Esileht Tööelu, raha ja seadused. pank on ühepoolselt minu konto sulgenud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: pank on ühepoolselt minu konto sulgenud

Postitas:

mul on swedpangas arve. 4 kuud tagasi lõppes laen. rohkem kontot kasutanud ei ole. täna hakkasin vaatama, et ega mul seal mingit miinust pole, kuna deebetkaart alles. ja mida ma näen1 sisse logides viskab ette kirja- teil ei ole kontot ja näitab ilusti nime. mismõttes nagu? ei ole ma saanud ühtegi hoiatavat kirja ega midagi. mismõttes on pank mu konto lambist kinni pannud? mul oli aastaid tagasi ka sebis konto mida ma aastaid ei kasutanud ja nüüd jälle kasutama hakkasin, seda ei pannud küll keegi kinni. kas pank võib üldse nii käituda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:47; 04.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

swed teebki nii, kui mingi võlgnevus jääb, siis nad ei lase enam kontole ligipääsu netipanga kaudu. st konto on sul olemas, aga sa pead minema kontorisse, et küsida, mis on kontojääk ja siis tegema avalduse, et avataks jälle konto sulle netipangas vaatamiseks. mul mehel on swed õppelaen ja mingi naeruväärne summa oli jäänud võlgu (paar eur) ja siis pidi kogu selle jama läbi tegema. eriti nõme on see, et inimene ei saa ju vaadata ka, et palju ta võlgu on, kannaks ju kohe ära, aga ei, swed ei ütle sulle palju võlgu oled. pead ronima kontorisse, ajuvaba ühesõnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt ongi tegemist paari eurose kuuhooldusega. ah, mul seda kontot vaja pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:47; 04.04 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

konto võid ju alles jätta, lihtsalt sulge deebetkaart, siis pole ühtegi teenustasu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead minema ja konto sulgema kui ei taha enam kasutada. Muidugi ka hooldustasu ära maksma mis miinuses on. Kui niisama jätad, siis tiksub sulle lõputult hooldustasu juurde. Swed seda lõpuks nii ei jäta ja asi läheb mingi aja pärast täiturile. Seega odavam oleks see asi seal ära korraldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pani Sampo arve kinni, kus oli raha peal. Aga kuna see seisis ja ei kasutanud, siis pandi kinni. Teller seletas, et kuna summa oli liiga suur, et saaks kinni panna, siis nad enne võtsid sealt mingeid tasusid maha ja siis sulgesid. Mulle ei teatanud keegi midagi ja lepingu järgi polnud ka mingeid tasusid ette nähtud. Lihtsalt pank leiutas ühepoolselt mingi teenuseraha konto mitte kasutaise eest. Lihtsalt naerdi näkku ja anti selline selgitus, et mul jäi suu lahti.
Nii, et pangad teevad igasuguseid asju, tasub silm peal hoida ja sotid selged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte konto ei pandud kinni, vaid internetipank suletakse, kui konto läheb mingil põhjusel miinusesse.
Maksa oma võlg ära ja pane konto kinni, kui sa nagunii selle panga kontot ei kasuta.
Kui tahad siiski kontot kasutada, siis maksa võlg ära ja su internetipank tehakse uuesti lahti.
Konto on ikka alles ning toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. pank on ühepoolselt minu konto sulgenud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.