Esileht Koolilaps Pärast muusikakooli lõpetamist

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pärast muusikakooli lõpetamist

Postitas:
Kägu

Uurin, mida teie lapsed pärast laste muusikakooli lõpetamist on edasi teinud – see tähendab, et kas ja kus nad on pilliõpet jätkanud? Minu laps soovib küll pilliõppega jätkata, (lõpetab järgmisel aastal) aga muusikakeskkooli ei taha minna, sest ei taha oma praegusest üldhariduskoolist ära tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

otsa-kool?

minu lapsed on lõpetanud põhiõppe arsise kellade koolis ja läinud edasi täiendõppesse ja jätkuõppesse, mis ongi sisuliselt “mängin pilli edasi, sest tahan” stiilis asi. mingeid hindeid ei panda, puhas kooskäimise rõõm ja esinemise lust. eriti õnnelkud pääsevad noorteansamblisse ja siis muidugi algab tõsisem töö, sest esinemised ja konkursid on juba hoopis teisel tasemel.

oleneb muidugi pillist, aga nii mõnelgi koolil on ju oma orkester, mitmed kõrgkoolide orkestrid võtavad mängijaks ka gümnaasiumiõpilasi jne. kui aga on tegemist klaveriga, siis ma tõesti ei tea, mis oleks see väljund… enamat kui kodus/seltskonnas oma lõbuks mängimine. kas muusikakoolidel ei ole mingit jätkuõpet või vilistlaste ansambleid/orkestreid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

minu lapsed on lõpetanud põhiõppe arsise kellade koolis ja läinud edasi täiendõppesse ja jätkuõppesse, mis ongi sisuliselt “mängin pilli edasi, sest tahan” stiilis asi. mingeid hindeid ei panda, puhas kooskäimise rõõm ja esinemise lust. eriti õnnelkud pääsevad noorteansamblisse ja siis muidugi algab tõsisem töö, sest esinemised ja konkursid on juba hoopis teisel tasemel.

oleneb muidugi pillist, aga nii mõnelgi koolil on ju oma orkester, mitmed kõrgkoolide orkestrid võtavad mängijaks ka gümnaasiumiõpilasi jne. kui aga on tegemist klaveriga, siis ma tõesti ei tea, mis oleks see väljund… enamat kui kodus/seltskonnas oma lõbuks mängimine. kas muusikakoolidel ei ole mingit jätkuõpet või vilistlaste ansambleid/orkestreid?

Minu lapsel sama etapp läbitud ja hetkel Arsise noorteansamblis.
Teine laps lõpetas lastemusuikakooli ja lihvib oma oskusi eraõpetaja juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsel sama etapp läbitud ja hetkel Arsise noorteansamblis.

minu omadest üks ka 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ametlik kanal on jah Ots ja Eller. Mõnes muusikakoolis on lisa-aastad ka.

Ilmselt saab jätkata ka eraõpetajaga, siis lihtsalt on see küsimus, et kui ta tahab hiljem professionaalsel tasemel muusikat teha (EMTAsse minna), siis lastemuusikakooli solfist ei pruugi piisata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jääb esialgu lisa-aastale, ise tahtis ja see oli mulle suur üllatus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole jätkanud, aga kooli pundis on laulja. Õpib üldse teist eriala ülikoolis ja pillimänguga ei tegele.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Koolilaps Pärast muusikakooli lõpetamist