Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Paranoiad

Postitas:

Lasin arstil pillid välja kirjutada ja jäin päevi ootama, et nende võtmisega alustada, kuid neid aga ei tulnudki. Tegin kokku 3 rasedustesti ning kõik olid negatiivsed. Arst ütles, et võin hakata pille sööma ka ajal kui menstruatsiooni ei ole, aga siis peaks toimuma määrdumine/veritsemine. Sellest on nüüd nädal möödas, kuid veritsust pole tulnud. Mul ei ole kunagi varem päevad ära jäänud. Kas võin olla ikkagi rase?!?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 15:07; 18.03 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi! Kuna tegid 3 testi, siis ootad nüüd kolmikuid.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Võta pille 21 päeva ja vaata siis, kas tuleb veritsus või ei. Meie su kõhu sisse ei näe, selles mõttes veidi rumal küsimus püstitatud..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Haruldasi juhtumeid on olnud, kellel test ei näita rasedust. Kuid pigem on tegu siiski tsüklihäirega.</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks teha veretesti, kui see on ikka negatiivne, siis süüa pille 21p ja vaadata, kas siis tuleb vaheveritsus või mitte. Enne pillide võtmahakkamist oleks olnud tark ikka rasedus 100% välistada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegingi 3 testi enne pillide sööma hakkamist ning helistasin ka arstile, et päevad pole hakanud. Ütles, et ilmselt tsüklihäire ja võin rahus pille võtma hakata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 15:07; 18.03 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäi pillidega alustades mingi 3 menstruatsiooni vahele, kuid peale seda läks asi tasapisi tagasi tavapäraseks. Keha peab harjuma, mõnel harjub ruttu, teisel võtab kauem aega. Mul esinesid aeg-ajalt ka raseduse sümptomid, nagu näiteks rindade valulikkus ja iiveldamine ja see pidavat samuti normaalne olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole kunagi varem päevad ära jäänud. Kas võin olla ikkagi rase?!?

Oleneb, kas sul eelnes kaitsmata vahekorda nn ohtlikel päevadel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )