Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parajumpers

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )

Teema: Parajumpers

Postitas:
Kägu

Huvitav, ma olen oma tutvusringkonnas suurim külmavares ja jalakäija, aga mingid tavalised sulejoped on siiani asja ära ajanud. Eelmisel aastal sadas lund vist kaks korda? Miinuskraade oli mitmel korral? No -20 ei tulnud ära.

Aga ju teemaalgatsja on iga päev 8 tundi järjest -20 kraadi käes.

Kuidas on niivõrd raske aru saada, et inimeste külmataluvus on erinev. Ja mis miinused, ma räägin, et mul on praegu plusskraadidega talveparkaga külm! Ja olengi palju väljas ja tundide kaupa, sest mul on koer.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen ka külmavares. Ja ma olen aru saanud, et minul on soe ainult sulemantlite-jopedega. Enam ma midagi muud ei ostagi kui sule-asju.

Ok, mul on üks paks Didriksoni parka, mis on ka hästi soe. Aga kõik teised variandid on mul välistatud. Perekoolis ainuõigeks peetavat villast mantlit kannan külmaga ainult siis, kui on vaja minna kuhugile, kus peab esinduslikum välja nägema ja seda ka vaid siis, kui pikalt õues olema ei pea.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja mis seisukoha võtad siis näiteks hambaravi kohta. Või matuseteenuse või juriidilise teenuse. Siin on juurdehindlus ikka tugevalt rohkem kui pool tegelikele kuludele. Riideäri on vähemalt selles mõttes hea, et võid ka euroga mingi eseme osta, keegi ei käsi rohkem maksta. Aga kadunukest maa peale ei jäta, hambaid pead ravima, kui on juriidiline probleem, pead maksma. Mingit valikut sul siin ei ole.

Võtan sellise seisukoha, et riiete puhul on tegemist tohutu masstootmisega. Ja mida suuremates kogustes midagi toota, seda soodsam see ühe toote kohta on, teadupärast. Riideid toodetakse, ainuüksi ühe firma poolt, kordades rohkem kui levinud on nt juriidiline teenus või matusebürood. Hambaravist ma rääkima ei hakka, sest see asi on ka reaalselt nii kallis. Kõik tarvikud, vahendid ja aparaadid meditsiinis maksavad väga palju. Lisaks tahab ju hambaarst siiski ka palka saada. Ma ei usu, et hambaravi annab võrrelda riidetööstuse või juriidilise teenusega. Humaanmeditsiinis ongi kõik protseduurid, opid jne väga kallid. Sina lihtinimesena lihtsalt ei tea nende asjade maksumust, kuna meil on selline tore asi nagu Haigekassa, kes kõik su eest kinni plekib. Inimestel pole õrna aimugi, kui kallid need asjad tegelikult on. Lähed erakliinikusse, saad teada.

Inimesel ongi valik osta endale kas 20eurone või 200eurone müts. Tahate tõesti väita, et masstootmisel jalanõude ja jopede reaalne kulu on ligilähedanegi sellele, mis hinnaga neid müüakse? Millest seda 120eurost mütsi tehakse?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mütsid 120 euri. Hahaa 😀

Kuldniidiga läbi õmmeldud vist.

Absurdne kui ülehinnatud on tänapäeval riided. Ja lollid maksavad, sest firma märk on ju peal. Küll siis on kindlasti parem. Tegelt on see müts ja jope samasugune nagu teised, lihtsalt firma nimi.

Põhimõtteliselt ikka nii tulus äri tänapäeval see riideäri. Üritad natuke kvaliteetsemalt midagi teha, et õmblused peaks kauem vastu ja ei laguneks, narmendaks kohe, siis reklaamid palju, paned firma nime peale ja siis lollid ostavad ükskõik mida, millel tegelikult on kahekordne juurdehindlus. Asjade tootmine ei maksa pooltki nii palju kui nende lõplik hind.

Aga sina osta ikka Cäthy Putiigist edasi – siis maksad lihtsalt ei millegi eest oma odavat hinda, sest seal ei ole isegi “üritatud midagi natuke kvaliteetsemalt teha”.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mis selle brändi nii heaks teeb?

hind

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtan sellise seisukoha, et riiete puhul on tegemist tohutu masstootmisega. Ja mida suuremates kogustes midagi toota, seda soodsam see ühe toote kohta on, teadupärast. Riideid toodetakse, ainuüksi ühe firma poolt, kordades rohkem kui levinud on nt juriidiline teenus või matusebürood. Hambaravist ma rääkima ei hakka, sest see asi on ka reaalselt nii kallis. Kõik tarvikud, vahendid ja aparaadid meditsiinis maksavad väga palju. Lisaks tahab ju hambaarst siiski ka palka saada. Ma ei usu, et hambaravi annab võrrelda riidetööstuse või juriidilise teenusega. Humaanmeditsiinis ongi kõik protseduurid, opid jne väga kallid. Sina lihtinimesena lihtsalt ei tea nende asjade maksumust, kuna meil on selline tore asi nagu Haigekassa, kes kõik su eest kinni plekib. Inimestel pole õrna aimugi, kui kallid need asjad tegelikult on. Lähed erakliinikusse, saad teada. Inimesel ongi valik osta endale kas 20eurone või 200eurone müts. Tahate tõesti väita, et masstootmisel jalanõude ja jopede reaalne kulu on ligilähedanegi sellele, mis hinnaga neid müüakse? Millest seda 120eurost mütsi tehakse?

Kes käsib sul neid asju osta? Mine kaltsukasse või kerja tasuta, midagi ei pea maksma. Tean väga hästi, mis maksavad hambaarsti tarbed, sest nimelt müün neid. Tean väga hästi, mis on hambaravikabineti kulud, sest mul on hambaravi kabinet. Kas siin on kulud tasakaalus tuludega, absoluutselt mitte. Haigekassa tasub siin väga väikese osa, seega ei puutu asjasse. Lihtsalt on valdkonnad, kus on väga suured vahelttasud. Seega su jutt on asjatundmatu jura. Ja minu väide on, et riidetööstus on ju väga süütu selles suhtes, osta või ära osta, sinu elukvaliteeti see ei muuda. Samas on mõned teenused väga ülehinnatud, mis on tegelikult eluliselt vajalikud ja kus sul valikut ei ole.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga sina osta ikka Cäthy Putiigist edasi – siis maksad lihtsalt ei millegi eest oma odavat hinda, sest seal ei ole isegi “üritatud midagi natuke kvaliteetsemalt teha”.

Mina ostan ikka sealt, kust ma soovin ning sellise hinna eest, mis minu meelest on mõistlik ning selle järgi, et mulle toode reaalselt meeldib. Jah, isegi iga aasta sealt “Cäthy Putiigist” ostes tuleks odavam. Sest ega see jope, müts ju ei kõlba mitu aastat kanda. Tuleb iga aasta-kahe tagant uus osta, et ikka moega kaasas käia jne. Siis ongi odavam osta igal aastal see jube ebakvaliteetne 20eurone müts kui iga kahe-kolme aasta tagant 120eurone 😀

Mis üldse nii hinge võtsid? Kui inimene tahab ainult nimesid taga ajada, et seeläbi enda staatust justkui tõsta ja ikka naabrist parem olla, siis lasku käia. Mina lihtsalt natuke naeran pihku, kuidas mõned peavad oma firmajopede, käekottide, saabaste jms ringi käima. Lihtsalt sellepärast, et oleks see konkreetne nimi tootel ja et teised ikka teaks, kui jõukas ja mitte teistest halvem ollakse. Ja mis absurdsed summad sinna lähevad. Lõppkokkuvõttes ei ole kvaliteedis ka nii suurt erinevust. Odavamad asjad peavad sama kaua vastu. Telefonidest ma ei hakka rääkimagi.

Eks sinusuguseid neid ülehinnatud tooteid ostavadki, et teistest paremad näida. Ise ei oska korrektselt kirjutada lihtsamaidki võõrsõnu 😀

+6
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel on see hirmuskiidetud. Didriksons mul, aga käin sellega septembri algusest saati(

Püha püss! Ma pole isegi oma kõige õhemat trenchcoati (tolmumantel või kuidas seda peaks eesti keeles nimetama?) veel millegi paksema vastu vahetanud, ammugi ei mõtle ma mingi sulejope peale veel. Inimesed on ikka nii erinevad….

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes käsib sul neid asju osta? Mine kaltsukasse või kerja tasuta, midagi ei pea maksma. Tean väga hästi, mis maksavad hambaarsti tarbed, sest nimelt müün neid. Tean väga hästi, mis on hambaravikabineti kulud, sest mul on hambaravi kabinet. Kas siin on kulud tasakaalus tuludega, absoluutselt mitte. Haigekassa tasub siin väga väikese osa, seega ei puutu asjasse. Lihtsalt on valdkonnad, kus on väga suured vahelttasud. Seega su jutt on asjatundmatu jura. Ja minu väide on, et riidetööstus on ju väga süütu selles suhtes, osta või ära osta, sinu elukvaliteeti see ei muuda. Samas on mõned teenused väga ülehinnatud, mis on tegelikult eluliselt vajalikud.

Ma ei ostagi neid asju ega keegi ei käsi. Ja ei kavatsegi kunagi nii ülehinnatud tooteid osta, lihtsalt sellepärast, et nad on endale nime teinud ja teised lollid ostavad. Kui keegi neid ei ostaks, siis oleks sunnitud nad asjadele normaalsema hinna panema.

Siin Perekoolis saab väita mida iganes. Ükskõik, msi teema on, siis alati kargab välja mingi tädi, kes on “juhtumisi” anestesioloog, hambaarst, kõrge riigitegelase elukaaslane jne jne. Aga noh, kui reaalselt peaksid olema hambaarst, siis hea teada, Käod, siis on reaalne arst, kes tunnistab, et tema teenus on täiega ülehinnatud ja tegelt pole ükski meditsiiniline instrument kallis, rääkimata aparaatidest. Või noh, tegelt ei ole ikka hambaarst ,sest tal on hambaravikabinet ja müüb tarvikuid lihtsalt. Ju siis tal on nii odavad tooted ja kabinet.

Ma töötan ka medvaldkonnas ja minu meelest on seal isegi väiksemad tarvikud ja instrumendid üsna absurdse hinnaga. Suurematest aparaatidest ei maksa rääkidagi. Aparaatide maksumus tuleb ju tasa teenida, samuti tahaks arstid ja õed siiski veits kõrgemat palka saada kui miinimum jne.

Haigekassa katab muu ravi peale hambaravi, mida ma silmas ka pidasin öeldes ,et inimesed ei oma mingit ettekujutust, mis nende ravimine tegelikult maksab.

Aga sa nagunii eriti lugeda ei oska, lisaks oled selle Cathy Putiigiga samal tasemel. Kui keegi viitab, et firmariided on ülehinnatud ja mitte oma reaalset hinda väärt, hakkad lahmima, et mine siis kaltsukasse või kerja tasuta. Osstibi tasemel argumenteerimine. Madal ja loll.

Kaltsukas käin üliharva, aga seal pole ka sugugi nii odavad riided nagu arvad. Kerjama ei pea midagi, ostan lihtsalt riideid, mis meeldivad ja mõistliku hinnaga, firmanime ma taga ei aja.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naljakas lausa, kuidas inimesed ei suuda muus, kui raha keeles mõelda. Nii uskumatu, kui see ka pole – kõigil ei ole rahast kahju. Kõik ei käigi raha nimel tööl. Kõiki ei huvitagi, mis neil riiete peal kirjas on. Miks tehakse ühest lihtsast asjast nii suur number, et inimene tahab sooja ja kvaliteetset riideeset. Maksku või 5000, ikka pole kahju ja ikka on sama savi, mis sinna riide peale trükitud on. Selliste asjade peale mõtlevad ainult need, kes oma väärtust raha kaudu defineerivad ja oma elu materiaalsetele asjadele on rajanud. Sorry, aga ei hakka kunagi sellest aru saama ega viitsi ka rohkem arutleda nii mõttetul teemal.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Püha püss! Ma pole isegi oma kõige õhemat trenchcoati (tolmumantel või kuidas seda peaks eesti keeles nimetama?) veel millegi paksema vastu vahetanud, ammugi ei mõtle ma mingi sulejope peale veel. Inimesed on ikka nii erinevad….

Pole harjunud õues olema lihtsalt. Siiani on ju väga soe sügis olnud. Pidevalt üle 10 kraadi sooja. Aga inimesed käivad juba paksude parkadega ringi 😀

Ma käisin ka siiani õhukese kilekaga ja nüüd alles viimastel päevadel sügismantli selga ajanud. Mingit sulejope või parka kandmist +5 ja +10ga nagu ette ei kujuta.

Eriti mõistmatuks jääb see, kes jalutab koeraga, aga tal on ka paksu parkaga ikkagi külm. Kuidas see võimalik on? Liikudes peaks ikka soe hakkama, eriti koeraga. Ma koeraga jalutades panen just õhemalt riidesse, muidu higistab täitsa ära.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on nii, et kui sügis tuleb, siis algul tundubki +5 meeletult külm. Kui sügis on juba mõnda aega kestnud ja talv hakkab peale tulema, siis on keha kuidagi juba harjunud ja siis on +5 juba täiesti normaalne temperatuur. Lihtsalt see soojalt külmale üleminekuaeg on selline tundlik aeg.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin Perekoolis saab väita mida iganes. Ükskõik, msi teema on, siis alati kargab välja mingi tädi, kes on “juhtumisi” anestesioloog, hambaarst, kõrge riigitegelase elukaaslane jne jne

Täpselt samasugune suva “perekooli tädi” oled sina, kes siin midagi väidab, milles ei pruugi tõtt olla. Ja sina osta rahulikult mingeid muid tooteid kui Parajumpersi omi, miks peab sind see hind häirima. Teemaväline jutt, et sulle see hind ei meeldi ja saaks ka odavamalt. Jah, saab, võta prügikastist oma müts ja ongi kõik korras, midagi pole vaja kulutada.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naljakas lausa, kuidas inimesed ei suuda muus, kui raha keeles mõelda. Nii uskumatu, kui see ka pole – kõigil ei ole rahast kahju. Kõik ei käigi raha nimel tööl. Kõiki ei huvitagi, mis neil riiete peal kirjas on. Miks tehakse ühest lihtsast asjast nii suur number, et inimene tahab sooja ja kvaliteetset riideeset. Maksku või 5000, ikka pole kahju ja ikka on sama savi, mis sinna riide peale trükitud on. Selliste asjade peale mõtlevad ainult need, kes oma väärtust raha kaudu defineerivad ja oma elu materiaalsetele asjadele on rajanud. Sorry, aga ei hakka kunagi sellest aru saama ega viitsi ka rohkem arutleda nii mõttetul teemal.

Ma ei lähtu üldse materiaalsest. Aga põhimõtteliselt ei osta mõttetult ülehinnatud tooteid ega kuluta raha ilmaasjata, kui saan sama asja märksa soodsamalt. Selle raha saab paigutada palju mõistlikumalt. Küll aga on selliste bränditoodete ostjad enamuses just inimesed, kes materiaalsest lähtuvad ning end selle kaudu defineerivad. Põhimõtteliselt ei kõlba osta muud kui vaid tuntud brändide tooteid.

Kui raha nii palju on, siis ehk teeksid sellega midagi kasulikku? Annetaksid äkki laste vähiravisse, vaestele peredele, loomade varjupaigale vms? Aga selle asemel on parem endale kappide ja kottide viisi riideid osta, mida kannad vaid mõned korrad ja siis see on lihtsalt üks prügi.

Mõttetu tarbimisühiskond, kus mõeldakse vaid enda heaolule.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei lähtu üldse materiaalsest. Aga põhimõtteliselt ei osta mõttetult ülehinnatud tooteid ega kuluta raha ilmaasjata, kui saan sama asja märksa soodsamalt. Selle raha saab paigutada palju mõistlikumalt. Küll aga on selliste bränditoodete ostjad enamuses just inimesed, kes materiaalsest lähtuvad ning end selle kaudu defineerivad. Põhimõtteliselt ei kõlba osta muud kui vaid tuntud brändide tooteid. Kui raha nii palju on, siis ehk teeksid sellega midagi kasulikku? Annetaksid äkki laste vähiravisse, vaestele peredele, loomade varjupaigale vms? Aga selle asemel on parem endale kappide ja kottide viisi riideid osta, mida kannad vaid mõned korrad ja siis see on lihtsalt üks prügi. Mõttetu tarbimisühiskond, kus mõeldakse vaid enda heaolule.

Sorry, kedagi ei huvita su teemaväline möla. Räägi teemasse või koli mujale.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siinse vaidluseks kiskunud teema jätkuks, annan teada, et hetkel on Humanas 1-euro päevad. Nii, et tegelikult saab riideid ja jalanõusid soetada vajadusel või soovi korral ka peaaegu tasuta.

Muide, ma ise käin ka sageli Humana “sendi-päevadel” ostlemas. Samal ajal kannan meelsasti aga ka oma 1 100 eurot maksnud Parajumpersi mantlit.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muide, ma ise käin ka sageli Humana “sendi-päevadel” ostlemas. Samal ajal kannan meelsasti aga ka oma 1 100 eurot maksnud Parajumpersi mantlit.

Vaata siis, et seal mõnd riiet proovima hakates oma PJ mantlit kuhugi ei jäta, muidu jalutab see veel ühe euroga kellegi teise omanduses minema. (Olevat juhtunud, kuigi ehk mitte päris nii hinnalise asjaga).

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas on niivõrd raske aru saada, et inimeste külmataluvus on erinev. Ja mis miinused, ma räägin, et mul on praegu plusskraadidega talveparkaga külm! Ja olengi palju väljas ja tundide kaupa, sest mul on koer.

Mida sa selle koeraga teed, seisad paigal või? Ma saaks veel aru kui sa oleks mingi laadamüüja, et siis ühe koha peal olles hakkab külm, aga koeraga just vastupidi, peaks liikudes ju soojem olema?

Seda juttu, et keegi kannab “septembri algusest saati” talvejopet on tänavu ikka üliraske uskuda, sest terve septembrikuu oli väljas +18 ja +20, poole oktoobrini välja oli veel ikka sinna +17 kanti. Nüüd viimasel nädalal alles on läinud jahedaks, alla +10.

Sulejopesid saab muuseas osta ka Sportsdirectist, sageli on ale, alla 100 euro võib kätte saada. Kirjutage otsingusse down jacket ja vaadake kirjeldusest, kas on suled. Olen sealt saanud väga kerge ja sooja Firetrapi parka, millega oli talvel hea soe.  Paraku pidas vastu vaid kaks aastat (ühes pesus rikuti ära).

kes aga kindlalt tahab Parajumpersit ja pole väga oluline, et oleks viimase aasta mudel, siis seda müüakse ka Yoox outletis.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui raha nii palju on, siis ehk teeksid sellega midagi kasulikku? Annetaksid äkki laste vähiravisse, vaestele peredele, loomade varjupaigale vms? Aga selle asemel on parem endale kappide ja kottide viisi riideid osta, mida kannad vaid mõned korrad ja siis see on lihtsalt üks prügi.

Mõttetu tarbimisühiskond, kus mõeldakse vaid enda heaolule.

Sorry, aga nüüd sa paned küll puusse. Kappide ja kottide viisi tarbivad just need üliodavaid riideid taga ajavad ostjad. Kvaliteetse (mis üldjuhul on ka kallim) tarbija saab oma ühe esemega ikka kordades kauem hakkama.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma riskin nüüd olla ebapopulaarne, aga mul on aastate jooksul soetatud kokku kolm  PJ ja CG jopet, erineva värvi ja soojusastmega. Minu CG jope pole kuskilt otsast raske ja kange, aga eks see olenebki mudelist. Mõlemal firmal on ka karusnahata variante.

Kuna üks mu lastest tegeleb spordialaga, mis tähendab ka mulle tundide kaupa õues olemist iga ilmaga, siis on soojad riided mulle hästi olulised. Pealegi olen väga suur külmavares. Jopesin kannan aastaid ja nüüd kannab neid vahel ka mu tütar. Tõsi, sel aastal pole neid õigeid talvejopesid veel selga pannud.

PJ suurused vastavad minu meelest täpselt numbrile.

Muide, väga hea bränd on näiteks ka islandlaste ZO-ON.

P.S. Ja kui siin teemas on mõni, kes vähihaigete, laste ja loomade pärast muretseb – ei pea muretsema, olen neilegi  püsiannetaja.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, ma olen oma tutvusringkonnas suurim külmavares ja jalakäija, aga mingid tavalised sulejoped on siiani asja ära ajanud. Eelmisel aastal sadas lund vist kaks korda? Miinuskraade oli mitmel korral? No -20 ei tulnud ära.

Aga ju teemaalgatsja on iga päev 8 tundi järjest -20 kraadi käes.

Mul on üsna räige kilpnäärme alatslitus (tippajal oli TSH üle 70), seega mul on reaalne meditsiiniline põhjus külmetamiseks, mitte vaid “tunne” ja taluvus. Aga ms õnneks saan jah odavsmate riietega hakkama.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina soovitan otsida primaloft-“sulgedega” mantlit.
ma kogemata ostsin aasta-kaks tagasi ühe kalli g-stari sulemantli. mantlit kõik kiitsid (isegi mees, kes muidu midagi tähele ei pane) ja ise kiitsin taevani- et imekerge, imepehme ja soe (samas mitte higistama ajavalt). arvasin, et tegemist on päris udusulgedega aga kogemata, hakates tootesilte ära viskama avastasin, et udusulgede asemel on selline materjal nagu “primaloft”.
mul on kõiksuguseid jopesid olnud, pika ja ninani tõmmatava didriksoniga olin ka superrahul. aga no selle mantli pehmus ja kergus on üle prahi.

ma olen tõesti täiesti vaimustuses sellest materjalist – ta on kergem kui päris suled aga isolatsioon on sama hea vähemalt. karmi pakasega täiesti uutmoodi tunne – kergus ja soojus üheaegselt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see on kindel? Minul on see mantel ja ma arvasin, et see ei ole päris karv. Nüüd olen küll pettunud

päriskarv on. miks pettunud? ma eelistaks iga kell naturaalset karva kunsttuustakale

Minu poolt jääb see jope siis ostmata. Kindel ei karusnahale. No ok, ilma karvase ääreta võiks ka olla.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ostsin 2 aastat tagasi parajumpers.it lehelt masterpiece long bear mudeli kapuutsi sees jänesekarv ja ümber kährik vms soome karusloomakasvandusest (nii oli sildi peal kirjas), siis maksis 970€. Kaubamajas on kõige väiksem suurus xs ja mulle oli see megasuur, tellisin internetist xxs ja see on ok seljas. Ma olen 162cm ja 48kg.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma kogemata ostsin aasta-kaks tagasi ühe kalli g-stari sulemantli. mantlit kõik kiitsid (isegi mees, kes muidu midagi tähele ei pane) ja ise kiitsin taevani- et imekerge, imepehme ja soe (samas mitte higistama ajavalt). arvasin, et tegemist on päris udusulgedega aga kogemata, hakates tootesilte ära viskama avastasin, et udusulgede asemel on selline materjal nagu “primaloft”.

mul on kõiksuguseid jopesid olnud, pika ja ninani tõmmatava didriksoniga olin ka superrahul. aga no selle mantli pehmus ja kergus on üle prahi.

ma olen tõesti täiesti vaimustuses sellest materjalist – ta on kergem kui päris suled aga isolatsioon on sama hea vähemalt. karmi pakasega täiesti uutmoodi tunne – kergus ja soojus üheaegselt.

Põnev! Ega äkki sama või sarnase mantli kohta linki pole panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Põnev! Ega äkki sama või sarnase mantli kohta linki pole panna?

otsisin üles, umbes selline on aga teist värvi:

https://www.g-star.com/en_au/shop/women/jackets_and_blazers/d10690-8122-6484

kui ma hinda nüüd vaatan, siis parajumpersiga võrreldes ikka täielik säästukas  🙂

vaatasin ka praegust g-stari valikut ja ei loe sealt välja, mis on primaloftiga ja mis mitte. samas, mulle tundub, et kui ma enda mantlit ostsin, siis ka ma ei lugenud seda välja. mantliga oli toote siltidega kaasas lihtsalt läbipaistev padjake primaloft materjali näidisega.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

otsisin üles, selline on aga teist värvi: https://www.g-star.com/en_au/shop/women/jackets_and_blazers/d10690-8122-6484 kui ma hinda nüüd vaatan, siis parajumpersiga võrreldes ikka täielik säästukas  🙂 aga tõesti soovitan!

Ainuke probleem, et väga kole näeb välja.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

otsisin üles, selline on aga teist värvi: https://www.g-star.com/en_au/shop/women/jackets_and_blazers/d10690-8122-6484 kui ma hinda nüüd vaatan, siis parajumpersiga võrreldes ikka täielik säästukas 🙂 aga tõesti soovitan!

Ainuke probleem, et väga kole näeb välja.

aitäh 🙂

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsiks hoopis, kas on olemas sooja sulemantlit või jopet, mis oleks mõeldud 160 cm pikkusele inimesele?  Ma ei ole ülekaaluline, kuid mantel, mille suurus 36-38 ja disainitud 170 cm või pikemale inimesele, ei sobi minusugusele kohe mitte üldse 🙂

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna tulid mulle vastu naine ja ca 10-aastane poiss. Naisel oli õhuke seelik ja paljad sääred, poisil oli lühikeste varrukatega t-särk. Minna oli neil veel vähemalt 300 m esimese majani. Ei paistnud neil jahegi olema. Tallinnas, 8 kraadi oli sooja.

+2
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parajumpers