Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Papilloni koer

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Papilloni koer

Kirjutage Papilloni koeratõust oma reaalse kogemuse põhjal (palun mitte postitada internetist kopeeritud lõigukesi). Mulle on mitmel põhjusel see koeratõug meeldima hakanud aga põhiline küsimus minu jaoks seisneb selles, et kuidas ta talub üksinda kodus olemist (käin tööl iga päev ja 8 tundi päevas E-R pole kedagi kodus)? Kas üksi olemine rikub psüühika ära (tekivad mingisugsed käitumisprobleemid)? Kas sellele koerale tuleks teine koer sellisel juhul seltsiliseks võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei talu üksinda olemist. Lihtsalt nii inimesele orienteeritud koer. Psüühika rikud ära selles mõttes, et hakkab igavusest haukuma,ulguma, asju lõhkuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kodunurk Papilloni koer