Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pange oma õlavarred valmis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Pange oma õlavarred valmis

Postitas:
Kägu

Tundub, et korra head kraami saanud … hakkavad seda pidevalt saama nagu junkies. https://twitter.com/BAN05063867/status/1449808305338134531

Siia sobib laul, kus asendada sõna mehi sõnaga süste.
https://www.youtube.com/watch?v=IutgJvqcTew

+4
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa oled nii vaimukas ja tark inimene.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan öösel magamist. Äkki aitab.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähem juua ehk, TA?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõde on valus, aga selle koha peal “told you so” laulda pole ka viisakas.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta valus on? Lähen rahumeeli uut süsti saama.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta valus on? Lähen rahumeeli uut süsti saama.

Väga tore, et lähed. Küll aga on inimlikust tendentsist oodata, et kui kolmas doos saab uueks standardiks ka mitte 65+ ja eesliinitöötajate seas, hakkab meie täielikult vaktsineeritute inimeste hõlmatus veelgi alanema. Igaüks sellise validusega kolmandat juba vastu ei võta, see on paratamatu.

Hetkel valitsus isegi 1-2 süsti mitte tegijatega hädas.

Mis edasi saab?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaüks sellise validusega kolmandat juba vastu ei võta, see on paratamatu. Hetkel valitsus isegi 1-2 süsti mitte tegijatega hädas.

Mis see validus on? Valitsus pidi olema? Kuidas sõltub kolmanda süsti saamine sellest, mis valitsus Eestis on? Pühadevahe, ausalt. Sa ootad süsti eest poliitilisi kompromisse või? Kui Helme või minupoolest Izmailova ütleksid, et mine vaktsineerima, siis läheksid kohe? Arusaamatu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil hetkel me kõik sureme ära. See on üsna kindel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaüks sellise validusega kolmandat juba vastu ei võta, see on paratamatu. Hetkel valitsus isegi 1-2 süsti mitte tegijatega hädas.

Mis see validus on? Valitsus pidi olema? Kuidas sõltub kolmanda süsti saamine sellest, mis valitsus Eestis on? Pühadevahe, ausalt. Sa ootad süsti eest poliitilisi kompromisse või? Kui Helme või minupoolest Izmailova ütleksid, et mine vaktsineerima, siis läheksid kohe? Arusaamatu.

mõtle natuke. valmidus. üks täht jäi vahelt ära.

niisiis, sul ei ole mitte midagi öelda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta valus on? Lähen rahumeeli uut süsti saama.

Väga tore, et lähed. Küll aga on inimlikust tendentsist oodata, et kui kolmas doos saab uueks standardiks ka mitte 65+ ja eesliinitöötajate seas, hakkab meie täielikult vaktsineeritute inimeste hõlmatus veelgi alanema. Igaüks sellise validusega kolmandat juba vastu ei võta, see on paratamatu.

Hetkel valitsus isegi 1-2 süsti mitte tegijatega hädas.

Mis edasi saab?

kui vaktsineeritus ei parane, siis saab edasi nii nagu lätis.

elu nagu ameerika mägedes, kinni-lahti, kinni-lahti. töökohad kaovad, lapsed koduõppel, meditsiinisüsteem kollapsis ja kalmistud täituvad.

või oleks mõistlikum valida skandinaavia variant?

 

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui valitsus teeb nagu skandinaavias (teistlaadi tervishoid, kindlustus vaktsineerimiskahjudele), ehk tuleb see maagiliselt piisav 10% rahvast (vist on meil ja neil vahet) ka kaasa ja siis ongi nigu naksti kõik meie probleemid lahendatud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõtle natuke. valmidus. üks täht jäi vahelt ära.

Ma ei viitsi suvalise perekooli käo mõtteid mõistatada, ausalt. Samavõrd võinuks see olla valitsus, vaidlus, valiidsus … tont seda teab, mis mõte just sinu peas oli.

niisiis, sul ei ole mitte midagi öelda.

Mille peale? Sinu repliigi peale, et “igaüks sellise valmidusega (oeh) juba kolmandat vastu ei võta?” Mis mul öelda peaks olema? Ahah? Kolmanda süstiga on muidugi see lihtne asi, et sellega kannatab oodata ja kui näed, et hakkab Eestis ka hapuks minema, teed ära ja nädala pärast oled kaitstud. Esimese kahe süstiga läheb 1.5 kuud. Siin on oluline vahe, miks kolmandate süstide tegemata jätmine ei ole nii kriitiline kui esimese süsti tegemata jätmine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi suvalise perekooli käo mõtteid mõistatada, ausalt. Samavõrd võinuks see olla valitsus, vaidlus, valiidsus … tont seda teab, mis mõte just sinu peas oli.

Minu viga, et sa vastavalt kontekstile puuduvat informatsiooni iseseisvalt juurde panna ei oska? Natuke autistlik selline?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime täna perega gripivaktsiine tegemas perearsti juures. Küsisin kolmanda süsti kohta endale ja mehele ning palusin teada anda kui saab. Seega minu õlavars on valmis. Mis siis?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu viga, et sa vastavalt kontekstile puuduvat informatsiooni iseseisvalt juurde panna ei oska? Natuke autistlik selline?

Kontekst sinna lausesse küll kuidagimoodi sõna “valmidus” ei ennusta. Ära üldse ürita oma räpakust ja sõnastusoskuse puudujääke minu autismiks pöörata 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puukentsefaliidi vastu käin teatud aastate tagant vaktsineerimas, teetanuse vastu olen pärast keskkooli lõpetamist vaktsiini uuendanud. Minu jaoks ei ole probleem minna teatud aja järel ja veel üks koroonavaktsiini süst saada. Kui see hoiab mind raskema haiguse kulu eest, siis teen seda. Ma ei saa aru, miks mõnele mõte, et keegi lähebki vabatahtlikult kolmandat süsti saama, kui selleks vajadus on, tundub nagu ulmevaldkond. Tõesti tahate jõuda samasse seisu nagu Läti praegu? Või tahaks ikka avatud ühiskonda, töö- ja hariduselu nagu Taanis, Norras, Soomes?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui valitsus teeb nagu skandinaavias (teistlaadi tervishoid, kindlustus vaktsineerimiskahjudele), ehk tuleb see maagiliselt piisav 10% rahvast (vist on meil ja neil vahet) ka kaasa ja siis ongi nigu naksti kõik meie probleemid lahendatud.

eksid.

eestis on hõlmatus, st vähemalt ühe doosiga vakstineeritud 58% elanikest,

soomes 75%, norras 77%, rootsis 71%, ja taanis 77%.

kuigi jah, ka 10% tõusu oleks meile abiks, aga skandinaaviale järele jõudmiseks on paraku sootuks pikem tee minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu viga, et sa vastavalt kontekstile puuduvat informatsiooni iseseisvalt juurde panna ei oska? Natuke autistlik selline?

Kontekst sinna lausesse küll kuidagimoodi sõna “valmidus” ei ennusta. Ära üldse ürita oma räpakust ja sõnastusoskuse puudujääke minu autismiks pöörata ????

What? Siis su emakeel pole eesti keel või oled sa paduloll. Kolmandat varianti pole.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

What? Siis su emakeel pole eesti keel või oled sa paduloll. Kolmandat varianti pole.

On küll kolmas variant – sul ei ole keelevaistu ja sa ei saa ise arugi, et lause “igaüks sellise valmidusega juba kolmandat vastu ei võta” on äärmiselt kohmakas lause. “Valmidus kolmandat süsti vastu võtta on väiksem” oleks ok. “Igaüks kolmandaks süstiks valmis ei ole” oleks ok. Aga mitte see, mida sina kirjutasid. Aitab nüüd keeleõppest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu viga, et sa vastavalt kontekstile puuduvat informatsiooni iseseisvalt juurde panna ei oska? Natuke autistlik selline?

Kontekst sinna lausesse küll kuidagimoodi sõna “valmidus” ei ennusta. Ära üldse ürita oma räpakust ja sõnastusoskuse puudujääke minu autismiks pöörata ????

What? Siis su emakeel pole eesti keel või oled sa paduloll. Kolmandat varianti pole.

Arvatavasti siis padu loll. Sina oled kõik vaidlused võitnud. Kohus aplodeerib.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi suvalise perekooli käo mõtteid mõistatada, ausalt. Samavõrd võinuks see olla valitsus, vaidlus, valiidsus … tont seda teab, mis mõte just sinu peas oli.

Minu viga, et sa vastavalt kontekstile puuduvat informatsiooni iseseisvalt juurde panna ei oska? Natuke autistlik selline?

Kas sa mõnitad autiste? Kas sa sõimad teisi, nimetades neid autistdeks?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi suvalise perekooli käo mõtteid mõistatada, ausalt. Samavõrd võinuks see olla valitsus, vaidlus, valiidsus … tont seda teab, mis mõte just sinu peas oli.

Minu viga, et sa vastavalt kontekstile puuduvat informatsiooni iseseisvalt juurde panna ei oska? Natuke autistlik selline?

Kas sa mõnitad autiste? Kas sa sõimad teisi, nimetades neid autistdeks?

????‍♀️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu viga, et sa vastavalt kontekstile puuduvat informatsiooni iseseisvalt juurde panna ei oska? Natuke autistlik selline?

Kontekst sinna lausesse küll kuidagimoodi sõna “valmidus” ei ennusta. Ära üldse ürita oma räpakust ja sõnastusoskuse puudujääke minu autismiks pöörata ????

What? Siis su emakeel pole eesti keel või oled sa paduloll. Kolmandat varianti pole.

Arvatavasti siis padu loll. Sina oled kõik vaidlused võitnud. Kohus aplodeerib.

Kohus ei aplodeeri kunagi.

Mis su probleemiks on? Tahad teisi mõnitada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi suvalise perekooli käo mõtteid mõistatada, ausalt. Samavõrd võinuks see olla valitsus, vaidlus, valiidsus … tont seda teab, mis mõte just sinu peas oli.

Minu viga, et sa vastavalt kontekstile puuduvat informatsiooni iseseisvalt juurde panna ei oska? Natuke autistlik selline?

Kas sa mõnitad autiste? Kas sa sõimad teisi, nimetades neid autistdeks?

????‍♀️

Mis facepalm. Sa kasutad autiste negatiivse solvangu sünonüümina. See on äärmiselt nõme.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis facepalm. Sa kasutad autiste negatiivse solvangu sünonüümina. See on äärmiselt nõme.

Olgu siis nõme.

Ei olnud kriitika autistide pihta. Kui mul on mõne autistiga probleem, et nad per*evestid on, siis ma räägin nendega sellest otse.

Konteksti mitte adumine on aga tavaline teema päris autistide seas. Kui see kuidagi teid solvas või teis õiglussõdalase vaimu äratas, noh, laadna sellega.

Mine vaata, kus EKRE valitsusse tuli, saad linnavalitsuse ette protestima minna.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Konteksti mitte adumine on aga tavaline teema päris autistide seas. Kui see kuidagi teid solvas või teis õiglussõdalase vaimu äratas, noh, laadna sellega.

Ka mitteautist ei aduks sinu lausetes alati konteksti. Konteksti adumise eelduseks on eelneva info piisavus. Ühest ja samal ajal veel ka vigasest lausest ei saagi alati konteksti kätte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis facepalm. Sa kasutad autiste negatiivse solvangu sünonüümina. See on äärmiselt nõme.

Olgu siis nõme.

Ei olnud kriitika autistide pihta. Kui mul on mõne autistiga probleem, et nad per*evestid on, siis ma räägin nendega sellest otse.

Konteksti mitte adumine on aga tavaline teema päris autistide seas. Kui see kuidagi teid solvas või teis õiglussõdalase vaimu äratas, noh, laadna sellega.

Mine vaata, kus EKRE valitsusse tuli, saad linnavalitsuse ette protestima minna.

Valiti volikogusid. Mitte valitsusi.

Saad ikka vahest aru?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õõõ pani ära. kohus aplodeerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta valus on? Lähen rahumeeli uut süsti saama.

Väga tore, et lähed. Küll aga on inimlikust tendentsist oodata, et kui kolmas doos saab uueks standardiks ka mitte 65+ ja eesliinitöötajate seas, hakkab meie täielikult vaktsineeritute inimeste hõlmatus veelgi alanema. Igaüks sellise validusega kolmandat juba vastu ei võta, see on paratamatu.

Hetkel valitsus isegi 1-2 süsti mitte tegijatega hädas.

Mis edasi saab?

kui vaktsineeritus ei parane, siis saab edasi nii nagu lätis.

elu nagu ameerika mägedes, kinni-lahti, kinni-lahti. töökohad kaovad, lapsed koduõppel, meditsiinisüsteem kollapsis ja kalmistud täituvad.

või oleks mõistlikum valida skandinaavia variant?

Vaktsineerituse paranemine nende vaktsiinidega ei anna ju mingit tulemust, see on selge. Viiruse levikut need ei piira ning nõrkade haigestumist ja haiglasse sattumist ka ära ei hoia. Võime ka 150% või 450% ennast vaktsineerida – jutt jääb samaks, sest nende vaktsiinide efektiivsus viiruse edasikandmise takistamisel on viiruse muutudes pea olematuks kahanenud. Mõnede uuringute andmetel lausa negatiivseks.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Pange oma õlavarred valmis