Esileht Pereelu ja suhted Paranoia või tegelikkus?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Paranoia või tegelikkus?

Postitas:

Paanikaks on põhjust seetõttu, et tunnen alakõhus pulseerivaid liigutusi. Eriti õhtuti, öösiti, aga ka päeval kägaras istudes. Liigutused \”vajuvad\” vastavalt sellele külgele, kus pool on gravitatsioon (ehk kui magan paremal küljel, siis liigutab miski alakõhus paremal, aga mitte külje sees, vaid just alakõhus). Loomulikult kahtlustasin seetõttu juba suhteliselt kaugele arenenud rasedust ( a la 17. nädal), aga rasedust pole. Päevad on kogu aeg olnud regulaarsed. Viimati olin kondoomiga kaitstud vahekorras 26. detsembril ning pärast seda algasid ikkagi päevad õigel ajal. Tegin täna hommikul igaks juhuks ka testi – seegi oli negatiivne. Mis minuga toimub? Täiesti õudne on juba… Midagi päriselt tuksub, isegi kätt peale pannes on tunda…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

gaasid jah, sest isegi su rasedustest valetab – siis loode ikka nii vara ei liiguta – on vist kalakujuline veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu liigutusi juba tunneks, aga lapse südame tuksumist kindlasti mitte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulseerib su enda aort ja liigutused võivad olla gaasidest. Et välistada rasedus, käi igaks juhuks günekoloogi juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see lõpustega ja sabaga tulnukas, kes naise sees kasvab ja lõpuks läbi kõhuseina välja tungib naise ja kõikide juuresolijate kisa saatel. Ühes filmis oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki on pael uss?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaja teemaalgatajat mõnitada. Olen olnud rase,seega tean, mis tunne on, kui laps liigutab, samas olen mitterasedana tundnud korduvalt erinevatel eluperioodidel rasedusele sarnaseid liigutusi alakõhus.
Rahustuseks ütlen, et kui rasedustest negatiivne ja vahekorrad kaitstud, siis ei pea põdema. Selline lapse liigutamistega sarnane tunne tekib soolte peristaltikaga seoses, see ei ole haiguslik ja lihtsalt väga tundlik inimene võib neid soolte liigutusi tajuda. Minul oli see seotud suurte stressi ja ärevuse perioodidega elus ja möödus siis, kui ma sellest enam välja ei teinud. Niisiis üks järjekordne ärevushäire sümptom oli, muud midagi. Täiesti ohutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Paranoia või tegelikkus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.