Esileht Kodunurk Pann induktsioonpliidile

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Pann induktsioonpliidile

Postitas:
Kägu

Mulle kingiti pann,  mille põhjal on märge, et sobib induktsioonpliidile. Mitte mingeid muid märke pole. Kas see tähendab, et ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult mitte! Kasuta julgesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult mitte! Kasuta julgesti.

Aga kuidas sellest vastusest aru saada?
Muidugi mitte! – et siis muidugi mitte ei tohi kasutada keraamilisel pliidil? Või muidugi mitte ei sobi see vaid induktsioonpliidile?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see tähendab, et ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?

Loomulikult mitte!

Kas see tähendab, et ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?

Kasuta julgesti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõiki panne võib kasutada keraamilisel pliidil. Absoluutselt igasuguseid. Ka gaasi- ja puupliidil. Kui on induktsioonpliidile sobivuse märge põhja all, siis sobib LISAKS ka sellele. Aga tavalistel malmpannidel ja vanadel nõukaaegsetel emailpottidel mingit märget pole, aga sobivad samuti kõigile pliitidele, ka induktsioonile.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohjah.

Oskad sa öelda, mis võiks ühe metallist panniga juhtuda, kui seda kuumutada? Pann ongi ju kuumutamiseks.

Su keraamiline pliit, on see sul kunagi mõne panni või poti ära sulatanud? Ei ole ju, ega see mingi tuumajaam ole. Järelikult ei sulata ka seda uut panni ära. Mitte midagi hullu ei saa juhtuda.

Kõlab nagu näägutamine (eks see seda ongi), aga püüan sind mõtlema sundida, pärast sul endal lihtsam elada.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult mitte! Kasuta julgesti.

Aga kuidas sellest vastusest aru saada?

Muidugi mitte! – et siis muidugi mitte ei tohi kasutada keraamilisel pliidil? Või muidugi mitte ei sobi see vaid induktsioonpliidile?

Aga proovi alustada sellest, mis küsimus oli teemaalgatuses esitatud. Ja siis pane vastus küsimusele otsa. Nüüd peaks ju küll arusaadav olema, mida vastaja silmas pidas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas sellest vastusest aru saada? Muidugi mitte! – et siis muidugi mitte ei tohi kasutada keraamilisel pliidil? Või muidugi mitte ei sobi see vaid induktsioonpliidile?

See vastus oli otsene vastus küsimusele, mis kohe teema lõpus esitati “Kas see tähendab, et ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?” Ei tähenda, kasuta julgelt. Mis sobib induktsioonile, sobib ka igale poole mujale pliidile!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See vastus oli otsene vastus küsimusele, mis kohe teema lõpus esitati “Kas see tähendab, et ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?” Ei tähenda, kasuta julgelt. Mis sobib induktsioonile, sobib ka igale poole mujale pliidile!

Ta ei vastanud “Ei tähenda”, vaid “Loomulikult mitte”.

“…ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?”
-“Loomulikult mitte” sellele järgnevat “Kasuta julgelt” võis ka irooniana võtta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“…ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?”
-“Loomulikult mitte” sellele järgnevat “Kasuta julgelt” võis ka irooniana võtta.

Miks sa küsimuse poolikult kopeerisid? Küsiti ju, kas indukstsiooni märgis tähendab, et mujal ei või kasutada.
Kas see tähendab, et ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?
Loomulikult mitte!”
Loomulikult ei tähenda induktsiooni märgis, et keraamilisel pliidil ei või kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa küsimuse poolikult kopeerisid? Küsiti ju, kas indukstsiooni märgis tähendab, et mujal ei või kasutada.
“Kas see tähendab, et ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?
Loomulikult mitte!”

Mina tean, mida märgised tähendavad, aga selgitasin lihtsalt, kuidas seda kiiret vastust valesti võis mõista.
Täielikult arusaadav oleks olnud vastus kujul “Loomulikult ei tähenda”
“Loomulikult mitte” võis ikkagi käia emma-kumma lauseosa kohta eelnevast küsimusest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Loomulikult mitte” võis ikkagi käia emma-kumma lauseosa kohta eelnevast küsimusest.

Millise “emma-kumma” lauseosa, kui küsimus oli Kas see tähendab, et ma ei tohi seda kasutada oma keraamilisel pliidil?”

“Loomulikult mitte! Kasuta julgesti!”

Ma ei kujutanud ettegi kiiruga kirjutades, et inimesed ei oska küsimust ja vastust kokku panna. Teemaalgataja vast loodetavasti sai aru, aga tsiteeritav võiks lugemist harjutada, mitte siin mitu päeva jaurata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja vast loodetavasti sai aru, aga tsiteeritav võiks lugemist harjutada, mitte siin mitu päeva jaurata.

Kus ta siis aru sai, kui kohe vastu üle küsis 🙂
(Mina olen jauraja ja mina ei kirjutanud seda esimest täpsustavat küsimust.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen teenaalgataja. Ja pole absoluutselt siin jauranud ????

Sain küsimusele vastuse. Tänan.

Ja ärge enam jaurake ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Pann induktsioonpliidile