Esileht Pereelu ja suhted Pärandusest tõusnud tüli…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )

Teema: Pärandusest tõusnud tüli…

Postitas:

Kui raske on numbrile blokki panna? Seda ka ei jaksa? Telefoni mitte vastu võtta? Seda ei jaksa?
No siis kannata edasi.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh, bloki number ära kui pole julgust öelda, et ärgu sind enam tülitagu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et parem oleks üldse telefoni nr uue vastu vahetada.
Vanaga sa võid ju bloki peale panna aga sellistel väljapressijatel on see vana number ilmselt kuhugi suurelt seinale välja kirjutatud, et jälle hea tüüdata oleks.
Uued kõnekaardi numbreid saad osta nii palju kui süda lustib ja muudkui nende uute pealt edasi tüüdata.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 14:24; 27.08 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealine pärib sundosa igal juhul ja seda vaatamata testamendile. Ei ole üldse oluline, et paari aasta pärast on ta täiskasvanu, surma hetkel oli alaealine ja tal on osast sellele majale täielik õigus.

Jah, see osa on talle rahana makstud. Kogu trall käib maja ümber.

Kui sundosa on juba välja makstud, siis ei ole enam mingit õigust. Sundosa on alati rahas ja mitte kunagi ei saa nõuda sundosa väljamaksmist majaosana. Smauti ei jäänud ju laps kodutuks, kui elas ise emaga. Sinul ei ole ülalpidamiskohustust mehe alaealise lapse ees, selleks ongi määratud sundosa. Kui maja väärtus oli lapse ema meelest liiga väike, siis pole midagi parata.

Kui terror jätkub, on võimalik taotleda kohtu kaudu lähenemiskeeldu, see hõlmab ka suhtlemiskeeldu.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 15:35; 27.08 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

p.s. Kirjutasime samal ajal teemaalgatajaga.

Lapsele on välja makstud 50% mehe varade (sh maja) väärtusest?

Siis saab loo lõppenuks lugeda ametliku kirjaga lapsele/emale, et sundosa on välja makstud.

Isegi kui mees oleks omal soovil lapsele pärandanud, tundub esmapilgul õiglane, et elukaaslane päris poole ja laps ülejäänu.

Mees teadis enda minekust, tahtis kõige maisega korralikult “ühele poole” saada. Täpseid arve mainimata ütlen, et näiteks 50 000 sai laps aasta tagasi enne isa surma kui kinnisvara hinnati ja notaris käidi. Naispere oli sellega rahul. Jutt on nüüd mingist minu moraalsest kohustusest, millega survestatakse. Mida selle rahaga tehti või tehakse, ma ei tea. Mure on just see lõputu stress..

Ahhaa, aga siis on ju naisel õigus! sa ei ole sundosa välja maksnud! See ei ole sundosa, et mees enne oma surma maksis lapsele 50 000. See oli lihtsalt kingitus. Sundosa määratakse ikka peale surma, võttes arvesse vara surma hetkel. Ja etteulatuvalt ei saa pärandist loobuda, ammugi veel alaealise lapse eest. tegelikult saab üldse alaealise lapse eest väga erandolukordades pärandist loobuda. Mehel polnud mitte mingit vajadust sellist diili teha, lasi mõnel notaril end lohku tõmmata või ei suutnud notarile oma soovi piisavalt edastada, et notar ei mõistnud õigel ajal nõu anda. Mina soovitan üle vaadata selle kinkelepingu, kas seal on kirjas, et see on pärandist loobumise hind – kui nii, siis ma kaebaks selle notari peale, kes sellise tehingu kinnitas 😀 Mees ise keeras sulle praegu käru.

+3
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 15:35; 27.08 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees teadis enda minekust, tahtis kõige maisega korralikult “ühele poole” saada. Täpseid arve mainimata ütlen, et näiteks 50 000 sai laps aasta tagasi enne isa surma kui kinnisvara hinnati ja notaris käidi. Naispere oli sellega rahul. Jutt on nüüd mingist minu moraalsest kohustusest, millega survestatakse.

See on siiski kahtlane koht. Aasta enne surma ei ole võimalik täpselt fikseerida päranduse suurust (väärtust), see fikseeritakse PÄRAST surma. Aasta enne võid ju kinnisvara hinnata, kuid aasta pärast võib seesama surija-pärandaja olla
1. hankinud hulga varandust juurde
2. vastupidi, tekitanud endale hiigelvõlad ja varanduse maha parseldanud.
Viimasel juhul peaks hoopis see tütar teemaalgatajale osa raha tagasi maksma, kui notar kinnitas, et raha oli pärandi sundosa makse.
Varanduse (pärandi) suurus on ajas kiiresti muutuv suurus. See ei ole võimalik, et aasta enne tehakse sotid selgeks, makstakse näiteks x summa tütrele (näiteks 50000) ja siis aasta hiljem surma hetkel ongi JOKK. Ma pakun, et selle aasta jooksul mehe varaline seisukord muutus ja sellele ema-tütar nüüd rõhuvad. Kas pärast mehe surma tehti pärandi inventuur ja mis oli selle tulemus? Äkki on nii, et tegelikult see ‘50000’ x-summa on väiksem, kui tütrel tegelikult õigus oli saada? Kas selline asi ei ole kuidagi võimalik?

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 15:43; 27.08 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 16:26; 27.08 17:14; 27.08 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ihne mammi ise siin tänitamas? 😀
Tõepoolest võta ühendust juristiga ja anna asjale ametlik käik. “Moraalne kohustus”? Sul pole mingit “moraalset kohustust”, unusta ära!

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ihne mammi ise siin tänitamas? ????

Tõepoolest võta ühendust juristiga ja anna asjale ametlik käik. “Moraalne kohustus”? Sul pole mingit “moraalset kohustust”, unusta ära!

Kui mind silmas pead, siis ma ei ole “see ihne mammi”. Ma lihtsalt ei kiida iial heaks sellist asja, et oma lapsed tõugatakse eemale, lastakse veel uuel naisel ka seda teha. Hea ja kasulik tädi on vaid see, kellega parajasti koos ollakse, aga lapselt pole küsitud, et kas ta siia ilma tulla üldse tahtis. Vanemad peavad eelkõige oma laste eest vastutama ja tegema nii, et neil hea on. Seda räägin ma kõigile ja käin kõigi kohta, mitte vaid antud juhtumi. Aga no see on ikka nii tüüpiline ussnaiste käitumine, et uus suhe ja pagas unustagu mees ära, elagu vaid temale. Imelik, et siin laste emad takka kiidavad, aga ilmselt on siin just enamus neid uusi ihneid naisi.

+3
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 16:26; 27.08 17:14; 27.08 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka aru, mis soga seal notaris kirja pandi. Vaevalt selle maja väärtus alla 100 000 EUR jääb? Lisaks muud varad, raha pangakontodel jne

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.08 12:11; 27.08 12:12; 27.08 12:20; 27.08 12:35; 27.08 17:21; 28.08 08:22; 28.08 11:18; 29.08 07:49; 30.08 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal on ilmselt tulevikus samasugune tüli ees ootamas ????

Meie puhul küll ei ole tütar eelmisest abielust enam alaealine, aga raha-ahnus on neil mõlemal emaga suur ja ma olen üsna kindel, et isegi matustele tullakse kohe raha küsima, tühja sest leinast, eksole. Testamendist nad ei tea. Ühesõnaga, ma olen valmis selleks, et sealtpoolt ühtegi head sõna ega mingit soojust kunagi ei tule, sest isa poole on aastate jooksul pöördutud ainult ja ainult raha küsimustes, kui vaja uut läpakat, uut ifööni või ilges kallis restoranis sünnipäeva pidada. Mõnes mõttes ei ole mul ka kahju, et see tüdruk meie pere liige pole, sest ma enda laste ligi tegelikult sellist eeskuju ei tahakski, kus oluline on ainult raha, raha, raha. Ta pole kunagi huvi tundund mitte millegi muu vastu peale raha – küllakutsed ja kõik katsed “normaalseks” suhtluseks (kutse sünnipäevale, kutse grillima, kutse maale jne, ühesõnaga normaalsed tegevused, mis ei hõlma endas ilget rahalaristamist) on tagasi lükatud, kõigepealt väiksemana tema ema poolt ja hiljem juba tütre enda poolt. Jube, need ei ole üldse minu väärtused, aga näe on selliseid inimesi olemas. Palju õnne, oled ka sina nendega tuttavaks saanud.

Mina loen sinu postitusest välja su enda meeletu rahale keskendumise. Kui sa nii rahas kinni poleks, sa ei suudaks isegi mõelda sellisele variandile, et laps ei tulnud grillima, sest seal ei saa raha. Sul on peas mingi klamber selle rahaga, mingi sundmõte. Postitus viitab küll sellele. Mis pagana hellust ja soojust sa tahad lapselt, kelle isa elab mingi naisega, kes pidevalt kahtlustab last rahaahnuses?

+11
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 17:34; 27.08 18:35; 27.08 20:50; 27.08 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal on ilmselt tulevikus samasugune tüli ees ootamas ????

Meie puhul küll ei ole tütar eelmisest abielust enam alaealine, aga raha-ahnus on neil mõlemal emaga suur ja ma olen üsna kindel, et isegi matustele tullakse kohe raha küsima, tühja sest leinast, eksole. Testamendist nad ei tea. Ühesõnaga, ma olen valmis selleks, et sealtpoolt ühtegi head sõna ega mingit soojust kunagi ei tule, sest isa poole on aastate jooksul pöördutud ainult ja ainult raha küsimustes, kui vaja uut läpakat, uut ifööni või ilges kallis restoranis sünnipäeva pidada. Mõnes mõttes ei ole mul ka kahju, et see tüdruk meie pere liige pole, sest ma enda laste ligi tegelikult sellist eeskuju ei tahakski, kus oluline on ainult raha, raha, raha. Ta pole kunagi huvi tundund mitte millegi muu vastu peale raha – küllakutsed ja kõik katsed “normaalseks” suhtluseks (kutse sünnipäevale, kutse grillima, kutse maale jne, ühesõnaga normaalsed tegevused, mis ei hõlma endas ilget rahalaristamist) on tagasi lükatud, kõigepealt väiksemana tema ema poolt ja hiljem juba tütre enda poolt. Jube, need ei ole üldse minu väärtused, aga näe on selliseid inimesi olemas. Palju õnne, oled ka sina nendega tuttavaks saanud.

Mina loen sinu postitusest välja su enda meeletu rahale keskendumise. Kui sa nii rahas kinni poleks, sa ei suudaks isegi mõelda sellisele variandile, et laps ei tulnud grillima, sest seal ei saa raha. Sul on peas mingi klamber selle rahaga, mingi sundmõte. Postitus viitab küll sellele. Mis pagana hellust ja soojust sa tahad lapselt, kelle isa elab mingi naisega, kes pidevalt kahtlustab last rahaahnuses?

Mina saan aru küll, mul on selle postitajaga sarnane situatsioon, mehe vanem tütar samasugune, teismelisena olid tal pooled asjad Stockmanni brandiriided ja jalanõud. Nüüd on täiskasvanu ja peab ise teenima, ahjaa, auto isa ostis talle pika nuiamise ja manipuleerimise peale, Ford, Honda jms ei kõlvanud, ikka oli mersut vaja.

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 27.08 18:28; 27.08 20:29; 27.08 21:06; 27.08 21:08; 27.08 23:17; 27.08 23:25; 27.08 23:27; 27.08 23:39; 27.08 23:41; 27.08 23:46; 28.08 11:11; 28.08 11:16; 28.08 11:24; 29.08 19:55; 29.08 19:57; 29.08 20:04; 29.08 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teismelisena olid tal pooled asjad Stockmanni brandiriided ja jalanõud

🙂 Stockmanni brändiriided 🙂

Pooled asjad? Ja sinu lapsed libisesid läbi oma teismelise-ea muidugi Maxima puuvillastes sukkpükstes, Balti Jaama turult soodsalt saadud ja Voroneži oblastis tehtud praktiistes ja tugevatest kunstnahast sandaalides ja Humana pluusikestes. Jaa jah.

+21
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 17:34; 27.08 18:35; 27.08 20:50; 27.08 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on korduvalt kirjutanud, et pärandi sundosa on lapsele välja makstud. Seega pole lapsel ega tema emal enam midagi nõuda.

Lapsele ette nähtud sundosa ei saa lihtsalt mingi x aeg enne surma notaris käiguga “ära maksta”. Siinkohal võib mängu tulla nii KOV, kui otse loomulikult ka kohus. Reaalsus on hetkel siiski see, et pool maja on alaealise tütre oma ja võib ju aastaid kohut käiua, kuid vaevalt se midagi muudab. Küsitav on juba seegi, kui teovõimeline see isa üldse notaris käimise ajal oli.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 18:37; 27.08 18:40; 28.08 09:57; 28.08 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pärast mehe surma tehti pärandi inventuur ja mis oli selle tulemus? Äkki on nii, et tegelikult see ‘50000’ x-summa on väiksem, kui tütrel tegelikult õigus oli saada? Kas selline asi ei ole kuidagi võimalik?

https://www.notar.ee/554

Pärandi inventuur on endiselt kohustuslik, kui pärijaks on piiratud teovõimega isik, kohalik omavalitsusüksus või riik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 18:37; 27.08 18:40; 28.08 09:57; 28.08 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsitav on juba seegi, kui teovõimeline see isa üldse notaris käimise ajal oli.

Kust sa võtad, et polnud teovõimeline? Notari asi on teovõime kindlaks teha ja suval seniilikul ei lasta ikka testamenti teha. Iga haigus ei võta mõistust. Eriti hale on tulla kohe teovõimetuks igat surijat tembeldama, kui testament ei meeldi. Küll aga on oluline, kui palju oli mehel vara ja kui palju ülalpeetavaid. Kui abielus polnud, on ainus sundosa saaja see laps ja seega peaks ta nüüd pärima pool oma isa varast (kui muidu oleks pärinud terve, aga mees tegi testamendi teisiti). Kui vara väärtus (koos maja ja muuga) oli 50 000, pole rohkem midagi kobiseda. Kui polnud, on. Mingid vuhvatamised ja moraal ei puutu asjasse, surnu tahe oli oma vara nii jagada, seadus seab sellele teatud piirid, kui surijal oli ülalpeetavaid, rohkem ei tohiks kobinat ja viginat olla.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 18:46; 30.08 13:33; 30.08 14:18; 30.08 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vara väärtus (koos maja ja muuga) oli 50 000, pole rohkem midagi kobiseda. Kui polnud, on.

Esiteks oli minu arust see 50000 toodud lihtsalt näiteks. See selleks.
Teiseks, palun saa aru – pärandi suurust ei saa hinnata aasta aega enne pärandi avanemist. Me keegi ei tea ju, milline oli maja väärtus selle notariaalse tehingu hetkel ja milline pärandi avanemise hetkel aasta hiljem. + muud tehingud siia-sinna – kas varandus kasvas või kahanes selle aja jooksul? Kes lõpuks kellele võlgu on? Teemaalgataja ei ole ju rääkinud? Äkki näiteks mees hullult parendas maja selle aasta jooksul ja tõstis selle hinda? Siis kuuluks tütrele rohkem kui see ‘50000’. See mul lihtsalt teooria, ei ole vaja tähte hakata närima. Me lihtsalt EI TEA rohkem ja ei saa anda hinnangut.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 15:43; 27.08 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur ja oluline täpsustus:

kui alaealine laps pärib SUNDOSA, siis see ei ole sama suur kui oleks seadusejärgsel pärimisel
st
kui pärijad on uus abikaasa ja see laps, siis laps ei päri poolt isa pärandist
vaid
poole sellest, mille pärinuks seaduse järgi ehk siis antud juhul 1/4 varast.

1/4 majast võib maakohas vabalt olla 50 000, ei enam.

Lisame veel fakti, et v-o oli see maja mitte surnu lahusvara vaid uue abikaasaga vormistatud ühisvara…sel juhul on pool maja nagunii naise oma, pärimisele läheb vaid pool, millest omakorda sundosa on 1/4
st
kokkuvõttes on siis lapse sundosa 1/8 majast.

Kohe kindlasti ei pea teemaalgataja end süüdi tundma, selgitama, suhtlema jne. Kui lapse eestkostjal on pretensioone ja soovib midagi, pöördugu notari poole. Kui aga pärandvara inventuur on tehtud ja lapse sundosa st 1/4 varast välja makstud siis pole midagi nõuda ning võõrast inimest tülitada on lihtsalt ebaviisakas ja tulebki eirata, konkreetselt blokkida pärast soovitust talle kas notari poole või kohtusse pöörduda kui on probleeme, mitte oma lapse isa elukaaslase/abikaasa ajusid komposteerida.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 19:48; 30.08 11:57; 30.08 14:17; 30.08 15:24; 30.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees jättis oma lapsele poole majast, kui lahku läks. Tuli ära ja alustas oma elu 0’ist. Paar aastat hiljem kohtusime, minul oli maja, kuhu ka mees tuli elama, abiellusime. Ei eita, et mees on minu majja panustanud, aga testament on tehtud minu lapsele, aga kinnistusraamatus on märge, et mees võib seal elada surmani. Leian, et nii on õiglane – lihane laps sai oma isalt elu ajal kingituseks pool maja juba kätte.
Kui laps on saanud isalt juba osa kätte eluajal – siis mida veel nõuda – lapse ema saab sellest ise aru, muidu oleks ammu asi kohtus.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.08 12:18; 27.08 19:49; 28.08 17:55; 29.08 06:44; 29.08 15:40; 29.08 19:47; 29.08 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisame veel fakti, et v-o oli see maja mitte surnu lahusvara vaid uue abikaasaga vormistatud ühisvara…

Teemaalgataja mainib oma esimeses kommentaaris, et see maja oli mehe oma.

Huvitav, et mees juba oma eluajal ei teinud oma majaasju korda, et ka oma elukaaslane saaks oma osa majast. Kiireks läks siis kui avastati, et surmahaigus kallal.

Aasta tagasi maamulda läinud elukaaslane pärandas mulle oma maja (meie kodu),

Ja teemaalgataja mainib ELUKAASLAST, mitte ABIKAASAT.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.08 20:20; 28.08 11:21; 28.08 11:43; 29.08 08:13; 29.08 08:16; 29.08 20:16; 29.08 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teismelisena olid tal pooled asjad Stockmanni brandiriided ja jalanõud

???? Stockmanni brändiriided ????

Pooled asjad? Ja sinu lapsed libisesid läbi oma teismelise-ea muidugi Maxima puuvillastes sukkpükstes, Balti Jaama turult soodsalt saadud ja Voroneži oblastis tehtud praktiistes ja tugevatest kunstnahast sandaalides ja Humana pluusikestes. Jaa jah.

Nii piiratud mõtlemisega? Osteti Michael Korsi, Armanit, Guessi jne, kas see on mõistlik kulu 15-16 aastasele mittetöötavale teismelisele osta? Minu teismelistele ostan Sensay, HM, Terranova, Cropp, ka kirbukatelt, kui midagi kifti leian. Ma ei taha, et minu lastest kasvaksid samasugused wannabed, kelle arvates tuleb raha seina seest.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 27.08 18:28; 27.08 20:29; 27.08 21:06; 27.08 21:08; 27.08 23:17; 27.08 23:25; 27.08 23:27; 27.08 23:39; 27.08 23:41; 27.08 23:46; 28.08 11:11; 28.08 11:16; 28.08 11:24; 29.08 19:55; 29.08 19:57; 29.08 20:04; 29.08 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see on mõistlik kulu 15-16 aastasele mittetöötavale teismelisele osta

See, mis on teiste inimeste laste kasvatamisel mõistlik või mittemõistlik, pole muude inimeste otsustada. Minu ja exi jaoks näiteks oli äärmiselt mõistlik osta oma lapsele korralikust kennelist tehtud terviseuuringutega vanematelt pärit suhteliselt kallis kutsikas. Vähem ootamatuid tervisemuresid ja kindlam, et närvisüsteem korras. See oli minu ja minu exi kokkulepe. Kui nüüd kellelegi kolmandale see ei meeldi…mis mul sellest. Kas ma peaksin läbi käima kõik naised, kellega mu ex pärast mind maganud või koos elanud on ja nendelt luba küsima või mis. Või ainult tema praeguselt partnerilt?

See teema, et mida ühe mitte meie endi lapse vanemad oma lapsele ostavad, ei puuduta kuidagi ei sind ega mind. Kui nemad saavad seda lubada ja tahavad, mis see kõrvalvaatajate asi on. Isegi kui sina oled selle lapse isa uus sekspartner. Kuidas see sind saaks segada või häirida – see pole ju sinu laps, et sa võiksid tunda end häirituna sellest, kuidas selle lapse omad vanemad teda kasvatavad? Vähem raha jäi mehel sinu jaoks? See tegi muret?

Ei tuleks nagu selle pealegi, et hakata oma abikaasa kulusid seoses tema lapsega kritiseerima või kuidagi üldse ennast sinna segama ja virisema, et kulud liiga suured. See pole minu asi. Võtsin ta teades, et tal on see laps. Lapse üle otsustavad tema vanemad. Ostavad, mis neile mõistlik tundub ja mina hoian moka maas. Punkt.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 17:34; 27.08 18:35; 27.08 20:50; 27.08 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osteti Michael Korsi, Armanit, Guessi jne, kas see on mõistlik kulu 15-16 aastasele mittetöötavale teismelisele osta? Minu teismelistele ostan Sensay, HM, Terranova, Cropp, ka kirbukatelt, kui midagi kifti leian. Ma ei taha, et minu lastest kasvaksid samasugused wannabed, kelle arvates tuleb raha seina seest.

Nagu aru saan, siis mehe lapsel on firmariided ja sinu lastel nende isa… ma sinu asemel oleks küll vähem kriitiline.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 21:00; 27.08 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see on mõistlik kulu 15-16 aastasele mittetöötavale teismelisele osta

See, mis on teiste inimeste laste kasvatamisel mõistlik või mittemõistlik, pole muude inimeste otsustada. Minu ja exi jaoks näiteks oli äärmiselt mõistlik osta oma lapsele korralikust kennelist tehtud terviseuuringutega vanematelt pärit suhteliselt kallis kutsikas. Vähem ootamatuid tervisemuresid ja kindlam, et närvisüsteem korras. See oli minu ja minu exi kokkulepe. Kui nüüd kellelegi kolmandale see ei meeldi…mis mul sellest. Kas ma peaksin läbi käima kõik naised, kellega mu ex pärast mind maganud või koos elanud on ja nendelt luba küsima või mis. Või ainult tema praeguselt partnerilt?

See teema, et mida ühe mitte meie endi lapse vanemad oma lapsele ostavad, ei puuduta kuidagi ei sind ega mind. Kui nemad saavad seda lubada ja tahavad, mis see kõrvalvaatajate asi on. Isegi kui sina oled selle lapse isa uus sekspartner. Kuidas see sind saaks segada või häirida – see pole ju sinu laps, et sa võiksid tunda end häirituna sellest, kuidas selle lapse omad vanemad teda kasvatavad? Vähem raha jäi mehel sinu jaoks? See tegi muret?

Ei tuleks nagu selle pealegi, et hakata oma abikaasa kulusid seoses tema lapsega kritiseerima või kuidagi üldse ennast sinna segama ja virisema, et kulud liiga suured. See pole minu asi. Võtsin ta teades, et tal on see laps. Lapse üle otsustavad tema vanemad. Ostavad, mis neile mõistlik tundub ja mina hoian moka maas. Punkt.

Kust sa välja loed, et ma ainult sekspartner olen? Kust sa välja loed, et ma oma abikaasa ja tema eksnaise lapse kulusid olen kritiseerinud? See polegi minu öelda ja ei ütlegi aga nähes, milline saamatu hädavares on 27 aastane inimene, kes ei saa ilma vanemate rahakotita hakkama ja igal võimalikul viisil on käsi pikalt, siis see on päris korralik õppetund, kuidas laste manipuleerimisele ei tohi järele anda ja neile mõttetult kalleid asju lubada. Isa sai sellest ka lõpuks ise aru ja käskis laguneva mersu maha müüa kuna tütrel ei jätku raha auto remondiks.

+10
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 27.08 18:28; 27.08 20:29; 27.08 21:06; 27.08 21:08; 27.08 23:17; 27.08 23:25; 27.08 23:27; 27.08 23:39; 27.08 23:41; 27.08 23:46; 28.08 11:11; 28.08 11:16; 28.08 11:24; 29.08 19:55; 29.08 19:57; 29.08 20:04; 29.08 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osteti Michael Korsi, Armanit, Guessi jne, kas see on mõistlik kulu 15-16 aastasele mittetöötavale teismelisele osta? Minu teismelistele ostan Sensay, HM, Terranova, Cropp, ka kirbukatelt, kui midagi kifti leian. Ma ei taha, et minu lastest kasvaksid samasugused wannabed, kelle arvates tuleb raha seina seest.

Nagu aru saan, siis mehe lapsel on firmariided ja sinu lastel nende isa… ma sinu asemel oleks küll vähem kriitiline.

Need riided ja asjad osteti ammu enne mind, isa ei pidanud lastele midagi kompenseerima minu arvelt. Tema lapsed olid täiskasvanud, kui me kohtusime.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 27.08 18:28; 27.08 20:29; 27.08 21:06; 27.08 21:08; 27.08 23:17; 27.08 23:25; 27.08 23:27; 27.08 23:39; 27.08 23:41; 27.08 23:46; 28.08 11:11; 28.08 11:16; 28.08 11:24; 29.08 19:55; 29.08 19:57; 29.08 20:04; 29.08 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa välja loed, et ma ainult sekspartner olen?

Kust sa välja loed, et ma arvan, et sa ainult sekspartner oled? Ma arvan jah, et ju sa oled tema sekspartner, aga kui te ei seksi, siis palun vabandust.

Kust sa välja loed, et ma oma abikaasa ja tema eksnaise lapse kulusid olen kritiseerinud? See polegi minu öelda ja ei ütlegi

No ikka väga kritiseerid ja ütled. Et tema lapsele tehti ebamõistlikke kulusid ja et laps on saamatu hädavares ja tahab isa rahakoti peal ringi lasta. Kui see pole kriitika, siis ma ei tea, mis see on. Mis sul sellest, kas su mehe 27 aastane laps töötab või mis ta teeb. Sa tahaksid seda raha endale, saan ma õigesti aru?

Minu mehe tütar on 32 ja ma ei tuleks selle pealegi, et kritiseerida, mis kingitusi mu mees talle teeb või mida ostab. Või mismoodi tütar tööl käib, raha teenib või mida iganes. See pole minu asi.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 17:34; 27.08 18:35; 27.08 20:50; 27.08 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osteti Michael Korsi, Armanit, Guessi jne, kas see on mõistlik kulu 15-16 aastasele mittetöötavale teismelisele osta? Minu teismelistele ostan Sensay, HM, Terranova, Cropp, ka kirbukatelt, kui midagi kifti leian. Ma ei taha, et minu lastest kasvaksid samasugused wannabed, kelle arvates tuleb raha seina seest.

Nagu aru saan, siis mehe lapsel on firmariided ja sinu lastel nende isa… ma sinu asemel oleks küll vähem kriitiline.

Need riided ja asjad osteti ammu enne mind, isa ei pidanud lastele midagi kompenseerima minu arvelt. Tema lapsed olid täiskasvanud, kui me kohtusime.

Rääkisid 15-16-aastastest. Kui need riided ja asjad mehe lastele ammu enne sind osteti, siis mida sa nüüd aastaid hiljem enam kaagutad?

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 21:00; 27.08 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osteti Michael Korsi, Armanit, Guessi jne, kas see on mõistlik kulu 15-16 aastasele mittetöötavale teismelisele osta?

Need on ju odavad kaubamärgid. Paljud noored kannavad neid, mingil põhjusel neile meeldib järelikult.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 27.08 21:39; 27.08 21:40; 27.08 23:38; 28.08 00:00; 28.08 11:32; 28.08 19:52; 29.08 21:50; 29.08 23:17; 29.08 23:44; 30.08 10:42; 30.08 12:58; 30.08 13:39; 30.08 14:20; 30.08 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mainib oma esimeses kommentaaris, et see maja oli mehe oma.
Huvitav, et mees juba oma eluajal ei teinud oma majaasju korda, et ka oma elukaaslane saaks oma osa majast. Kiireks läks siis kui avastati, et surmahaigus kallal.

Mis tähendab, eluajal korda?
Mõtled poole ärakinkimist? See küll tark tegu poleks. Üks asi on surra, teine lahku minna ja sellega mõttetult vara kaotada.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 27.08 21:39; 27.08 21:40; 27.08 23:38; 28.08 00:00; 28.08 11:32; 28.08 19:52; 29.08 21:50; 29.08 23:17; 29.08 23:44; 30.08 10:42; 30.08 12:58; 30.08 13:39; 30.08 14:20; 30.08 14:24;
To report this post you need to login first.

kas siis eelmisest abielust tulnud lastel ei olegi mingit õigust? Kui te niiviisi suhtute, siis saategi ju sellise nn rahaahne suhte vastu ka.

Mis õigust? Lapsed peavad oma varanatukese ikka ise välja teenima. Vanemate ainust kohus on anda korralik põhi ja haridus.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Pärandusest tõusnud tüli…