Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paneme kirja kõik, mis meid häirib

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )

Teema: Paneme kirja kõik, mis meid häirib

Postitas:
Kägu

Selline teraapiline teema. Kakelda võib ka, julgelt. Tundke end vabalt, andke aga kohe ja tugevasti teada, kui keegi/miski häirib. Naabril vale autovärv (sulle pole see värv kunagi meeldinud), auto pargitud valesse kohta (st. aknalt peegeldub keskpäeval päike otse sinu aknasse, kuidas ta küll ei taipa), laps on liiga viisakas/vaikne/rõõmus – andke kõik tulla. Neid, mis juba läbi räägitud (no et muru niidab/ei niida, vett tõmbab/ei tõmba ja bussis valjult telefoniga räägib) ärge enam uuesti üles tõstke.
Mind näiteks häirib praegu üks kärbes, lendab pidevalt ümber minu. Ja siis häirib mind mu kass, kes vist tahab süüa, aga ei taipa, et ma ei viitsi praegu panna. Aa, laps häirib ka, tahab, et ma korvpalli mängiks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neid, mis juba läbi räägitud (no et muru niidab/ei niida, vett tõmbab/ei tõmba ja bussis valjult telefoniga räägib) ärge enam uuesti üles tõstke.

MIND HÄIRIB, et sa teistele dikteerid, mida võib vastata ja mida mitte. KÄI KANNI!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind häirivad ekreiidid. Ei saa ma aru mis otsaga need inimesed mõtlevad. Tõmbavad meie rahvale jama kaela ja ometi nimetavad nimetavad ennast Eestluse eest võitlejateks. Kurb, et rahvas on lõhestunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helme häirib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Häirib, et su mees koguaeg mulle facebookis kirjutab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh. Ma valasin kogu oma ängi siia välja ja siis kustutasin ära. Hakkas kohe kergem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sotsid häirivad. Kõrini nende lõhestamisest. Tõmbavad meile kõigile jamasid kaela ja siis ise halavad, silmakirjalikud rotid!

(Tahtsite poliitkaklust – saate!)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Häirib tüüp, kes mulle puhkuse ajal kell 7 hommikul smsi saatis. Tema arvas, et mul telefon hääletu. Arvaku vähem! Ja otsigu teine loll, kellesse armuda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naabri auto numbrisilt. Noh, mitte number, aga üks sõna… Iga kord kui näen, siis mõtlen jälle, et on alles ohmoone olemas. Keegi mainis veel, et selline number maksab päris palju raha. Ausalt, see on ikka …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sotsid häirivad. Kõrini nende lõhestamisest. Tõmbavad meile kõigile jamasid kaela ja siis ise halavad, silmakirjalikud rotid!

(Tahtsite poliitkaklust – saate!)

Tead, vabalt võib saada kah. Ma olen siiani üsna vait olnud ja liikunud teistele teemadele, aga no see taluvuse piir nende rumaluste suhtes on juba imeõhukeseks kulunud. Ei saagi ausalt öeldes aru, mismoodi meie riigijuhtide poolt talutakse sellist plähmerdamist ja rumalust.
Ma kusjuures tean enda tutvusringkonnast 3 “igiekreiiti”, 2 neist on aastakümneid juba tugevad alkohoolikud, teevad juhutöid, aga põhiliselt joovad. Üks on ka haritud naisterahvas, kõrgel kohal, aga üksik. Elus vist niiväga pettunud ja küllap on siis valitsus ja meie inimesed süüdi? Kahte esimest ma mõistan, neile on lollpead, odav alko ja provokatsioonid tõesti olulised. Seda kolmandat naisterahvast ma aga ei mõista, tema on ju samuti põmmpeadele vaenulik element, hetkel võib ta olla oma, aga mitte kauaks, ta on liiga haritud ja teenib liiga hästi..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suitsukonid igal pool.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

EKRE häirib ja see, et tundub, et on nii palju rumalaid, kes pooldavad nende tagurlikke mõtteid.

Ja kihutajad häirivad, kui sõidan lubatud 90 alas 100ga (maanteel siis), siis enamusele jään ikka ette, sest vaja on mööda kimada, et siis järgmisest ristist kuskile metsa ära keerata, lollakad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekre pärast närvitsemine häirib, ma ei saa aru, miks nende pärast nii hirmsasti põdeda, ennegi lollid võimu juures olnud. Pealegi on nad rohkem jutumehed, ainus, mida on suudetud, natuke alkoholiaktsiisi langetada, ilmselt see oligi ainus lubadus, mis nende valijaile tõeliselt korda läks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Häirib kui poes riided riidepuude pealt maha libisevad ja ma pean neid põrandalt kokku korjama. Üks kleit libises lausa kolm korda maha. F..k ma olin nii tige. Jäta või põrandale ja astu edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naabri koerte järjepidev haukumine; purjus venelased, rumalad inimesed; kirjaoskamatus; nürid teadmised; frikadellisupi lõhnad; viirukihais; vihmane ilm; räpane auto ja higihais.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekre pärast närvitsemine häirib, ma ei saa aru, miks nende pärast nii hirmsasti põdeda, ennegi lollid võimu juures olnud. Pealegi on nad rohkem jutumehed, ainus, mida on suudetud, natuke alkoholiaktsiisi langetada, ilmselt see oligi ainus lubadus, mis nende valijaile tõeliselt korda läks.

Ma nende pärast ei põegi. Eks nad on nii nagu on. Häirib rumaluste genereerimine valitsuse tasandil. Nad võiksid/ peaksid tegelema hoopis muude asjadega kui näiteks presidendi tümitamine. See on üldse jabur – absurd, et presidendiga nii madalalt käitutakse. Eestis on palju asju millega peaks tegelema, meie inimesed tõesti ei ela hästi, aga selle asemel käib mingi jaburdus ja mauramine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid, mis juba läbi räägitud (no et muru niidab/ei niida, vett tõmbab/ei tõmba ja bussis valjult telefoniga räägib) ärge enam uuesti üles tõstke.

MIND HÄIRIB, et sa teistele dikteerid, mida võib vastata ja mida mitte. KÄI KANNI!

Ma ise ka tundsin, et see on õhkõrn jää. Aga mul on õigused ja ma panin kirja, mida ma tahan!

Oh, ma olen siin teemas juba niipalju plusse jagada saanud! Lahe! Andke veel tuld!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks asi tuli veel meelde – naabrite lapsed hüppavad batuudil kuus tundi järjest.
Iseenesest pole selles midagi halba, aga… see batuut kriiksub ja kirgiseb nii jubedalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Silmakirjalikkus, egoism, lollus – ühesõnaga inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks asi tuli veel meelde – naabrite lapsed hüppavad batuudil kuus tundi järjest.

Iseenesest pole selles midagi halba, aga… see batuut kriiksub ja kirgiseb nii jubedalt.

Jaa, mul on naabri lapsel see mingi plastmassist ATV-laadne, mis teeb ülivastikut häält. Ma tean, mida sa tunned! Õnneks laps sõitis suvitama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks mind häirib paljugi. Suvalises järjekorras. Käru risti jätvad inimesed poes (kuigi ma reaalpoes käin üliharva). Lärmakad ja lõkerdavad naised (va teatud sorti peol teatud staadiumis). Ropendavad ja mune sügavad “mehed”. Kitsid ja väiklased inimesed. Emad, kes ei kontrolli lapsi restoranides. Ukseagus vestlevad inimesed. Lapsed, kes käivad ja isegi jooksevad poes, selg ees ehk vaadates selja taha, aga liikudes otse edasi. Kehvad teenindajad restoranides ja poes. Halvasti tehtud kodulehed. Ühe asja mitu korda pakkumine, kuigi olen selgelt öelnud, et ei soovi. Kliimaterror poodides talvel, kui inimestel on talverõivad, aga poes +25. SUndimine ühissauna. naised, kes armastavad rääkida, kuidas nad ei saa ilma hommikuse kastemärja rohuta, meretuulteta, looduse lõhnadeta jms ja pole mingi hinna eest nõus minema rabasse telkima ega märtsis mere äärde jääd vaatama, kui siis ainult läbi autoakna. Ja iga sääsk ajab nad tuppa peitu. Ehk siis võlts-looduslapsed.
Agressiivsed taimetoitlased.
Inimesed, kelle meelest ükski laps ei vaja kunagi karistust (ma ei pea füüsilist silmas). Inimesed, kes ei saa aru, et nende laps pole printsess, sest nad ise on aadlistaatusest kaugel ja see mõjub ainult mõnitusena, kui oma last nii kutsud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lärmavad lapsed
Podisevad vanamutid
Kõikvõimalikud mürisevad sõidukid
Otsene ülemus ja personalijuht
Helmed, Savisaar ja Kaljulaid
Sibul
See, et peale pikka tööpäeva on vaja lapsega lugemist harjutada
Perekooli käod, kelle seisukoht minu omaga kokku ei lähe
Need, kes ühistranspordis valdaatori juures jupp aega rohelist kaarti läbi koti või varruka hõõruvad, selle asemel, et see kätte võtta ja korraks vastu panna

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kliimaterror poodides talvel, kui inimestel on talverõivad, aga poes +25.

A mul kliimaterror poodides suvel, kui inimestel on suverõivad, aga poes külmalettide vahel +15.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Häirivad inimesed, kes viskavad toitu demostratiivselt ära, kuna see on nii halvasti valmistatud, et nad lihtsalt ei suuda seda süüa! (Toit on erinevatest kohvikutest lõunaks ostetud.) Ka häirivad mind inimesed, kes väidavad, et ei söö magusat, kui neile magusat pakutakse, samas unustavad end ja topivad suhu nii komme kui küpsiseid, kui need niisama laual on. Ja siis veel häirivad mind inimesed, kes on nii erilised, et neil on vähemalt kümme erinevat häiret – ükski ei sega kenasti elamast, aga kõigi nende häiretega peaks justkui pidevalt arvestama. Ja siis, kurat, häirib mind ilm, mis läheb raudselt soojaks täpselt enne seda, kui mina soojale maale sõitma hakkan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise ka tundsin, et see on õhkõrn jää. Aga mul on õigused ja ma panin kirja, mida ma tahan!

Oh, ma olen siin teemas juba niipalju plusse jagada saanud! Lahe! Andke veel tuld!

A mul on ka õigused! Panen ka kirja, kui sa jobu tundud! Lahe! Anna veel tuld!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sumpata autodega sõitvad tolgused ja muidu plärisevate mootorratastega sõitjad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nälkjad
See, et naabril on aias kastanitel mingi jäle haigus ja täna nägin, et tal on õunapuud ka sellesse nakatunud. Minu aed on ohus 🙁
Väiklus.
Piiratud maailmavaated, oskamatus oma mullist kaugemale näha.
Targutamine, eriti teemast välja ja veel rohkem siis, kui targutaja ilmselgelt teemat ei valda. Aga vaja ikka alati mitu korda “arvata” ja teisi arvustada/hinnata.
Petmine.
Kiusamine
Alt vedamine.
Alatud tööandjad (kes lubadusi ei täida ja oma töötajaid hoida ning hinnata ei oska, neid labaselt ära kasutavad).
Mampsel, kes oma koeraga tiiru tehes teiste väravatele laseb koeral sirtsutada.
See prillidega mutt, kes oma peenikesi konisid ja kohvitopse mulle aeda poetab. (Tegin aknast video, kui veel korra lagastab, panen FB üles!)

Please wait...
Postitas:
Kägu

A mul kliimaterror poodides suvel, kui inimestel on suverõivad, aga poes külmalettide vahel +15.

Sinna pole midagi teha. Inimesed ei sule sügavkülmikute uksi alati korralikult (mistõttu ka poodide sügavkülmikutes temperatuur kõigub).

Minu meelest on seal küll enamasti 18, mis on lõhiajaliseks viibimiseks suverõivas väga ok. Järve selveris oli (on?) ju seal seinal kraadiklaas. See näitas ikka suviti 18-18,5. Kuna ma enam seal ei ela, siis ei tea, aga 15 seal ikka pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kliimaterror poodides talvel, kui inimestel on talverõivad, aga poes +25.

Ja suviti jahutatakse poed jällegi alla 20. Totakad.

Häirivad kohutavalt need autojuhid, kes ei oska pikivahet pidada. Tänagi võttis üks Elva-Tartu teel sappa ja sõitis kogu tee, nina minu auto tagumikus kinni. Kui eespool oleks mõni ootamatu olukord toimunud, siis oleks meil olnud ahelavarii.
See loll perekooli kägu häirib ka, kes nüüd kohe tuleb siia tänitama, et inimesed ei oska piduritulesid kasutada. Kui mõni persekleeps maanteel taha kleepubki, siis piduritulede vilgutamine talle ei mõju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on seal küll enamasti 18, mis on lõhiajaliseks viibimiseks suverõivas väga ok. Järve selveris oli (on?) ju seal seinal kraadiklaas. See näitas ikka suviti 18-18,5. Kuna ma enam seal ei ela, siis ei tea, aga 15 seal ikka pole

Erinevate lettide juures on ju väga erinev temperatuur. Ei ole nii, et kogu poes on sama temperatuur.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paneme kirja kõik, mis meid häirib