Esileht Ilu ja tervis pap-test näitab rakumuutust

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: pap-test näitab rakumuutust

Postitas:
Kägu

Sain arstilt pap- testi vastuse, mis näitab rakumuutusi. Arst utles,et vaja teha koloskoopia.

Väga midagi muud ei rääkinud, aga utles, et sellega pole nii kiiret, et peaks nuud jaanuaris vöi veebruaris tegema, kannatab ka kevadeni oodata. Kuna ma ei ela Eestis ja saangi alles Märtsis tulla seda protseduuri tegema. Aga kuidas säilitada rahu selle ajani? Selline vastus arstilt vöib ju tähendada mida iganes, muuhulgas ka, et mul on vähk? Ei pruugi, aga siiski vöib ju?

15-aastasena oli mul healoomuline munasarja kasvaja, mis opereeriti koos munasarjaga. Siiani köik arstid utlevad, et see ei ole soodustav tegur vähkkasvajaks, aga ma ikka muretsen.

Ma olen väga paanikas. Just paar nädalat tagasi olin hullumise äärel, kui ootasin rinnauuringu biopsia tulemust, mis önneks oli korras, aga nuud jälle uus suur mure. Kodus 2 väikest last ka 🙁

Kuidas säilitada rahu? Seekord on see teadmatuses olek mul eriti pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui oleks vähk või vähikahtlus, siis päris kindlasti poleks öeldud, et sellega ei ole kiire. Siis oleks sulle uus aeg juba kirja pandud ja see oleks olnud üsna kohe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis pap-test näitab rakumuutust