Esileht Ilu ja tervis Pap-test näitas kõrvalekallet

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pap-test näitas kõrvalekallet

Postitas:

Kas keegi oskab seletada, mida see tähendab? Olin arsti kõnest nii jahmunud, et ei saanud sõnagu suust. Arst muudkui korrutas, et muretsemiseks ei ole põhjust. Aga mida see kõrvalekalle siis tähendab? Kas mul siis on viirus või on ainult kahtlus? Kas tohin suguühtes olla või peaksin aasta sellest hoiduma? arst ütles, et aasta pärast uuesti tulla testile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 22:01; 21.07 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, võta telefon ja helista uuesti arstile. Ainult ja ainult nii saad õige vastuse!
Üldiselt on nii, et kui sul see PAP näotab muutust, siis see tähendab seda, et emakakalela toimuvad rakulised muutused. See on küllalt aeglane protsess, mõnedel juhtudel ei lähe hullemaks ja võib ka ise taanduda. Selline patsient võetakse jälgimise alla ja 1-2 x aastas, vastavalt haiguse kulgemisele võetakse uued analüüsid ja hoitakse silma peal. Minul kujunes selline asi kolmanda astme düsplaasiaks ( vähieelne seisund) rohkem kui 10 aastaga. Aga kindlasti võta telefon ja räägi uuesti arstiga, kui kripeldama jäi. Suguühtes võid olla. see ei levi mehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi oskab seletada, mida see tähendab? Olin arsti kõnest nii jahmunud, et ei saanud sõnagu suust. Arst muudkui korrutas, et muretsemiseks ei ole põhjust. Aga mida see kõrvalekalle siis tähendab? Kas mul siis on viirus või on ainult kahtlus? Kas tohin suguühtes olla või peaksin aasta sellest hoiduma? arst ütles, et aasta pärast uuesti tulla testile. [/tsitaat]Mis mõttes pead seksist terve aasta hoiduma? Täiesti ennekuulmatu rumalus!
Pap test võib kõrvalekallet näidata siis, kui on emakakaela põletik, mis on ilusti ravitav. Samuti võib HPV olemasolu pap-testi korrast ära ajada.
Kui arst ütles, et muretsemiseks pole põhjust, siis ära muretse ja ära genereeri igasugu rumalusi sellest, et nüüd pead aasta aega tsölibaadis elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks kohe pahandada? Kell 22 õhtul ei ole ju võimalik arstile enam helistada, sellepärast postituse tegingi siia. Olin ¨okis ja hirmunud.
Suguelu kohta küsisin, sest HPV viirus on nakkav ja levib ka meestele.
Tüüpiline perekoolikas – algul kohe sõimama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 22:01; 21.07 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Milleks kohe pahandada? Kell 22 õhtul ei ole ju võimalik arstile enam helistada, sellepärast postituse tegingi siia. Olin ¨okis ja hirmunud.
Suguelu kohta küsisin, sest HPV viirus on nakkav ja levib ka meestele.
Tüüpiline perekoolikas – algul kohe sõimama.[/tsitaat]PAP-testi kõrvalekalle ei tähenda kohe seda, et sul on HPV-viirus. PAP-test võib olla halb ka lihtsalt põletiku tõttu, sealjuures HPV-d ei pruugi sul üldse olla. Kas arst sulle ütles, et sul on HPV?

Mis puutub suguelusse, siis miks siis just selline arvamus, et 1 a. peab suguelust hoiduma?
Sel juhul peaksid terveks eluks sekselule kriipsu peale tõmbama, sest ega see viirus su kehast 1 a. pärast ära ei kao.
Kui sul on HPV, siis kartusest mehi nakatada peaksid eluks ajaks seksist loobuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui PAP test on korras, siis järgmine proov võetakse kahe aasta pärast. Kui on kerged kõrvalekalded, siis aasta pärast. Suuremate kõrvalekallete puhul kutsutakse poole aasta pärast uuesti kontrolli. Vähemalt nii olen ma oma arstist aru saanud.
Endal oli ka pärast sünnitust korrast ära ja käisin poole aasta tagant kontrollis, siis aasta pärast ja nüüd on kõik korras olnud ning proove võetakse kahe aasta tagant. Teemaalgataja, ära muretse, praegu midagi hullu pole ja aasta pärast lähedki kontrolli. Organism saab enamasti ise nende kõrvalekalletega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Pap-test näitas kõrvalekallet

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.