Esileht Sünnitus pap test

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: pap test

Postitas:

sünnitusest on aasta mõõdas ning siis oli testid korras,käisin naistearstil kontrollis ja tehti ka pap-test ja leiti papiloomviirus (õeldi,et sugulisel teel leviv) kas siis võib ka olla elukaaslane/laps nakatunu sellesse? ???? Ma pole elukaaslast petnud ega ta mind. Nii mures et mehel ka on äkki ????
Saadetakse ka uuringule.
Juhul kui mehel pole siis ma võin nakatada teda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 16:45; 26.01 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt see on olnud juba aastaid, v6imalik, et said selle juba oma k6ige esimesest vahekorrast. See väga levinud “haigus”. Kindlasti on mehel ka see olemas. Peaksid uurima, mis tyvi sul on. Osad tyved tekitavad vähki, aga see vähk areneb ikka väga aeglaselt, kui yldse areneb. Emakakaela rakumuutusi saab jälgida pidevalt pap teste tehes ja kui avastatakse vähi esiaste, siis see on väga kiiresti ja lihtsalt ravitav. Olen kindel, et mul ka mingi papilloomviirus, enamusel on, neid tyvesid yle 100, peaasi, et jälgitase, kui on mingi agressiivsema tyvega viirus. Soolatyykad on ka muide papilloomviirus. Internetist saad väga palju infot selle kohta, kui viitsid googeldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 09:01; 28.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel seda ei ravita, kyst ja millal selle said, kes seda teab. Rasedust ega last see ei ohusta. Oleneb astmest, hakkad teatud aja tagant proove andma ja kyi vaja siis lõikus.see on pisike nn.konisatsiooni op.
Olen ise vähieelsel piiril olnud ja õnneks lõikus õnnestus ja tagasilööke pole 7a.olnud. kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saatekirjal oli hpv16,viimasel ajal on koguaeg halb eriti peale söömist ,perearstil analyysid korras ning veebr. lõpp saab uuringule

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 16:45; 26.01 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hpv viirus kohe kindlasti ei tekita mingeid tunnuseid, rahune maha. Emakakaelavähi tunnused on ikka hoopis teised. PAP testiga on v6imalik hinnata emakakaela rakumuutusi. Kui need on korras, siis jääd lihtsalt jälgimisele. Surema ei hakka. Kui organism on tugev, v6ib sellest viirusest isegi jagu saada. Jäta suitsetamine maha, kui suitsetad, toitu tervislikult, ära joo palju alkoholi jne… tervislik eluviis kindlasti aitab kehal viirusest vabaneda, kui see vähegi v6imalik on. Siin nt yks kysimus ja vastus arsti poolt https://www.kliinik.ee/naistehaigused/id-2/noustamine?question=65921

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 09:01; 28.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus pap test

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.