Esileht Tööelu, raha ja seadused. panin lahkumisavaldse,aga tahaks varem töölt ärajääda…kuidas?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: panin lahkumisavaldse,aga tahaks varem töölt ärajääda…kuidas?

Postitas:

panin lahkumisavalduse eilsest ja tööandja ütles,et pean 9nda maini tööl olema. seaduslikult on kõik ju korras.
Aga mis õigused mul oleks,et saaksin kasvõi 1-2 näd enne 9ndat maid ära jääda. kui olen juba lahkumisavalduse pannud,kas mul oleks õigus veel haiguslehele nt jääda?? see oleks vist ainuke variant kui saaks varem jääda koduseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui haigestud, saad loomulikult jääda haiguslehele.

Kui sul on alla 3a laps, saad jääda 14p ette teatades uuesti lapsehoolduspuhkusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lisaks. Kui on korralist puhkust välja võtmata ja tööandjal puhkusegraafik märtsi lõpuks tegemata, siis saad puhkuseavalduse esitada 2n ette ja puhkusele jääda.

Kui on õigus lapsepuhkusele (peres on alla 14a lapsi 1-2, siis 3 tööpäeva, kui peres alla 14a lapsi üle 3 või alla 3a laps, siis 6 tööpäeva), siis 3p saab näruselt tasustatud puhkust. Lisaks võib võtta kuni 10 tööpäeva palgata lapsepuhkust.

Avaldus 2n ette. Põhimõtteliselt saaksid 2n pärast koju jääda, kui on peres lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. panin lahkumisavaldse,aga tahaks varem töölt ärajääda…kuidas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.