Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parajumpers

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Teema: Parajumpers

Postitas:
Kägu

Vaatan esimest korda selle firma talvemantleid. Kuidas nende suurustega on, kas peab midagi arvesse võtma? Ja kust oleks kõige mõistlikum tellida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kaubamaja müüb, mine proovi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ülikõva bränd. Mine Kaubamajja ja osta endale, mis sa selle tellimisega jändad.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma mõtlesin esialgu, et tegu on jalutute  langevarjuritega aga hoopis keegi teeb reklaami mingitele mantlitele

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma mõtlesin esialgu, et tegu on jalutute langevarjuritega aga hoopis keegi teeb reklaami mingitele mantlitele

No isegi perekoolikas on aru saanud, et didriksons on mingi vaesurite bränd ja vaatab nüüd kallemeid jopkasid (vaatan esimest korda). Aga endiselt ikka, et kust saaks odavalt ( mis on mõistlikult maskeerirud sõna “mõistlik” taha).

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mis selle brändi nii heaks teeb?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki keriks edasi, kui midagi öelda pole ja oma kibestumust varjata ei suuda. Siit foorumist ma sellest firmast üldse kuulsingi, seepärast ka siit uurin. Kaubamajas ei saa mingist valikust rääkidagi, isegi selga proovida pole midagi.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et lätlased jäätise ümber nimetanud

Miks kilekõssu eest tonni peaks maksma??https://www.kaubamaja.ee/naised/brandid/parajumpers

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovisin paar nädalat tagasi huvi pärast üht teist paljukiidetud, Canada Goose parkat ja peab märkima, et see oli kätte võttes ja selga tõmmates ikka väga ebamugavalt raske. Ilma naljata, nagu umbes röntgenis vest, mis õlgadele pannakse. Selline parka sobiks kanda ehk -20, -30 kraadiga, aga sarnaseid ilmasid oli Eestis eelmisi aastaid arvestades vähe. Õnneks on olemas kergemaid ja samuti soojasid parkasid, jopesid.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostsin üle eelmine aasta PJ jope longbear mudeli. Ma pole rahul. Paks on küll, aga hoiab mul kuidagi kehast eemal ja külm tuleb sisse. Minul oli odavama otsa Didriksoniga soojem. Aga sai hull raha sellele hakkama pandud ja nüüd kannan hambadristis elupäevade lõpuni. Paar kilo ka juurde võtta ei saa- jääb jope väikseks.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paar kilo ka juurde võtta ei saa- jääb jope väikseks.

Või siis just laheneb see kehast eemal olemise probleem sobivalt ja omal ka isolatsioonikihti rohkem, nii et pole enam külm? Kuigi paksuks minna ma muidugi tegelikult ei soovita, elu ikka raskem nii.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise olen ostnud kaubamajast ühe mantli ja ühe parka. Olen S ja 36 kandja ja mõlemad on olnud täpselt minu suurusele vastavad. Võib-olla peaks panema tähele pikkust. Olen 176 cm pikk ja nii kehapikkus kui varrukad on mulle ideaalsed. Äkki siis väga palju lühemale ei sobi. Samas jälle äkki oleneb mudelist. Kahjuks pole praegu enda omasid käepärast, et näha, mis mudelitega tegu. Viin talveasjad tavaliselt maale suvitama, sest mul väga väike korter. Pole veel talveasju linnakorterisse tagasi kolinud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas nendel on karusnahkne karv kapuutsi ääres? Vähemalt osadel mudelitel?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hetkel on Kaubamajas üks mudel, millel on lausa kapuutsisisu ja lisaks äär jänesekarvast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mis selle brändi nii heaks teeb?

Kõrge hind. Keegi ei julge pärast öelda, et jama asi oli.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tahan omale lihtsalt vastupidavat ja ülisooja talvemantlit. Olen nii palju juba alt läinud nende ostudega – ikka külmetan edasi. Maksu siis pealegi rohkem, raha tuleb ja läheb, aga minul on ehk lõpuks lootust ka jahedat ja külma ilma nautida, mitte terve elu keset oktoobrikuud talveparkaga krampides väriseda.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tahan omale lihtsalt vastupidavat ja ülisooja talvemantlit. Olen nii palju juba alt läinud nende ostudega – ikka külmetan edasi. Maksu siis pealegi rohkem, raha tuleb ja läheb, aga minul on ehk lõpuks lootust ka jahedat ja külma ilma nautida, mitte terve elu keset oktoobrikuud talveparkaga krampides väriseda.

Olen samasugune ja minule see tonnine jope õnnist talverõõmu ei toonud. Kuigi jah, see naturaalsest karvast kapuutsi sisu ja krae on küll väga soojad. Tuulisel päeval vähemalt pea ei külmeta.

Levil Lapimaal oli isegi talutav, kui all oli soepesu, fliis, ja kõrge kõhuosaga talvetunked. Õues oli -32C. Aga Levil polnud õhuniiskus nii kõrge nagu meil Eestis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: right;”>

Mina  plaanisin ka Parajumpersirt vaatama hakata kuna olen kiidusõnu sellekohta kuulnud. Hetkel on see hirmuskiidetud. Didriksons mul, aga käin sellega septembri algusest saati(v.a  need paar super sooja päeva mis olid) ja ma väga kardan juba mis talvel saama hakkab, kuidas ma selle külmaga hakkama saan. Otsin mingisugust supersuper sooja jopet(mis tavainimese jaoks oleks ilmselt isssand sellega  oleks mul ammu niiiii palav juba!!).</p>

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Üks asi veel- seda jopet ei saa tavalises keemilises pesta. Märk keelab. Võtsin vastutuse endale ja peale keemilist muutus jope pind natuke nagu krobeliseks. Niisiis PJ jopet oskab pesta õigesti vaid loetud pesulad.</p>

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostsin eelmisel kevadel parajumpersi enda kodulehelt, kevadepoole on neil allahindlused. Mitte täitsa kevadel, vaid juba jaanuari lõpus ja veebruaris. Neid on erinevaid mudeleid, aga mina ostsin pikema sulemantli, light variandi, see on küll väga mugav ja soe. 600 eurot nii jube palju pole ka. Ganadian Goose’i proovisin kunagi Kaubamajas, ei meeldinud seljas, mudelid ka rohkem sellised tumedad ja rasked. Alla nad ka põhimõtteliselt ei hinda. Parajumpersi ostsin heleda, neil on päris hea värvivalik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks asi veel- seda jopet ei saa tavalises keemilises pesta. Märk keelab. Võtsin vastutuse endale ja peale keemilist muutus jope pind natuke nagu krobeliseks. Niisiis PJ jopet oskab pesta õigesti vaid loetud pesulad

Parajumpersi ostsin heleda, neil on päris hea värvivalik.

Siis on muidugi mõistlik hele osta. Kannad esimese pesuni ja siis uus 600 lendu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis on muidugi mõistlik hele osta. Kannad esimese pesuni ja siis uus 600 lendu.

Minu oma saab küll keemilises puhastada. Eks neid ole erinevaid mudeleid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel on Kaubamajas üks mudel, millel on lausa kapuutsisisu ja lisaks äär jänesekarvast.

Kas see on kindel? Minul on see mantel ja ma arvasin, et see ei ole päris karv.  Nüüd olen küll pettunud.

Teemasse vastates, siis ma olen ka 36-suurus ja mantel sobis ka S. Aga pikkus on 170 cm. Tundub igast otsast paras.  Ja konkreetselt minu mudel on väga hästi kehasse. Seega külm sisse ei tule. Aga ilma selga proovimata ma nii kallist asja küll ei ostaks.

Eriti raske mu mantel ei ole, aga ülearu kerge ka mitte. Aga väga soe on küll. Praeguse ilmaga veel kanda ei saa. Ikka pigem miinuskraadidega sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võib-olla neil on erinevad karvad, minu omal on pesukarukarv ääres. Aga on ka ilma karvata variante, need on ka odavamad.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see on kindel? Minul on see mantel ja ma arvasin, et see ei ole päris karv.  Nüüd olen küll pettunud

päriskarv on. miks pettunud? ma eelistaks iga kell naturaalset karva kunsttuustakale

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, ma olen oma tutvusringkonnas suurim külmavares ja jalakäija, aga mingid tavalised sulejoped on siiani asja ära ajanud. Eelmisel aastal sadas lund vist kaks korda? Miinuskraade oli mitmel korral? No -20 ei tulnud ära.

Aga ju teemaalgatsja on iga päev 8 tundi järjest -20 kraadi käes.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see on kindel? Minul on see mantel ja ma arvasin, et see ei ole päris karv. Nüüd olen küll pettunud

päriskarv on. miks pettunud? ma eelistaks iga kell naturaalset karva kunsttuustakale

Esiteks, ma ei taha tänaval peksa saada (seni ei ole õnneks saanud). Ja teiseks, viimasel ajal olen ma ise ka hakanud valeks pidama loomade tapmist sellepärast, et inimene saaks ennast nende karvaga ehtida.

Hiljuti nägin telekast karuslooma kasvandust. Väikesed, hirmunud loomad meeleheitlikult mööda tibatillukest puuri jooksmas ja väljapääsu otsimas…

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esiteks, ma ei taha tänaval peksa saada (seni ei ole õnneks saanud). Ja teiseks, viimasel ajal olen ma ise ka hakanud valeks pidama loomade tapmist sellepärast, et inimene saaks ennast nende karvaga ehtida. Hiljuti nägin telekast karuslooma kasvandust. Väikesed, hirmunud loomad meeleheitlikult mööda tibatillukest puuri jooksmas ja väljapääsu otsimas…

Minu arust Parajumpers just reklaamib, et nad ei kasuta kasvanduste loomade karva, vaid pesukarude karva, keda tapetakse nagunii, sest nad on mõnes maailmaosas nagu meil rotid või kajakad. Muidu läheks see karv lihtsalt prügimäele. Aga seal on palju mudeleid ka ilma karusnahata.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mütsid 120 euri. Hahaa 😀

Kuldniidiga läbi õmmeldud vist.

Absurdne kui ülehinnatud on tänapäeval riided. Ja lollid maksavad, sest firma märk on ju peal. Küll siis on kindlasti parem. Tegelt on see müts ja jope samasugune nagu teised, lihtsalt firma nimi.

Põhimõtteliselt ikka nii tulus äri tänapäeval see riideäri. Üritad natuke kvaliteetsemalt midagi teha, et õmblused peaks kauem vastu ja ei laguneks, narmendaks kohe, siis reklaamid palju, paned firma nime peale ja siis lollid ostavad ükskõik mida, millel tegelikult on kahekordne juurdehindlus. Asjade tootmine ei maksa pooltki nii palju kui nende lõplik hind.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Asjade tootmine ei maksa pooltki nii palju kui nende lõplik hind.

Tõesti või? Esimest korda elus kuulen 🙂

Ja mis seisukoha võtad siis näiteks hambaravi kohta. Või matuseteenuse või juriidilise teenuse. Siin on juurdehindlus ikka tugevalt rohkem kui pool tegelikele kuludele. Riideäri on vähemalt selles mõttes hea, et võid ka euroga mingi eseme osta, keegi ei käsi rohkem maksta. Aga kadunukest maa peale ei jäta, hambaid pead ravima, kui on juriidiline probleem, pead maksma. Mingit valikut sul siin ei ole.

+4
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parajumpers