Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paneme kirja kõik, mis meile meeldib

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Paneme kirja kõik, mis meile meeldib

Postitas:
Kägu

Negatiivseid ja häirimise teemasid on juba liiga palju. Teeks ühe sellise ka, kus käod kirjutavad, mis neile meeldib. Eriti tore oleks, kui kirjutate, mida sellist teile meeldib, mis on üldiselt halvaks pandud.

Mulle meeldivad
1. Usukuulutajad. Jah, õigesti lugesite. Meeldivad mormoonid ja Jehoova tunnistajad. Alati kui mul aega on, vestlen nendega. Ja tunnistan ausalt – mul on harva olnud nii mõttekaid jutuajamisi ja konstruktiivseid vaidlusi kui just Jehoova tunnistajatega. Mulle meeldib nende kindlameelsus ja neil on tõesti väga palju teadmisi piiblist. Veerand tundi Jehoova tunnistajaga annab rohkem kui aasta otsa pühapäeviti kirikus käia. Mormoone on väheks jäänud, kuid mulle imponeerib tohutult nende keeleoskus ja motivatsioon eesti keel ära õppida. Mul on ka nende Mormooni raamat kodus, olen seda korduvalt lugenud. (kutsusin nad ükskord külla) Väga omapärane vaatenurk piiblile, ja nad tunnustavad ka piiblit. Isegi vene õigeusulisi olen kohanud tänavanurgal kuulutamas. Alati teen juttu, aga nendega on küll see probleem, et nemad tõesti palju ei tea. Käsivad vaid palvetada, aga on tänulikud, kui sa nendega juttu teed. Nii et usukuulutajaid võiks meie tänavatel rohkem olla – saaks inimeste vahel tunduvalt rohkem ja meeldivamaid kontakte luua kui niisama jõlkudes ja “vaatamisväärsusi” vahtides. Lisateadmised piiblist ja eri uskudest kuluvad kultuuriloolises mõttes ka alati ära.

2. Ekre. Kihvtid sarmikad poliitikud, kes toovad meie sumbunud poliitkorrektsusse särtsu, sirgjoonelisust ja vaheldusrikkust. Enamik nende kohta kirjutatavast on vale. See lisab neile minu silmis veel ühe plussi: kurjavaimu vintsked ja julged on. Mulle julged inimesed meeldivad. Juba paljalt selle eest, et nad ei paindu masside õela surve alla, vaid ajavad oma asja sirge selja ja terava keelega. Tublid!

3. Noored. Mulle väga meeldib, kui avatud, tolerantsed ja vabad on noore põlvkonna tulijad. Nad ei pea paljuks naeratada, abivalmid olla, kontakti astuda, võõrastega tõsistel teemadel vestelda. Nad ei ole mornid ega endassetõmbunud nagu kahjuks paljud keskealised ja üle selle inimesed veel on. Tervitavad, tänavad, paluvad, naeratavad, kontaktsed.

Mis ja kes teile meeldivad?

+10
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
kitah

Muusika.
Kivid (mitte ainult kristallid ja kalliskivid, igasugu muud mineraalid ja kivimid ka).
Loomad. Üldse loodus, aga suured võimsad põlispuud või ka linnades kõrghaljastus meeldib, kui seda on osatud säilitada ja pole tulbastamise ega muidu nudimisega ära rikutud. Erilised lemmikud on kased, männid ja hõbepajud, kuigi tammed on ka kenad ja kadakad.
Ja muidugi meri. St vesi üldse, aga just meri on mu igavene armastus. Igal ajal, igas asendis, iga ilmaga.
Liha. Mõni küll on öelnud, et kuidas siis nii, ise oled selline tohutu loomaarmastaja ja kuidas sa siis liha sööd, aga vaat see lihtsalt ongi selline paradoksaalne. Suurt põtra või piisonit või antiloopi või kasvõi lihaveist nähes – on ju ilus ja võimas loom muidugi – aga siis kerkib mu alateadvuses esile hunt ja hakkab vaikselt saagi poole hiilima. Uhkesse kaasaegsesse lihakarni ei tohi ma üldse sisse minna – roobitseks sealt kõik omale kotti.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tohutult meeldib see kuumus. Selline ilm võiks olla aasta ringselt. Hetkel ei teagi, kas on õigus neil, kes ütlevad, et kliima soojeneb või neil, kes väidavad, et algamas on jääaeg. Mul on ükskõik, peaasi, et oleks 30 kanti sooja.

+22
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja muidugi meri. St vesi üldse, aga just meri on mu igavene armastus. Igal ajal, igas asendis, iga ilmaga.

Oi, meri on ka minu armastus! Ja mulle meeldib veel, kuidas sa lihast kirjutasid – see on midagi õige omapärast.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeldimine pole millegipärast üldse nii tugev emotsioon kui mitte meeldimine. Seega ei tulegi eriti midagi pähe. Kõik on triviaalne – praegune ilm meeldib. Vesi meeldib. Männid meeldivad. Meri meeldib. Kuum liiv meeldib. Sõstrad ja vaarikad meeldivad.
Pagan, iga loetletud asja juures tuli kohe ka midagi sellist meelde, mis selle asja juures ei meeldi. Ikka negatiivne ruulib. Mulle meeldib negatiivsus!

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kulgemine. Ajaline vabadus.
Loodus kogu oma mitmekülgsuses.
Naeratused.
Inimesed, kes mõistavad sõnadetagi.
Inimesed, kes elavad ise ja lasevad teistel elada.
Pisikesed igapäevarõõmud.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kassid!

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elu.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib negatiivsus!

Mulle meeldib, et sa seda ütlesid. See on midagi õige väljakutsuvat. See ei ei meeldi kaugeltki igaühele! 😀

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maitsev ja puhas toit. Oma laps. Nalja teha. Minu koduloomad. Ilusad aiad, üldse palju lilli. Nt Nõmme turg oma lillelettidega on ilus. Või Tallinna loomaaed.
Sõbralikud inimesed meeldivad.
See, kui on käes palju raha, meeldib. Aeroobikatrenn meeldib. Tasemel maailmakirjandus meeldib. Kvaliteetne kontsert meeldib. Hea uni meeldib.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli kord aeg kus ma ühele blogijale tegin teene ja klikkasin päeva jooksul ta blogisse vähemalt 50-100 korda, et ta saaks oma lugejate arvu suurendada. Tundub et ta jäi rahule.

Mulle ka meeldib, kui inimesed tahavad teistele meeldida. See näitab, et nad on sotsiaalsed olendid ja neile pole kõik sugugi nii poohui ja naahui. Me soovime ju hästi läbi saada.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeldib et nii mõnigi blogija uurib usinalt kes kui palju ta blogisse piilub. Oli kord aeg kus ma ühele blogijale tegin teene ja klikkasin päeva jooksul ta blogisse vähemalt 50-100 korda, et ta saaks oma lugejate arvu suurendada. Tundub et ta jäi rahule.

Kuidas ta peaks saama piiluda KES ta blogisse piilub? :’D

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Negatiivseid ja häirimise teemasid on juba liiga palju. Teeks ühe sellise ka, kus käod kirjutavad, mis neile meeldib. Eriti tore oleks, kui kirjutate, mida sellist teile meeldib, mis on üldiselt halvaks pandud.

Mulle meeldivad

1. Usukuulutajad. Jah, õigesti lugesite. Meeldivad mormoonid ja Jehoova tunnistajad. Alati kui mul aega on, vestlen nendega. Ja tunnistan ausalt – mul on harva olnud nii mõttekaid jutuajamisi ja konstruktiivseid vaidlusi kui just Jehoova tunnistajatega. Mulle meeldib nende kindlameelsus ja neil on tõesti väga palju teadmisi piiblist. Veerand tundi Jehoova tunnistajaga annab rohkem kui aasta otsa pühapäeviti kirikus käia. Mormoone on väheks jäänud, kuid mulle imponeerib tohutult nende keeleoskus ja motivatsioon eesti keel ära õppida. Mul on ka nende Mormooni raamat kodus, olen seda korduvalt lugenud. (kutsusin nad ükskord külla) Väga omapärane vaatenurk piiblile, ja nad tunnustavad ka piiblit. Isegi vene õigeusulisi olen kohanud tänavanurgal kuulutamas. Alati teen juttu, aga nendega on küll see probleem, et nemad tõesti palju ei tea. Käsivad vaid palvetada, aga on tänulikud, kui sa nendega juttu teed. Nii et usukuulutajaid võiks meie tänavatel rohkem olla – saaks inimeste vahel tunduvalt rohkem ja meeldivamaid kontakte luua kui niisama jõlkudes ja “vaatamisväärsusi” vahtides. Lisateadmised piiblist ja eri uskudest kuluvad kultuuriloolises mõttes ka alati ära.

2. Ekre. Kihvtid sarmikad poliitikud, kes toovad meie sumbunud poliitkorrektsusse särtsu, sirgjoonelisust ja vaheldusrikkust. Enamik nende kohta kirjutatavast on vale. See lisab neile minu silmis veel ühe plussi: kurjavaimu vintsked ja julged on. Mulle julged inimesed meeldivad. Juba paljalt selle eest, et nad ei paindu masside õela surve alla, vaid ajavad oma asja sirge selja ja terava keelega. Tublid!

3. Noored. Mulle väga meeldib, kui avatud, tolerantsed ja vabad on noore põlvkonna tulijad. Nad ei pea paljuks naeratada, abivalmid olla, kontakti astuda, võõrastega tõsistel teemadel vestelda. Nad ei ole mornid ega endassetõmbunud nagu kahjuks paljud keskealised ja üle selle inimesed veel on. Tervitavad, tänavad, paluvad, naeratavad, kontaktsed.

Mis ja kes teile meeldivad?

Esimest korda mulle meeldib, et perekoolis saab miinuseid panna. Sinu teisest punktist kaugemale ei lugenud, panin rasvase miinuse ära. Loodan, et sulle meeldib.

+16
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Verikäkk (ilma praadimata)
Klatšida, vinguda ja hädaldada
Kassid, ahvid ja hülged
Itaalia muusika
Jahe vihmane ilm
Need, kes on minust paksemad

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli kord aeg kus ma ühele blogijale tegin teene ja klikkasin päeva jooksul ta blogisse vähemalt 50-100 korda, et ta saaks oma lugejate arvu suurendada. Tundub et ta jäi rahule.

Mulle ka meeldib, kui inimesed tahavad teistele meeldida. See näitab, et nad on sotsiaalsed olendid ja neile pole kõik sugugi nii poohui ja naahui. Me soovime ju hästi läbi saada.

Mulle hakkas su teema just praegu meeldima.

Ja iroonia meeldib mulle ka väga!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klatšida, vinguda ja hädaldada

Mulle meeldib ka! Veelgi enam meeldib mulle, kui inimene seda tunnistada julgeb. Ah, mulle hakkab endale ka oma teema järjest enam meeldima. Ja mulle meeldivad inimesed, kellele see teema ka meeldib.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimest korda mulle meeldib, et perekoolis saab miinuseid panna. Sinu teisest punktist kaugemale ei lugenud, panin rasvase miinuse ära. Loodan, et sulle meeldib.

Jaa, meeldib! Mulle meeldib, et leidub inimesi, kellele ei meeldi miinuseid panna. Mulle meeldib küll. Panen usinalt.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldib iroonia. Aga imelik küll, see teema ei olegi üldse irooniline. Mõtlen täiesti tõsiselt kõike teemaalgatuses öeldut.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldib iroonia. Aga imelik küll, see teema ei olegi üldse irooniline. Mõtlen täiesti tõsiselt kõike teemaalgatuses öeldut.

Täitsa usun, lihtsalt see õhkkond on siin hüsteerilis-iroonilise õhkkonna võtnud. Proovisin ka illustreerivat pilti panna, aga ei õnnestu.

Mõtlesin pikalt, miks siin teemas on palju vähem vastuseid kui negatiivsetes väljaelamisteemades – aru sain! Sest negatiivsetest asjadest tahetakse vabaneda, räägitakse need välja või pannakse kirja ja saadakse lahti. Aga positiivsest ei taha keegi vabaneda, tahetakse just selles kauem olla ja seda nautida – kes tahaks seda lörtsida kirja panekuga 🙂

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodus kogu flora ja faunaga. Mets, loomad ja kõik mida loodus pakub.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle meeldib minu suvine lillenurk. see on tõesti vägev. see on imeline. see õitsemine, need värvid, see soe suveõhtu ja sääsed ning siilid.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka oma laps, ta on ikka supertore ja nunnu ja teeb alati mu päeva helgemaks (selline eelkoolieas).

Veel meeldib mulle see, et mul on oma kodu, mitte üürikorter. No võiks parem ja suurem olla küll, aga ikkagi on see koht, kust ma ei pea iga natukese aja tagant kuskile mujale kolima ja kui ma tahan, siis võin ise remonti teha. Remonti teha mulle meeldib, igal suvel natuke midagi remondin, kasvõi värvin kapiuksed üle, kui muud põhjalikumat ei ole vaja teha.

Mulle meeldib see, et ma ei käi tööl. St et ma teen tööd küll, aga olen väikeettevõtja ja teen tööd peamiselt oma kodus. Mulle meeldib hommikuti rahulikult magada, kuni uni ära läheb, ärkan harilikult kell 9, teen rahulikult kohvi ja siis tööle hakkan umbes kell 11. Rohkem oma vaba raha mulle meeldiks küll, aga siiski meeldib mulle veel rohkem niimoodi vaikselt tiksuda, mitte kuskil kontoris tööl käia.

paljud asjad meeldivad veel, aga need kolm on niisugused meeldimised, mille peale ma sageli mõtlen, et küll on ikka tore.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Mulle meeldib, kui mind muditakse. Kui lapsed olid väiksemad, siis need käisid seljas edasi-tagasi, aga no suured kolged enam niiviisi ei käi ju. Seega, vahel käin massaažis ja no midamõnu – see on lihtsalt taevalik tunne!
Mulle meeldivad tähelepanelikud vanamehed poe uste taga, kes ütlevad, et kesse jätab ratta lukustamata, et ära nii tee – ära varastavad ju kõik! Üks niisugune papi oli täna Sindi konsumi juures.
Mulle meeldivad vanad inimesed. Noh, väikeste eranditega, aga üldiselt jah. Nad on nii…igasuguseid teadmisi täis. Neil on alati midagi öelda ja tihti ka anda. Nad on võrratud.
Mulle meeldib kurgivõileib suvehommikul ja piparmündikakao talveõhtul.
Mulle meeldib, et ma olen elanud juba niipalju aastaid, et ma pole veel mõnda kurja haigust kogenud ega suuri õnnetusi pidanud isiklikult üle elama.
Mulle meeldib poegadele nende lemmiktoitusid teha.
Mulle meeldib tütrega teha paaripäevased ärahüppeid. Käime kuskil teises paigas, teises linnas, jalutame teistel puiesteedel, vaatame uhiuusi elamuid ja vanu puitpitsilisi maju, teeme poolsalaja aia tagant mõne toreda pildi memmest, kes oma aias istub ja kassi silitab, jalutame agulites, sööme saasta ja joome värvilisi mullijooke.
Mulle meeldib tihti millestki loobuda. Midagi ära visata, oma elust eemaldada. See on nii vabastav. Alguses oli nagu kartus, et hakkan hiljem kahetsema, aga kordagi pole nii juhtunud.
Mulle meeldib, kui inimesed loovad midagi. Mõnel on nii ilus kodu, aed juti järgi, lopsakad roosipuhmad võrede najal õitest lookas, vaatad seda ilu ja ahhetad. Jumalissand küll. Ja mina võin seda oma silmaga vaadata.

Võiksin ju jätkata, aga ma olen suht unine.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad vanad inimesed. … Nad on nii…igasuguseid teadmisi täis. Neil on alati midagi öelda ja tihti ka anda.

Oh, mulle meeldib rääkida vanainimestega nende elufilosoofiatest. Kui leian vanainimese, kes kõneleb, mis ta elust arvab ja kuidas tema arvates peaks elama, siis olen lausa õnnejunnis. Tõsiselt. Tegelikult meeldib mulle rääkida igas vanuses inimestega sel teemal, aga targad ja mõtlejad vanainimesed on tõeline maiuspala.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib maal metsas elada.
Mulle meeldivad järved,karjäärid kus mõnusalt ujuda saab.
Mulle meeldib autoga sõita.
Mulle meeldib väga kanaliha süüa.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeldivad koerad, sest nad on nii ustavad ja mängulised ja optimistlikud. Ja kassid, sest nad on nii naljakad ja pehmed ja karvased.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad ilusad ja võimsad autod ja suur rõõm on sellist omada

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib teemaalgatajale miinust panna, sest Jehoovakad on kohutavad. Pikalt teemal ei peatu aga meie pere on see igaveseks tülli ajanud 🙁 Valelikud, silmakirjalikud, kahepalgelised õnnetute inimeste peade sassiajajad ja ärakasutajad. Aga Ekre mulle natuke meeldib, mulle meeldib rahvuslus. Oma kultuuri hoidmine ja säilitamine, mitte liberaalne multikulti.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinna loomaaed

Miks sulle puurides peetavad loomad nii meeldivad?
Ei oska küll rõõmu tunda.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iroonia, süsimust huumor ja inimesed kes seda mõistavad, mitte ei jää pännis näoga ja solvunult otsa vahtima. Tuuline mereõhk minu kodu ümbruses, meri peab minu kodu läheduses alati olema. Kodu, kogu minu pere ja minu koerad. Üldse kõik loomad, linnud, roomajad ja isegi putukad.
Üle kõige armastan paberist raamatuid lugeda. Arukate inimestega vestelda, vestluskaaslase vanus ega sugu ei oma tähtsust.

+11
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paneme kirja kõik, mis meile meeldib