Esileht Ilu ja tervis pärast päevi päevad?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: pärast päevi päevad?

Postitas:

Tere!

Nimelt olen juba ligi aasta võtnud beebipille. Üleeelmine kuu sai üks rohkem võetud kui peaks. Ehk siis kui muidu peaksin viimase beebipilli võtma laupäeva õhtul, siis sel korral sai võetud reedel. Alustasin uute võtmist nii nagu tavaliselt, ehk siis pühapäeval. Eelmise kuu võtsin korralikult ning päevad hakkasid üks päev hiljem kui tavaliselt ja kestsid vaid 2-3 päeva. Eile siis hakkasin uuesti beebipille võtma, nii nagu tavaliselt (päevad olid läbi juba laupäeval) ning nüüd siis täna hakkas verd tulema. Mul pole varem sellist asja juhtunud, et kas probleem on selles, et sai võetud üks rohkem kui pidi? Või on asi milleski muus? On kellelegi veel nii juhtunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei jõua kohale et kuidas sa ühe rohkem võtsid?
Kirjutad et kui tavaliselt lõppes pillileht laupäeval, siis sel korral reedel…Kuidas sa siis rohkem võtsid?
Rohkem võtmiseks pidid sa alustama uut pillilehte kohe peale eelmist, aga sa tegid ju ikka pausi sisse.
Ka pillide kasutamise ajal võib tulla tsüklihäireid….ehk on ühekordne juhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohkem sellesmõttes, et võtsin ilmselt ühe päeva jooksul 2 tükki, ma muidugi ei tea, sest märkasin alles paar päeva enne pillilehe otsa saamist, et olen valesti võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis pärast päevi päevad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.