliteedis on küll neil suur vahe sees. Sai mõlemat proovitud.

Sinu info on vist väga aastatetagune. Mu abikaasa tõi kaks pakki Pamperseid Soomest. Ühed olid Saksa ja teised Hispaania toodang. Mõlemad haisesid. Mul oli kodus võrdluseks Eestist ostetud poolakad. Täpselt sama hais, täpselt samasugused mähkmed, täpselt sama kaliteet. Kusjuures, kui pakk seisab pikemalt lahti, siis kaob see hais ära. Kui nina mähkusse pistad, siis veel tunneb seda haisu. Ma just praegu käisin nuusutamas. Aga see hais pole mingi keemia hais. See pidi olema spetsiifiline hais, mis võtab ära kaka-pissi lõhnad.

Teemaalgataja on aga mõttetu paanika-jaanika. Kui tõesti Pampersid on ühed vähesed mähkmetest, mis minu lapsele allergiaid ei tekita, peput punaseks ei muuda, siis on kõik hästi. Kui see artikkel oleks testinud kõiki mähkmeid ja siis välja toonud, et need ja need mähkmed on vähkitekitavad, oleks ehk see artikkel ka usaldusväärne. Praegu aga ühe firma toodangut mahategev artikkel ei tekita minus küll mingit hirmu.
Juba sajandeid on inimesed vähki surnud. Sureme tõenäoliselt ka meie, kes beebina ei osanud unistadagi Pampersitest. Kopsuvähki suri näiteks minu tädi, kes elus polnud suitsu proovinud. Tema õde ehk minu ema on alates 16. eluaastast suitsu tõmmanud ja nüüd 75aastaselt täitsa ok tervisega vanainimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 19:10; 28.10 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust pampers ei haise enam mitu aastat. Ma kasutaskn Soomest ostetud, Saksamaal toodetud, mähkmeid ja mitte ükski ei haisenud keemia järgi.

Eestis müüdav Pampers peaks llema Poola toodang.

Kvaliteedis on küll neil suur vahe sees. Sai mõlemat proovitud.

Sinu info on vist väga aastatetagune. Mu abikaasa tõi kaks pakki Pamperseid Soomest. Ühed olid Saksa ja teised Hispaania toodang. Mõlemad haisesid. Mul oli kodus võrdluseks Eestist ostetud poolakad. Täpselt sama hais, täpselt samasugused mähkmed, täpselt sama kaliteet. Kusjuures, kui pakk seisab pikemalt lahti, siis kaob see hais ära. Kui nina mähkusse pistad, siis veel tunneb seda haisu. Ma just praegu käisin nuusutamas. Aga see hais pole mingi keemia hais. See pidi olema spetsiifiline hais, mis võtab ära kaka-pissi lõhnad.

Teemaalgataja on aga mõttetu paanika-jaanika. Kui tõesti Pampersid on ühed vähesed mähkmetest, mis minu lapsele allergiaid ei tekita, peput punaseks ei muuda, siis on kõik hästi. Kui see artikkel oleks testinud kõiki mähkmeid ja siis välja toonud, et need ja need mähkmed on vähkitekitavad, oleks ehk see artikkel ka usaldusväärne. Praegu aga ühe firma toodangut mahategev artikkel ei tekita minus küll mingit hirmu.
Juba sajandeid on inimesed vähki surnud. Sureme tõenäoliselt ka meie, kes beebina ei osanud unistadagi Pampersitest. Kopsuvähki suri näiteks minu tädi, kes elus polnud suitsu proovinud. Tema õde ehk minu ema on alates 16. eluaastast suitsu tõmmanud ja nüüd 75aastaselt täitsa ok tervisega vanainimene.

sa oled ikka puhta… ise ka tunnistad, et mingi imelik hais on tegelikult.
lase jah edasi.
See on täiesti värske artikkel ja sinu lapsest on mul südamest kahju.
Kui kunagi tal “selline” haigus tuleb, siis süüdista vaid iseennast. Provotseerid selle tekkimist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Who cares. Neid artikleid tuleb uksest ja aknast kuidas kõik asjad aina vähki tekitavad, mina neid küll tõsiselt ei võta.
Ja tõesti, Soomest ostetud Pampersid ei haise, enda lapsel kasutan ainult neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga sa, teemaalgataja, tundud ikka täitsa soss peast. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HILJUTI Prantsusmaal tehtud uuring leidis, et ÜLE MAAILMA kasutusel olevad Pampersi mähkmed sisaldavad jälgi vähkitekitavatest ainetest.

Esiteks on uuring tehtud alles hiljuti
Teiseks pole vahet mis maa omad, kasutuses ÜLE MAAILMA olevad.

Kahju lastest, kelle emmed on nii sinisilmsed ja põikpäised.
See artikkel oli hoiatuseks, andmaks võimaluse loobuda oma lapse tervise rikkumisest.
Mõni aga ajab ikka oma rida, ala mina kasutan ja kasutasin ja ei haise ja soome, saksa, leedu, poola omad on nii ja naa. Nagu te oleks mingid spetsialistid, kodused emmed.

Leitud ühendid võivad põhjustada lapsele naha-, kopsu-, põie-, maksa- ja maovähki.
Lastel, kes Pampersi mähkmeid kannavad, võivad pikas plaanis olla suuremad riskid haigestuda.
MÕELGE SELLELE, MISE TE OMA LASTELE TEETE !

Ilusat päeva, teema lõpp

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.10 22:12; 27.10 10:30; 27.10 10:34; 27.10 12:10; 27.10 15:17; 27.10 15:20; 27.10 15:22; 27.10 15:25; 27.10 22:19; 28.10 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Who cares. Neid artikleid tuleb uksest ja aknast kuidas kõik asjad aina vähki tekitavad, mina neid küll tõsiselt ei võta.
Ja tõesti, Soomest ostetud Pampersid ei haise, enda lapsel kasutan ainult neid.

Mis värvi Pamperseid sa kasutad? Äkki siis mingid Pampersid ei haise. Tavalised krõpsudega nr 4 Pampersid igal juhul haisevad. Roheline suur pakk on. Soomest ostame selle pärast, et hind on võrreldes Eestiga odavam. Muidu on nad küll täpselt samad, mis Eesti poolakad. Pildidki peal samad jne. Lihtsalt roheline pakk on veidi teiste kirjadega. Olen korra proovinud ka Eesti valget värvi pakis Pamperseid. Need haisesid veelgi rohkem. Need ei sobinud üldse lapsele. Aga minu arvates on nii, et väikesed mähkmed haisevad ja suuremad enam mitte. Püksmähkmed eriti ei haise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 19:10; 28.10 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervisi Pampersite t6otatud maalt, Saksamaalt. Teemaalgataja saab nüüd ilmselt suurest vihast insuldi, aga siin Pampersid sünnitusmajades ka kasutusel. Isegi vastsündinute intensiivis on ainult Pampersid, mähkmed ja niisked salvrätid. Eriti väikestele enneaegsetele on spetsiaalsed mini-pampersid. Sünnitajad saavad kaasa tasuta test-pampersi, pärast tuleb ämmakas koju külla ja viskab veel paar karpi testreid. Veel saad tellida lapse nimega pampersi bodi.Ja pettumuseks vanden6uteoreetikutele — need k6ik haisevad selle keemilise l6hnaga. Tegelikult see ei ole päris 6ige keemia l6hn, ma olen muid mähkmeid ka palju testinud ja m6nest pakist kargab ikka väga vänge valgendi hais vms ninna. Aga pampid on justkui aromatiseeritud. Imelik ebameeldiv l6hn ikka. See pole mitte töötlemisel tekkiv l6hn vaid meelega pandud, nii nagu naistele l6hnastatud pesukaitseid ja hügieenisidemeid tehakse. Ma ka jumala eest aru ei saa, miks SEE toode peaks l6hnastatud olema. No miks? Vahetad ära ju ometigi, kui pissi täis on, miks seda haisu peitma peaks?
Ma t6esti ei usu, et Saksamaal toodetaks mingeid spets l6hnavabu pampse Soome turu jaoks. Aga ma vist tean, mis l6hna-diskussiooni tekitab. Pamperseid on kahte sorti: Pampers New Baby ja Pampers Baby Dry. Esimesed on sellised paksud, kollase triibuga, mis muutub siniseks, kui mähe täis on. Teised on palju 6hemad, rohekat värvi. Ja vott need viimased ei haise. Aga New Baby imab t6esti paremini ja peps püsib r66mus ja roosa, mitte ei lähe punaseks. Aga igasugu muud mähkmed, mis siin müügil on, imavad ka, lihtsalt neid peab tihedamini vahetama. Ainult ühte sorti olen vältinud, mis tekitas kakilekkeid. Pamps on jalgevahel kahjuks ebameeldivalt paks, aga eks see on imavuse eest makstav hind.
Ma olen üsna kindel, et K6IK mähkmed sisaldavad kahjulikke aineid. Ja ei ole ju kirjas, et see l6hnaaine just kantserogeenne oli. Äkki oli kleepsuliim, imav sisu, pealisriie v6i mis iganes.
Teemaalgataja jättis r66msalt tähelepanuta, et ka kantserogeenid olid tegelikult EU normidega lubatud koguses.
K6igile keemia-foobidele soovitan öko-sakslaste “moodsat” lahendust Windelfrei ehk tuleb ära 6ppida, millal su titt pissi-kaki nägu teeb ja ta selleks hetkeks 66nsa anuma kohale t6sta. Igiammu, kui mähkmeid veel ei olnud ja emad tittesid alati endaga kaasas tassisid, olevat nad osanud lapse ilmeid lugeda ja nii ei kahurdanud tited ema riideid täis, sest nad t6stid nad 6igel hetkel eemale. Tehke järgi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei noh, inimestele antakse hoiatus, et Pampersid on kahjulikke kemikaale täis, mis nende lapse tervise varem või hiljem tuksi keeravad. Seda teeb monstrum korporatsioon, kelle ainus huvi on kasum, seda isegi beebide arvelt! Ja siis leidub, vabandust aga lauslolle, kes kukuvad ennast ja lapsi mürgitavat firmat kaitsma? Palgalised trollid? Või hoolimatud vanemad? Demagoogia võtted a la et uuriti vaid Pampersit, minu lapsele ainsad mis sobivad, miks siis pole keelatud jne jne
Püha lihtsameelsus – kas tõesti keegi arvab, et poliitikud ja parteid, kes valitsustes seadusi teevad pole ostetavad? Sellistel firmadel on meie tervise arvelt teenitud sadu miljardeid ja nad soovivad seda räpast äri jätkata vahendeid valimata! Sinu ja sinu lapse tervise arvelt? Pole nagu piisav põhjus otsida alternatiive? Ei viitsi või? Kuidas saab oma mugavuse ja idiootsuse egiidi all, oma last mürgitada? Sest mugavam on karmi reaalsust mitte uskuda? Loe uuesti artikkel läbi – kõik see mürgine keemia imendub su lapse kehasse!!! Tekitab vähki – piina ja valu su lapsele !!! Kui mitte kohe, siis aastate pärast. Ja sa õigustad sellist asja? Mis aine su ajude asemel on???? Ma lihtsalt ei usu, et ükski oma lapsest tõeliselt hooliv vanem sellist jura siin kirjutaks! Ainult ebaeetilisi ärihuve kaitsev ja kinnimakstud troll!
Mida ütled tulevikus oma haigele lapsele, kui ta küsib, et miks sa mind ei kaitsnud mürgise keemia eest? Et uskusid suurfirma muinasjutte? Et nii oli mugavam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma päris hüsteeriasse sellest ei läheks. Samuti ei saa ma otsustada teiste eest. Aga isiklikult ei näe ma ühtki põhjust, miks mitte jätta ostmata see toode, mis mu lapsele vähki võib tekitada. Jah, ka teistes mähkmetes võib(!) olla kahjulikke aineid, aga Pampersite puhul on see kindlaks(!) tehtud. Samamoodi võib öelda, et ah, las mu teismeline suitsetab ja joob ja paneb narkotsi – elu ongi surmaga lõppev haigus. Kui me oma lapsi ei hoia kõige halvemast, keda siis veel? Aga loomulikult – see on igaühe enda valik, teie enda järeltulijad ju.
(Minu perekonnaliige on vähki surnud ja ma ei soovi seda kellelegi.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei noh, inimestele antakse hoiatus, et Pampersid on kahjulikke kemikaale täis, mis nende lapse tervise varem või hiljem tuksi keeravad. Seda teeb monstrum korporatsioon, kelle ainus huvi on kasum, seda isegi beebide arvelt! Ja siis leidub, vabandust aga lauslolle, kes kukuvad ennast ja lapsi mürgitavat firmat kaitsma? Palgalised trollid? Või hoolimatud vanemad? Demagoogia võtted a la et uuriti vaid Pampersit, minu lapsele ainsad mis sobivad, miks siis pole keelatud jne jne
Püha lihtsameelsus – kas tõesti keegi arvab, et poliitikud ja parteid, kes valitsustes seadusi teevad pole ostetavad? Sellistel firmadel on meie tervise arvelt teenitud sadu miljardeid ja nad soovivad seda räpast äri jätkata vahendeid valimata! Sinu ja sinu lapse tervise arvelt? Pole nagu piisav põhjus otsida alternatiive? Ei viitsi või? Kuidas saab oma mugavuse ja idiootsuse egiidi all, oma last mürgitada? Sest mugavam on karmi reaalsust mitte uskuda? Loe uuesti artikkel läbi – kõik see mürgine keemia imendub su lapse kehasse!!! Tekitab vähki – piina ja valu su lapsele !!! Kui mitte kohe, siis aastate pärast. Ja sa õigustad sellist asja? Mis aine su ajude asemel on???? Ma lihtsalt ei usu, et ükski oma lapsest tõeliselt hooliv vanem sellist jura siin kirjutaks! Ainult ebaeetilisi ärihuve kaitsev ja kinnimakstud troll!
Mida ütled tulevikus oma haigele lapsele, kui ta küsib, et miks sa mind ei kaitsnud mürgise keemia eest? Et uskusid suurfirma muinasjutte? Et nii oli mugavam?

Kes kaitseb lapsi sinusuguse hüsteerikust lolli eest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et lasteriideid keegi ei taha testida, kujutan ette, et neis on palju rohkem mürke kui neis mähkmetes. Reet Aus tegi filmi, kus täiesti tavalised püksid testiti Soome laboris ära ja tuli välja, et on tervisele väga ohtlikud, kubisesid mürkidest. Laste riided tehakse samamoodi Bangladeshis ja pritsitakse värvide ja muude ainetega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, haiseb või ei haise, pole oluline, tõestati ära et vähki tekitab.
Pange jah alla te kohusetundetud emad !
Endale pandi teile marlimähkmed, tõenäoliselt pääsete vähist, kuna olete teisest ajast, aga ise keerate oma lapse elu tõenäoliselt pekki, ei ole nii ?
Mõttetud vaielda, tõestati ju ära, selles on point ! Mina küll eales ei paneks alla, kui nüüd on ära näidatud et risk on ja suur. Sellest piisab.
Mõelge sellele !

sa oled kuidagi liigkergesti ärrituv, aga kuldreegel on et argumentide esitaja jäägu alati oma väidete tõestusel ra-hu-li-kukds, või muidu oled juba eos sõja kaotanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 09:50; 03.10 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

HILJUTI Prantsusmaal tehtud uuring leidis, et ÜLE MAAILMA kasutusel olevad Pampersi mähkmed sisaldavad jälgi vähkitekitavatest ainetest.

Esiteks on uuring tehtud alles hiljuti
Teiseks pole vahet mis maa omad, kasutuses ÜLE MAAILMA olevad.

Kahju lastest, kelle emmed on nii sinisilmsed ja põikpäised.
See artikkel oli hoiatuseks, andmaks võimaluse loobuda oma lapse tervise rikkumisest.
Mõni aga ajab ikka oma rida, ala mina kasutan ja kasutasin ja ei haise ja soome, saksa, leedu, poola omad on nii ja naa. Nagu te oleks mingid spetsialistid, kodused emmed.

Leitud ühendid võivad põhjustada lapsele naha-, kopsu-, põie-, maksa- ja maovähki.
Lastel, kes Pampersi mähkmeid kannavad, võivad pikas plaanis olla suuremad riskid haigestuda.
MÕELGE SELLELE, MISE TE OMA LASTELE TEETE !

Ilusat päeva, teema lõpp

no kui kodused, siis muidugi vähem informeeritud sinusugusest väljas käijast. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 09:50; 03.10 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastikud mähmed ja salvrätikud ka. Sisaldavad aineid mida ma enda kosmeetikaski väldin, sest ummistab poore ja ei lase nahal hingata, aga siin pannakse juba neid aineid laste mähkmetesse. Ja no lastekreemidesse ka muidugi. Haige maailm. Aga õnneks on ka normaalseid mähkmeid ja kosmeetikat lastele, peab ainult jagama sellest asjast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Beebi ja mitmikud Pampers on ohtlik, vähitekitaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.