Esileht Lapse ootamine Panorama testi tulemustest

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Panorama testi tulemustest

Postitas:
Kägu

Küsimus Panorama testi tulemuste kohta- kas tulemused tulevad digilukku või saadetakse krüpteeritult meilile või edastatakse hoopis mingit muud moodi? Helistatakse?

 

Kellel kogemusi?

 

Aitäh!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tegid riiklikus või erahaiglas? Võib-olla käitutakse erinevates haiglates erinevalt. Mina tegin Loote Ultrahelikeskuses ja mulle seal selgitati põhjalikult kuidas ka tulemused saadetakse.

Tulemused saadeti e-kirja teel krüpteerituna. Öeldi ka, et kui midagi on korrast ära, siis lisaks helistavad. Kõik oli korras ja keegi ei helistanud. Samuti läksid tulemused digilukku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh!

Lähen ka täna sinna tegema, kindlasti küsin, lihtsalt uudishimust juba ette 🙂

Küsin ka, et kui Sulle saadeti krüpteeritult ja need avasid, kas siis oli kõik n.ö selgelt väljendatud, et riskid madalad ja välja toodud eraldi % erinevatele haigustele?

Ma mõtlen just seda, et kas need tulemused on “arusaadavas” keeles 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, need tulemused on arusaadavalt kirjas. Tulemused oli kirjas murdude, mitte protsentidena. Näiteks <1/10,000 või mikrodeletsioonid täpse murruna, nt 1/16 000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin ITKs, mulle helistati ja pärast sain ämmaemanda visiidil paberi peal. Ma kuskil digitaalselt (paraku) ei saanud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar aastat tagasi ITK-s oli nii, et kui kõik korras, helistab sekretär ja kui pole korras, oleks helistanud arst ja tulemusi selgitanud. Tulemus oli paberkujul, sai ämmaemanda visiidil kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Panorama testi tulemustest