Esileht Kodunurk .

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: .

Postitas:

.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.scanpan.eu/pans

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pann, mis on kruvikeeraja.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hangi üks korralik teraspann, see kannatab peaaegu kõike.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen soovitada oma kogemuse põhjal – ostsin mitu kuud tagasi 2 panni Kaup24st. Berlingerhausi omad. Väga hea hinnaga väga hea kvaliteet. Kusjuures otsisin pigem odava hinna järgi. Aga peavad olema paksu põhjaga. Ja lugesin seniste ostjate tagasisidet ka. Olen siiani ülimalt rahul oma ostuga.
Panni teemasid lugedes aga tuleb pähe mõte, et mida imet te nende pannidega korda saadate, et ükski vastu ei pea?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on mõned pannid tõesti paremad kui teised, aga untsu ajab need enamasti liigse kuumuse kasutamine ja panni põhja kraapimine.
Minu kogemus ütleb nii:
1) pann peab olema piisavalt paksu põhjaga, nagu potidki; need eriti õhukesed sobivad vbl ainult liivakasti liivakookide praadimiseks.
2) Kui pliidil on kuumuse skaala nullist kuueni, siis ei maksa kunagi panna panni sooja 6 peale. Isegi 5 võib olla liig (eks see oleneb muidugi pliidist ka). Targem on olla kannatlik, ma panen 4 peale sooja ja võtab küll pisut aega, aga vähemalt ei kõrbe kohe kõik põhja. Kui juba pann on soe, siis võib vajadusel kuumemaks keerata.
3) Kunagi ei tohi panni kraapida teravate asjadega. Vana tõde muidugi, aga kui kodus on pereliikmeid, kes sellest ei hooli, kriibitakse pann varsti ära.

Mul on üks J. Oliveri pann, see on hea. Siis ostsin just hiljuti ühe Tefali, täitsa kobe. Aga mis nö lollikindlalt hea oleks, ei tea. Olen tuttavalt saanud endale ka ühe hiiglasliku hautamispanni, see on keraamiline, see on ka hea, aga sobibki kõige rohkem hautamiseks.

Aga üks müüja köögitarvete poes seletas minu emale, et tema ostab ise kogu aeg Tefali panne, kui on ale, aga tema põhimõte on see, et igal aastal viskab vana minema ja võtab uue, ja et väga hea pidi olema. Nojah, kui ta ise seal poes töötab ja teab, millal need kõige paremad aled tulevad, siis on ju nii ka võimalik, aga kui mina panni ostan, siis ma ikkagi tahaksin seda natuke kauem kasutada kui aasta.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malmpann

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swiss Diamond.
Kestab nii, et on hinda päriselt ka väärt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ei oleks paari esimese korraga omadega läbi.

Sa ei oska panne kasutada.

Siin pole küsimustki, sinusuguse jaoks ei ole inimkond, isegi kosmosetehnoloogia abil, panni veel paraku valmis valmistama.
Seega, sobib sulle kas malmpann (raske!) või teraspann ilma mingi katteta.
Nimekirja lõpp.

Olen teinud katseid Maximast ostetud hiina King pan (või midagi taolist) õhukese, kerge alumiinimist 28cm teflonpanniga.
Juba kuues kuu läheb (nädalas paar-kolm kasutust) ja siiani kestab.
maksis 10.99€. (pannikartulid, liha pruunistamine, isegi wokkimine)

Järeldus tee ise.
Aga see katsesoov tekkis pärast seda, kui minusugune pannipede suutis poest ära osta järjekordse hirmkalli Functional Formi, siis kodus seda mitu korda katsetada, kiruda, et võtab külge ja lõpuks alt lugeda, et “INDUCTION”????
Mul on gaasipliit.
Tagasi enam viia ei saanud, kasutus oli näha. Kasutan teda ainult teatud toitude puhul.

…….

P.S. Pakun, et lisaks eelmainitud vigadele meeldib sulle veel ka kattega pannile praadimise lõpetamisel KOHE KÜLMA VETT peale lasta.
Metall tõmbub katte all siva kokku ja kate peal mitte. Tulemus ei avaldu mitte kohe seal kraani all, aga pisut hiljem. Aga see on ÜKS võimallikest panni surmade põhjustest.

Pann tuleb lasta aeglaselt maha jahtuda, vahet pole, kas ta on Fiskars või hiina King pongpan.
Pärast pesed, mis sellest, et siis on raskem pesta.
Võib ka kuumalt (kõrvetusoht!) kohe panni paberiga puhtaks lükata (ideaalselt puhastub, kui kattega panniga tegu) ja üldsegi mitte pesta, aga see meetod muidugi puhtusefriigist tänapäevasele perekoolikale ei sobi.

+17
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 09:37; 31.05 10:11; 31.05 17:28; 31.05 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivikattega pann. Ma ausalt öeldes naeran pihku, kui loen neid pannitöötlus/puhastus/hooldus- ja muid võimlemistrikke. Kivikattega panniga tee mida tahad, kraabi metalllabidaga, pese käsitsi või nõudepesumasinas, toimib ideaalselt. Mul on Accademia Mugnano pann juba mitmendat aastat, kasutan igapäevaselt gaasipliidil, saab igasugust vatti ja on nagu uus. Müüakse nt Coopis, aga ka netis mitmes kohas, ei maksa suurt midagi. Ideaalne asi. Ma imestan ausalt öelda, et seda nii odavalt müüakse, ma oleks selle kvaliteedi juures nõus ka 5 korda rohkem selle eest maksma. Mitte midagi ei võta kinni, praen kõike ilma rasvaineta, näeb välja nagu just poest toodud. Olen laisk inimene, ei mina viitsiks mingit panni õlitada ja silitada igapäevaselt.

https://moodnekodu.delfi.ee/news/sisustusjadisain/pilkupuudev-ja-vastupidav-pann-sinu-kooki?id=68240815

https://www.hinnavaatlus.ee/928421/accademia-mugnano-pann-am-cuore-di-pietra/

PS ei toimi induktsioonpliidil.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 13:29; 29.05 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.shoppa.ee/c/pannid/212154/sh-eyJmaWx0ZXJzIjp7IkJSQU5EIjpbIkFjY2FkZW1pYSBNdWduYW5vIl19fQ==/
Ja millist nendest osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Cuore di Pietra. Ma täpsemalt ei uurinud, aga tundus, et Shoppa lehel vaid väike suurus, aga Coopis on kindlasti ka teisi mõõte.

https://www.shoppa.ee/p/accademia-mugnano-am-cuore-di-pietra-non-stick-pann-20cm/5418188

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 13:29; 29.05 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis, mis täidaks oma funktsiooni ja peaks vastu praadimisele. Mitte ei oleks paari esimese korraga omadega läbi.

Millised on sellised väga head ja taluvad PRAADIMIST?

Kodunurgas on panniteemasid liialdamata kümneid. Mine sinna ja loe. Pole sinu teema kuidagi teistest koduteemadest olulisem, et see just siin peaks olema.

Ütlen nii palju veel, et nagu Joosep Toots ütles: “Kõige parem soovitus on mees ise!”, oleneb panni puhul ka väga palju õigest kasutamisest. Mul pole ka odavad 30-eurosed pannid “paari esimese korraga” läbi läinud.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 14:28; 29.05 14:33; 31.05 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen soovitada oma kogemuse põhjal – ostsin mitu kuud tagasi 2 panni Kaup24st. Berlingerhausi omad. Väga hea hinnaga väga hea kvaliteet. Kusjuures otsisin pigem odava hinna järgi. Aga peavad olema paksu põhjaga. Ja lugesin seniste ostjate tagasisidet ka. Olen siiani ülimalt rahul oma ostuga.

Panni teemasid lugedes aga tuleb pähe mõte, et mida imet te nende pannidega korda saadate, et ükski vastu ei pea?

Sa ise ka ikka tagasiside andsid? Teiste omi on muidugi hea lugeda, aga neid ju poleks, kui keegi ei kirjutaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 14:28; 29.05 14:33; 31.05 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et teema on auto(de)st..

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 15:09; 30.05 05:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kesse lollakas miinustab (ja miks?) Scanpani ja Swiss diamondit?
Ma ei osta juba aastaid enam muud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et teema on auto(de)st..

Ajaviite rubriik ju, mitte Kodunurk.

Pisku pettumus ????

Lootsid midagi sellist leida? See oleks huvitav teema küll…

https://www.auto24.ee/used/3362785

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema on liba, siinsed naised ainult tellivad toitu koju.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mingi uniwelli pann, kõrgete äärtega ja raske. Super hea, peab vastu mu hooletu praadimisele ning pesemisele. Pea mu juures panni kasutamist,mu ema läks ostis omale ka sellise, nii suure kui ka väikse. Hiljuti oli ka XX maximas soodukas. 28cm pann 18euri.soovitan soojalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et teema on auto(de)st..

Ajaviite rubriik ju, mitte Kodunurk.

Pisku pettumus ????

Lootsid midagi sellist leida? See oleks huvitav teema küll…

https://www.auto24.ee/used/3362785

Päris hea: kuskil võsa vahel pildistatud.. Ei kannata vist eriti päevavalgust 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 15:09; 30.05 05:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fiskarsi pann. Absoluutselt mitte mingeid probleeme pole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fiskarsi pann. Absoluutselt mitte mingeid probleeme pole olnud.

Mul on Fiskarse olnud palju. Praegu kasutan kahte, samal päeval ostetud. Üks tõmbas esimese nädalaga kummi, teine lohku. Täpselt sama pann ja mudel 🙂 Aga ega ma muud lootnudki, juba harjunud, et osta kui kallis tahes, vahet pole.
Pagan, mul on vaja panni, mis sobib nii liha kõige tugevamal kuumusel pruunistamiseks, õhukeste pannkookide küpsetamiseks kui ka riisi hautamiseks. Et ma ei peaks igaühe puhul eraldi katsetama, kuidas kuumutada, kuidas jahutada, millal pesta. Mingeid eraldi juhendeid neil ju kaasas pole – et vaat see mudel ainult 150*C ja mitte rohkem.
Kes rääkis kivikattega pannidest – ka neid on mul olnud. Poolteist aastat ja ikka aamen. Kui neid tõesti toidu valmistamiseks kasutada 7 päeva nädalas ja paar korda päevas.
Katteta teraspann töötab hästi juba 5 aastat, see on ka ainus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 23:40; 31.05 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks tõmbas esimese nädalaga kummi, teine lohku.

Fiskarsi pannid on endised Hackmanni pannid. Kes on neid ca 100 aastat teinud.
Ka mina olen neid päris kaua kasutanud.

No mis kuradi moodi te neid kõveraks saate? (ära kuluvad küll)
Ma võtan ühe vanema Hackmanni (see ongi tänane Fiskars) garaazi kaasa, naabrimehel on gaasikeevitus ja proovime, kas saab kõveraks.

P.S. Miks sa poodi tagasi ei viinud, kui 1. nädalal kõveraks läks?
Ja kui gaasipliiti pole, siis sa ei saagi ju kõvera panniga mitte midagi teha.
Sest elektrid ja indukad töötavad kõik ju ülisileda kontaktpinnaga…

Ja ära tule ütlema, et sul on samuti gaasipliit. Sest gaasikate omanikud reeglina ei tea, kas pann on kõver või mitte. (ja neil on ka ükstaskõik) Kui just juba silmaga näha ei ole…

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 09:37; 31.05 10:11; 31.05 17:28; 31.05 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IKEA teraspann – ma ei viitsi kogu aeg uut osta. Ainus viga on see, et praadimisel tuleb palju rasva kasutada, valgurikkad toidud kipuvad kinni jääma pannipõhjale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui gaasipliiti pole, siis sa ei saagi ju kõvera panniga mitte midagi teha.
Sest elektrid ja indukad töötavad kõik ju ülisileda kontaktpinnaga…

Ka gaasipliidil on tüütu, kui tahad, et õli ei vajuks kas keskele kokku või servadesse laiali, keskkoht kuiv.
Elektripliitidel on eluaeg igasugu kõveraid panne saanud kasutada, kulu oli suurem ja aega läks ehk kauam, aga kuumaks läksid kõik. Kas kummis või lohkus panne on elu jooksul ennegi ette tulnud.
Mul on induktsioon ja kuigi ühel pannil on servad õhus, siis piisav pannipind siiski on kuumutusalaga kontaktis, saan kasutada väikese ala peal.
Seda, mis keskelt kummis, saan kasutada suurema kuumutusala peal, servad on vastu plaati.
Paks põhi lõpuks kuumeneb ühtlaselt ära ja hoiab temperatuuri üleval.

No mis kuradi moodi te neid kõveraks saate? (ära kuluvad küll)

Lihtsalt panin pliidile ja praadisin pannkooke. Nii et polnud eriti suur kuumus ka. Ja kõveraks nad läksid.

Miks sa poodi tagasi ei viinud, kui 1. nädalal kõveraks läks?

Polnud mõtet. Mul oli praadida vaja, mitte joosta pannidega edasi-tagasi. Mingit garantiid ju pole, et järgmine end samuti vinklisse poleks keeranud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 23:40; 31.05 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on induktsioon ja kuigi ühel pannil on servad õhus, siis piisav pannipind siiski on kuumutusalaga kontaktis, saan kasutada väikese ala peal.

??????????
Indukad ei tööta kontakti kaudu. Kontakti on vaja selleks, et pann ei hakkaks pliidil keerlema ja selleks, et kui lased 1cm kõrguselt (üks serv maas) kukkuda, siis ei kuku kolakaga vaid sahinal.

Aga jah, las ta olla. Kui sa sisselülitatud induka puhul käe kuumaalale asetades ikka ära kõrvetad, las see teema jääda….
Läheb keeruliseks.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 09:37; 31.05 10:11; 31.05 17:28; 31.05 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu indukas ei töötagi, kui tema meelest pole piisavalt kontakti, nt. kui püüan liiga väikest nõud suure keeduala peal kasutada. st. ta kontrollib (magnetiseeruva) metalli olemasolu keedualal (või mingitel selle osadel). kui pole, vingub natuke ja lülitub siis välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

st. ta kontrollib (magnetiseeruva) metalli olemasolu keedualal (või mingitel selle osadel)

Lühidalt ja kolme sõnaga võib vist nii öelda: idukas otsib rauda (millele magnet külge hakkab) ja mikrokas otsib vett, mille molekule hakata väristama.

Kui paned induka keeduala peale palja käe või alumiiniumpoti või vaskpoti, siis ei juhtu halligi.
Kui paned mikrokasse 100% kuiva ja ilma veeta ainet (tühja puhta klaasi, taldriku, vatitupsu jne), siis ei juhtu samuti midagi.

Tegelt pole keeruline, aga ikka veel kõik ei tea.
Proovige järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 09:37; 31.05 10:11; 31.05 17:28; 31.05 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küll on siin selgeltnägijad koos, et teavad kuidas ma panni kasutan … Kahjuks te võimed veavad teid alt…

Pole vaja selgeltnägija olla, kui sa ise kirjutad, et su pannid on PAARI ESIMESE KORRAGA läbi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 14:28; 29.05 14:33; 31.05 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivikattega pann. Ma ausalt öeldes naeran pihku, kui loen neid pannitöötlus/puhastus/hooldus- ja muid võimlemistrikke. Kivikattega panniga tee mida tahad, kraabi metalllabidaga, pese käsitsi või nõudepesumasinas, toimib ideaalselt. Mul on Accademia Mugnano pann juba mitmendat aastat, kasutan igapäevaselt gaasipliidil, saab igasugust vatti ja on nagu uus. Müüakse nt Coopis, aga ka netis mitmes kohas, ei maksa suurt midagi. Ideaalne asi. Ma imestan ausalt öelda, et seda nii odavalt müüakse, ma oleks selle kvaliteedi juures nõus ka 5 korda rohkem selle eest maksma. Mitte midagi ei võta kinni, praen kõike ilma rasvaineta, näeb välja nagu just poest toodud. Olen laisk inimene, ei mina viitsiks mingit panni õlitada ja silitada igapäevaselt.

https://moodnekodu.delfi.ee/news/sisustusjadisain/pilkupuudev-ja-vastupidav-pann-sinu-kooki?id=68240815

https://www.hinnavaatlus.ee/928421/accademia-mugnano-pann-am-cuore-di-pietra/

PS ei toimi induktsioonpliidil.

Mul oli mingi teise firma kivikattega pann ning see oli tõesti väga hea, üle 3 aasta kasutatud, kuid kolides pidime selle ära andma, sest uues kohas oli induktsioonpiilt (vanas gaasiga). Tõenäoliselt kasutaks muidu siiani. See nägi ka tõesti välja, nagu oleks alles ostetud.
Ühtegi panni mul elu jooksul kõveraks ei ole õnnestunud saada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Kodunurk .