Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parajumpers

Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Teema: Parajumpers

Postitas:
Kägu

Ma ei olnud sellest firmast midagi kuulnud. Googeldasin ja sain krepsud. Uus perekoolikate ebajumal KoleDidriksoni kõrval? Koledus kuubis rõveda hinnga

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei olnud sellest firmast midagi kuulnud. Googeldasin ja sain krepsud. Uus perekoolikate ebajumal KoleDidriksoni kõrval? Koledus kuubis rõveda hinnga

Hakkas parem nüüd? Ma ei tea, kui mind mingi riideese ei kõneta, siis liiguks lihtsalt edasi. See, et igal pool oma arvamust tuleb tingimata avaldada, on üks loll kaasuv nähtus sotsiaalmeediat kasutades. Jumal hoidku, kui ma peaks igal pool hakkama sõna võtma, kui mulle mingi asi ei meeldi… Nagu näha, siis igal rõivaesemel on kasutajaid. Sinu arvamus ei pane inimesi oma Didriksonse seljast ära viskama või Parajumperseid ostmata jätma. Ma kannaks ennem viimast, kui Didriksonsi, Helly Hansenit, Altitude’i jms, mis meil spordipoodides müüakse ja igal vastutuleval inimesel seljas on. Ainult et mul on sellega vedanud, et talun jahedat ja külma hästi, seega pole sihtrühm.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun pilti ilusast jopest, parkast, mantlist…

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Palun pilti ilusast jopest, parkast, mantlist…

Ikka villane mantel kaltsupoest, kas peab veel küsima.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Parajumpers