Esileht Väikelaps Pampolina riiete suurused

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pampolina riiete suurused

Postitas:
tütreke 25-04-08

Kas selle firma riided vastavad suurusele?

Ei suuda otsustada, kas tellida netist kleit nr 110 või 116. Erinevate firmade riiete mõõdud on nii erinevad. Laps oli sügisel 104cm pikk, kuid kahtlustan, et talve jooksul on üsna palju kasvanud. Talveriided on hetkel suuruses 110, toariided on seinast seina, olenevalt firmast.

Muidu ostaksin pigem suurema suuruse, aga hetkel on vaja tellida kleit sünnipäevaks, mis toimub 2 kuu pärast. Pampolina firmaga kogemused puuduvad.

Please wait...
Postitas:
Cytherea

RE: Pampolina riiete suurused

Nii ja naa. Riided vastavad üldjuhul, jalanõud tuleks osta 3 nr suuremad, vähemalt meil sellised kogemused. Samas vanuse järgi ostes oli neil 116 vist 5a suurus, aga lapsed on ju erineva kasvuga.
Kleitidega nii, et tegelikult sõltub lõikest.
Meil on peokleidid, mida on saanud kanda varem ja pärast ka hiljem.
Näit. 98 suuruse kleit läks kasutusse juba 92 kui oli maani ja samas ka hiljem kui laps üle 98.
104 kleidiga sama lugu, lapsele oli ilusti paras, aga kandis ka järgmisel suvel kui oli 110 ja seesama kleit praegu ilusti paras ka 98 m tüdrukule, seega kandeaeg 98-110 🙂
Samas on selliseid kleite olnud, mis ongi täpselt selle pikkuse juures kandmiseks ja mitte hiljem. Kõik sõltubki kleidi riidest ja tegumoest nagu ka teiste firmade puhul.

Kas last ei saaks uuesti üle mõõta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsin vahele kas Pampolina üldse Eestisse saadab? Ma nende kodukalt sain ainult Saksa aadressi panna, riiki ei saanud valida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen netist tütrele palju pampolina riideid tellinud (mitte pampolina enda e-poest) ja minu kõhnale lapsele on sobinud pigem nn.eelmine suurus. kui laps oli 110 cm pikk,siis kandis 104 cm teksaseid. soovitan tellida 110 cm kleit. kui sünnipäev kahe kuu pärast,siis hädapärast jõuab veel ka ümber vahetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

my toys müüb. minu arust on need täpselt numbrisse. tüdruk 98 pikk ja sama nr. kleit küll suur pole. kui hakkaks talle praegu uut ostma, võtaks 104

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Väikelaps Pampolina riiete suurused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.