Esileht Koolilaps pangakonto koolilapsele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: pangakonto koolilapsele

Postitas:

on kellelgil kogemusi, kumma ma peaksin valima, kas SEB või Swedbank?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 11:46; 03.07 12:49; 03.07 14:31; 03.07 18:31; 12.07 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub sellest, mida ta selle kontoga teha tahab, nt kui väärtpabereid osta, siis swed on parem kui seb oma loogika ja tehingutasude poolest.

üldjuhul saab alaealisele teha konto vaid sinna panka, kus lapsevanema konto ees on. kui pole, peab enne vanem omale konto tegema. vähemalt meil oli küll omal ajal nii, kui lapsele kontot tegime

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

endal on mõlemad olemas, aga olen SEBs aktiivsem, kasutan rohkem pigem seda

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 11:46; 03.07 12:49; 03.07 14:31; 03.07 18:31; 12.07 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

swed on nii nõmedalt jäik ja konservatiivne, et ma isegi ei kaaluks sinna konto tegemist. pigem siis juba lhv, kui seb ei sobi mingil põhjusel.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 12:52; 03.07 13:20; 03.07 14:41; 03.07 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

swed on nii nõmedalt jäik ja konservatiivne, et ma isegi ei kaaluks sinna konto tegemist. pigem siis juba lhv, kui seb ei sobi mingil põhjusel.

Laps ilmselt laenu ei võta. Tavalise konto puhul pole mingit vahet kumb pank. Kui mingeid kogumishoiuseid või väärtpaberitehingud plaanis, siis tasub põhjalikumalt uurida juba.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 13:17; 03.07 14:39; 04.07 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

swed on nii nõmedalt jäik ja konservatiivne, et ma isegi ei kaaluks sinna konto tegemist. pigem siis juba lhv, kui seb ei sobi mingil põhjusel.

Laps ilmselt laenu ei võta. Tavalise konto puhul pole mingit vahet kumb pank. Kui mingeid kogumishoiuseid või väärtpaberitehingud plaanis, siis tasub põhjalikumalt uurida juba.

laenuvõtmisest ei tea ma midagi, aga põhimõtteliselt ei taha toetada tagurlikke ettevõtjaid. digiallkiri on swedi jaoks midagi enneolematut, distantsilt täiesti korraldatavate asjade jaoks sunnivad nad inimesi pangakontorisse minema.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 12:52; 03.07 13:20; 03.07 14:41; 03.07 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on kellelgil kogemusi, kumma ma peaksin valima, kas SEB või Swedbank?

Minu lastel on mõlemad aga kuna meie ise oleme põhiliselt sebi kasutajad, siis laste taskuraha liigub sebi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lhv, seal rahade liigutamine tasuta.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 14:05; 03.07 15:19; 04.07 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii sebis kui ka swedis samamoodi

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 11:46; 03.07 12:49; 03.07 14:31; 03.07 18:31; 12.07 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lhv, seal rahade liigutamine tasuta.

Lastel on igal pool tasuta. Ja kui teemaalgatajal kontot LHV’s pole, siis ta vast tasuta raha lapse kontole mujalt pangast kanda ei saa. Ning lisaks peab ta ilmselt ka endale LHV’s konto avama.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 13:17; 03.07 14:39; 04.07 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui teemaalgatajal kontot LHV’s pole, siis ta vast tasuta raha lapse kontole mujalt pangast kanda ei saa.

tasuta v mitte (seb-s on paketitasu sees tasuta ülekanded), aga lapse konto peaks olema siiski vanemate kontodega samas pangas juba seetõttu, et mõnikord on lapsele KOHE vaja raha kanda. pankadevahelised kanded ei liigu eestis ediselt hetkega.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 12:52; 03.07 13:20; 03.07 14:41; 03.07 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lhv, seal rahade liigutamine tasuta.

Lastel on igal pool tasuta. Ja kui teemaalgatajal kontot LHV’s pole, siis ta vast tasuta raha lapse kontole mujalt pangast kanda ei saa. Ning lisaks peab ta ilmselt ka endale LHV’s konto avama.

Mu lastel oli swedis konto ja sealt ülekannete tegemine oli tol ajal tasuline. Seetõttu kolisin nad LHVsse. Mul on küll ka endal LHVs konto, kuid välkmaksed toimivad kõikides pankades peale Luminori, st saab raha kohe kätte.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 14:05; 03.07 15:19; 04.07 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühesõnaga, (olen teemaalgataja) usun, et SEB on siinjuhul kindel valik ISIC kaardi puhul, mis annab bussisõidud, välismaa muuseumid, õpilaspileti ja ka pangakaardi ühes kätte. On kellelgi halbu kogemusi sellise värgiga?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 11:46; 03.07 12:49; 03.07 14:31; 03.07 18:31; 12.07 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu valik igati hea, enda lastel oli samamoodi, aga kui tln kiibiga õpilaspiletile üle läks, siis enam isicut õp asemel kasutada ei saanud, st koolis tehtavate toimingute jaoks pidi ikka õpilaspilet ka kaasas olema. v-o on praegu asi edasi arenenud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.07 12:52; 03.07 13:20; 03.07 14:41; 03.07 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil just olid laste kontod SEBs ja kolisime üle Swedi. Mõlemas
kohas on need kontod tasuta. Kahjuks meie jaoks oli SEB liiga jäik kõiges ja Swed just vastupidi. Abikaasa on mul terve elu SEBs olnud ja nüüd sai kõrini nende pidev tohutu jäikus. Kolis koos lastega Swedi. Seega Kuidas kellegil kogemus on. Peab ikka ise otsustama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lhv, seal rahade liigutamine tasuta.

Lastel on igal pool tasuta. Ja kui teemaalgatajal kontot LHV’s pole, siis ta vast tasuta raha lapse kontole mujalt pangast kanda ei saa. Ning lisaks peab ta ilmselt ka endale LHV’s konto avama.

väga vale info. LHV-st kannad igasse eesti panka tasuta. Swedist on nii oma panka(sic!) kui ka mujale pankadesse tasuline, tasuta saad vaid siis, kui oled mingi “paketiga liitunud” ehk siis sisuliselt ikkagi maksad. Sama asi SEB-s. LHV-s kannad igale poole tasuta ka mingeid pakette ja kliendistaatusi (loe – aasta-või kuumakseid) omamata.

mul on kontod nii seb, swed, lhv. lapsed üks swed, teine lhv.
nii et kogemus on risti-rästi. vanasti sai teha tasuta mobiilimakse (enamus ei teagi, misasi see on, sh swedi klienditeenindaja – sellega sai aastaid teha “välkmakseid” ehk sisi 24/7/365 ilma tasuta, toimis swedi ja seb vahel) aga viimase poole aastaga kaotati see ära.

teise lapse sai LHV-sse tehtud juba põhimõtteliselt, süda paha sellest rootslaste nuumamisest.
hiljuti saatis üke swedis töötav sugulane paarieurose makse (swedist). saatis mulle screenshoti sellest maksest ja oli näha, et maksis 35 senti ülekande eest. sisuliselt ühe kohukese raha. väga haige.

pikk jutt aga mina teeks lhv-sse. või coopi.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 00:32; 04.07 00:39; 04.07 00:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui teemaalgatajal kontot LHV’s pole, siis ta vast tasuta raha lapse kontole mujalt pangast kanda ei saa.

tasuta v mitte (seb-s on paketitasu sees tasuta ülekanded), aga lapse konto peaks olema siiski vanemate kontodega samas pangas juba seetõttu, et mõnikord on lapsele KOHE vaja raha kanda. pankadevahelised kanded ei liigu eestis ediselt hetkega.

jälle vale. ammu liiguvad 24/7/36 paari sekundiga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 00:32; 04.07 00:39; 04.07 00:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lhv, seal rahade liigutamine tasuta.

Ning lisaks peab ta ilmselt ka endale LHV’s konto avama.

ei pea. ärge palun huupi jahuge, eksju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.07 00:32; 04.07 00:39; 04.07 00:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis isic kaarti ja välismaa muuseumeid puudutab, siis EL on piletihinnad vanuse alusel, paljudes muuseumides tasuta kuni 18a. Piisab ID kaardist vajadusel (mis nagunii on reisil kaasas). Ma ei tea, kus teemaalgataja elab, aga mitmetes TLN koolides on sissepääs ja sööma pääsemine õpilaspiletiga, ma pole kindel, et seda ISICuga asendada saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 14:05; 03.07 15:19; 04.07 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastel on igal pool tasuta. Ja kui teemaalgatajal kontot LHV’s pole, siis ta vast tasuta raha lapse kontole mujalt pangast kanda ei saa. Ning lisaks peab ta ilmselt ka endale LHV’s konto avama.

väga vale info. LHV-st kannad igasse eesti panka tasuta. Swedist on nii oma panka(sic!) kui ka mujale pankadesse tasuline, tasuta saad vaid siis, kui oled mingi “paketiga liitunud” ehk siis sisuliselt ikkagi maksad. Sama asi SEB-s. LHV-s kannad igale poole tasuta ka mingeid pakette ja kliendistaatusi (loe – aasta-või kuumakseid) omamata.

Õpi alustuseks lugema ja siis tule valest infost seletama.
LHV’st on kanded tasuta, aga kuidas see raha sinna lapse kontole sinu arvates saab? Kui vanema konto on mujal pangas, siis raha lapse LHV kontole kandmine pole tal kuskilt otsast tasuta. Ja vähe on abi sellest, et laps saab tasuta kandeid teha.
Swedis on raha oma kontode vahel liigutamine tasuta ja seni kuni laps on alaealine, on lapse konto ka vanema hallata ja seal oma kontode nimekirjas. Seb’i hinnakirjast ma selle kohta hetkel infot ei leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 13:17; 03.07 14:39; 04.07 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Swedis, lapsele tegin ISIC-kaardi pärast SEB-sse. Kuna kodu ja kooli lähedal on Coopi poed, tegin ostmiseks ka Coopi kaardi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coop.
Väga hea pank.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lapsel Swedis juba aastaid,olen siiani rahul ja see äpp on ka neil väga mugav.Ennem oli Seb-s,aga seal oli koguaeg mingi jama,seega panin arve kinni ja tegin Swedi.Siiani rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil just olid laste kontod SEBs ja kolisime üle Swedi. Mõlemas

kohas on need kontod tasuta. Kahjuks meie jaoks oli SEB liiga jäik kõiges ja Swed just vastupidi. Abikaasa on mul terve elu SEBs olnud ja nüüd sai kõrini nende pidev tohutu jäikus. Kolis koos lastega Swedi. Seega Kuidas kellegil kogemus on. Peab ikka ise otsustama.

Swedbank tahab lapsele konto tegemisel ID kaarti kui laps üle 7 aasta vana ja nii ma siis teha ei saanudki,sest lapsel pole ID kaarti

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 01:48; 09.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil just olid laste kontod SEBs ja kolisime üle Swedi. Mõlemas

kohas on need kontod tasuta. Kahjuks meie jaoks oli SEB liiga jäik kõiges ja Swed just vastupidi. Abikaasa on mul terve elu SEBs olnud ja nüüd sai kõrini nende pidev tohutu jäikus. Kolis koos lastega Swedi. Seega Kuidas kellegil kogemus on. Peab ikka ise otsustama.

Swedbank tahab lapsele konto tegemisel ID kaarti kui laps üle 7 aasta vana ja nii ma siis teha ei saanudki,sest lapsel pole ID kaarti

Miks su lapsel ID-kaarti pole?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 07:26; 09.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks su lapsel ID-kaarti pole?

Kuni 15-aastasel ei peagi olema. Äkki see pere ei reisi? Pole sinu asi ju.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil just olid laste kontod SEBs ja kolisime üle Swedi. Mõlemas

kohas on need kontod tasuta. Kahjuks meie jaoks oli SEB liiga jäik kõiges ja Swed just vastupidi. Abikaasa on mul terve elu SEBs olnud ja nüüd sai kõrini nende pidev tohutu jäikus. Kolis koos lastega Swedi. Seega Kuidas kellegil kogemus on. Peab ikka ise otsustama.

Swedbank tahab lapsele konto tegemisel ID kaarti kui laps üle 7 aasta vana ja nii ma siis teha ei saanudki,sest lapsel pole ID kaarti

Miks su lapsel ID-kaarti pole?

10 aastane laps mul ja ei peagi olema,tal pildiga õpilaspilet

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 01:48; 09.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on terve pere Swedis, laste kontosid näeme abikaasaga mõlemad nagu oma kontosid ja ülekandedki toimuvad nagu oma kontode vahel. Ma ütleks, et väga kiire ja mugav.
Taskuraha osas on tehtud püsimaksed ja muus osas kasutame kõige rohkem vist seda messengeri kaudu raha küsimise-maksmise varianti. Ja nüüd on Swedis veel üks uus kiire maksevariant (telefoni nr seotud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 14:09; 12.07 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks su lapsel ID-kaarti pole?

Kuni 15-aastasel ei peagi olema. Äkki see pere ei reisi? Pole sinu asi ju.

Kui inimene seda ise mainib, et ta lapsel pole ID-kaarti, siis miks ma ei võiks põhjust küsida, miks ID-kaarti pole? Lihtsalt uudishimust küsingi, et miks pole vajalikuks peetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 07:26; 09.07 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja, tegime SEB’sse just ISIC pärast. praegu oleme küll väga rahul.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 11:46; 03.07 12:49; 03.07 14:31; 03.07 18:31; 12.07 09:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Koolilaps pangakonto koolilapsele