Esileht Tööelu, raha ja seadused. Pangakonto aresti alt vabastamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pangakonto aresti alt vabastamine

Postitas:

Minu jaoks teadmatuse tõttu ootamatult tekkis juba 2017. aastal kustutatud FIE-l maksuvõlg ja pangakontod minu kahes pangas arestiti ning pandi keelumärge minu kinnisvarale. Seda märgates tasusin SEB pangast maksuvõla ära umbes nädal tagasi. Siiani on aga minu Swedbanki konto ikka veel arestitud, samuti on keelumärge alles minu kinnisvaral. Saatsin kohe ka maksuametile e-kirja, millele siiani pole peale automaatvastuse (et vastavad hiljemalt 30 päeva jooksul), mingit vastust tulnud.
Kas on kellelgi sellise asjaga kogemust, et millal on võimalik reaalselt sellest arestist ja keelumärgist vabaneda, kui võlg on ära makstud. Maja müüma hetkel küll ei taha hakata aga swedbanki kontot kasutaks küll hea meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldi ju, et 30 päeva jooksul. Sul selline pohhui suhtumine (teadmatus – usun jah), et vahet pole – päev siia- või sinnapoole.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga võta telefon ja helista swedpanga klienditeenindusse. Maksuametil peaks ka mingi klienditeeninduse telefon olemas olema.

Mul endal juhtus FIEndusega see, et tegin ühe vale ülekande rahandusministeeriumisse, kirjutasin kirja, lahendati paari päevaga, st juba järgmisel päeval oli mul raha kontol tagasi. Ma juba olin vaimu valmis pannud, et mis bürokraatiaks nüüd lahti läheb, aga kohe tehti ära.

See nüüd päris nii ei ole, et kui on kirjas, et vastatakse 30 päeva jooksul, et siis see tähendab, et enne ei hakka keegi üldse liigutama. Üle helistada ja küsida tasub kindlasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui neid arestimisi tegi maksuamet, siis tasub nende infotelefonil helistada. Võid ka minna oma e-maksuametisse ja vaadata, mida seal näha on. Üldiselt nad ikka kirjutavad kirju, miks sina neid kätte ei saanud? E-maksuametis peaks ka kirjad näha olema, mine vaata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks teadmatuse tõttu ootamatult tekkis juba 2017. aastal kustutatud FIE-l maksuvõlg ja pangakontod minu kahes pangas arestiti ning pandi keelumärge minu kinnisvarale. Seda märgates tasusin SEB pangast maksuvõla ära umbes nädal tagasi. Siiani on aga minu Swedbanki konto ikka veel arestitud, samuti on keelumärge alles minu kinnisvaral. Saatsin kohe ka maksuametile e-kirja, millele siiani pole peale automaatvastuse (et vastavad hiljemalt 30 päeva jooksul), mingit vastust tulnud.

Kas on kellelgi sellise asjaga kogemust, et millal on võimalik reaalselt sellest arestist ja keelumärgist vabaneda, kui võlg on ära makstud. Maja müüma hetkel küll ei taha hakata aga swedbanki kontot kasutaks küll hea meelega.

Sina venitasid oma võla tasumisega kui kaua ? Hetkel pole ju päevagi veel üleläinud öeldud 30 päevast ja sa juba närvitsed. Sellised võlgnevused on ju auk riigieelarves. 1 inimese oma pole nagu hullu, aga kui sedasi maksudest sõidavad üle sajad ja tuhanded ja siis imestab, et raha pole. Õiglane oleks, et sul oleks raha kasutamise keeld täpselt niikaua kui venitasid ise maksude tasumisega. Ootad, et teised jookseks sinu pärast enne tähtaegu kõike tegema, aga sa ise kuidas käitud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Pangakonto aresti alt vabastamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.